אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סוחר מכוניות יפצה קונה: הציג רכב של חברה כרכב פרטי

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
המעיין 18
רק בישראל סוחרי רכב זה מילת גנאי. קניה מסוחר מועדת לפורענות תמיד יהיו פרטים שלא יוזכרו במכירה ויתבררו לאחר מיכן. לצערי גם חברות הליסינג מעסיקים סוחרים כאלה כמוצלחים כי הם מצלחים למכור טוב יותר מההגונים. לכן הסטיגמה של ״סוחר רכב״כוללת חברות. צריך להמשיך בתביעות כדי שיתעוררו הרמאים.
אהרוני | 24.08.19
6.
רק חוק נחרץ ועם שיניים יסדר את המדינה.
רק הרתעה מהחוק תסדר את המצב בהרבה תחומים. 1. השתוללות בכבישי הדרום מאסר שנה וקנס כבד. 2. דיבור בסלולארי או מסרון בנהיגה בהוכחה מצולמת של השוטר, קנס פעם א 5000 שח שני 50000 שלישי מאסר שנה 3. עברות נוכלות כמו זו של מכירת הרכב בהונאה, הנוכל לכלא לשנה וקנס כבד למוכר ולחברה שהעסיקה אותו. רק ככה נישר במדינה את הקומבינות. אבל מה יגידו איזובי הקיר אם בצמרת נפלה שלהבת כלומר כל ראשי המדינה מושחתים גונבים מרמים, ביבי, דרעי שר פנים, ליצמן שר בריאות, ביטן כל ההנהגה שלנו מושחתים אז איך יהיה שינוי?
אדם | 22.08.19
4.
ענף הרכב הוא אחד הבעיתיים בישראל ...
וכל סוגי הנוכלים התלבשו עליו אלו שהבטיחו יבוא מקביל לקחו דמי קדימה זייפו מיסמכים ולקחו עוד כסף ואת הרכב לא סיפקו .אתמול סיפרו על נוכל ששנים פועל באותה צורת נוכלות ומפיל קורבנות רבים .הוא מבטיח רכב ממיכרזים של כונס נכסים ולוקח כסף בזמן שאין מיכרז ואין מכונית והלך הכסף והמשטרה כהרגלה לא עושה כלום ואומרת שזה סיכסוך אזרחי .ואת זה מריחים הנוכלים ופועלים כל הזמן ומרמים אזרחים תמימים .הגיע הזמן שהמשטרה ובית המשפט יתחילו לתת את הדעת ולטפל בנוכלים ?
צ.לוין | 20.08.19
3.
סנונית ריאשונה ושופטת הקוראת חוליי החברה
הרשמת שופטת, בפסיקתה, ראתה לרחוק קדימה וראתה עוד יותר עבר מושחת ומשחית מאין כמותו שורש תיקון חברה מושחתת עד העצם היא עונשים של יראו ויראו כי כל פסיקותיהם רק היחמירו מצב של רודפי בצע ושלמונים, הסנונית הריאשונה? לוא יהי,, אמן
גבריאל | 20.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת