אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יותר זול לקנות מטורקיה: חד אסף תפטר 45 עובדים ותצמצם את הייצור המקומי

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ראייתך צרה
אתה אולי לא תממן הגנות אבל תממן בסופו של דבר דמי אבטלה כאשר שיעור האבטלה יעלה כי בינתיים עוד מפעל ועוד מפעל נסגר. לפי גישתך גם טראמפ לא היה צריך להטיל מכסים אלא לתת למפעלים האמריקאים להתייעל אחרת שיחפשו עבודה. אבל מה היה עוזר לו אם כל מוצרי הצריכה היו 20% זולים יותר והיה לו שיעור אבטלה של 7-8% במקום 4% שיש לו היום...?
למספר 13 מומחה  | 20.08.19
15.
הסיפורים של היצרנים המקומיים הם כדי ללחוץ על המדינה אך האמת המיתון בפתח.
בכל העולם יש צמצום יצור בגלל שאין צורך בכמויות האדירות שהמפעלים העולמיים מייצרים .שכר העובד הישראלי כולל כל התנאים מסביב לא מתאים לתעשייה העולמית ולכן התעשייה המקומית בנסיגה כבר עשרות שנים אם לא ההייטק והתעשיות החכמות לא היה נשאר דבר. אז בכי לא יעזור פה.
שושו | 20.08.19
12.
אין הגנה על תוצרת מקומית.
ארצות הברית, גרמניה או כל משק עולמי שמכבד את עצמו שומר על התעשיות המקומיות. בישראל ההנהגה כנראה עסוקה מדי. צמיחה זה ייצור, ייצוא, תירות ולא ייבוא של מכוניות. שקל חזק זה טוב לצריכה אבל לא לצמיחה. מפעלים נסגרים ואת אף אחד זה לא מעניין. חבל. לבנות זה קשה להרוס זה קל.
אלי המלך | 19.08.19
1.
פיטורין
הפתרון לפתר יותר אנשים ולעלות את שכרו של המנכל! לא יאמן איזה עזות מצח ! יש מאות חברה צעירים בוגרי מנהל עסקים מוכשרים יותר ממנו שינהלו את החברה הזאת בשכר של חודש אחד של הגאון הזה לשנה שלמה. פשוט נורא! והוא לא היחיד כמוהו יש עשרות רבות. הגיע הזמן שהגאונים האלו יעופו למקום שבאו ממנו. זאת שיא הציניות והחוצפה.
אבטלה  | 19.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת