אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחקר אמריקאי נרחב גילה: HOT מובייל מאיטה בכוונה את הגלישה ליוטיוב

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
מהירות גלישה במובייל לעומת נפח חבילה
לכל המתקשים בהבנת הנקרא. מדובר בהוט מובייל, אמנם חלק מקבוצת הוט אבל לא קשור למהירויות הגלישה ברשת הקווית. שני מהירות הגלישה הסלולרית בארץ היא מהנמוכות בעולם. המהירות הממוצעת אינה עוברת את ה 5 גיגה בשניה, לכן אין כל בעייה להציע נפחים גבוהים שממילא אינם מנוצלים על ידי רוב המנויים. למי שביקר בחו"ל וקנה חבילות מקומיות זולות ולא רק עבור וואצאפ שמשמש לתכתובות והעברת קבצים קטנים. החבילה נגמרת במהירות שיא. מי שחי בצפון אמריקה קרי ארצות הברית וקנדה, יודע טוב מאד ש ה PLAN נגמר מהר מאד בשימוש מסיבי לצפייה ביו-טיוב, סטרימינג והעברת קבצים גדולים של וידאו. ווטצאפ ופייסבוק לא כאלה צרכנים גדולים, הסירטונים שמנגנים אוטומטית באתרים בשונים הם הצרכנים הכבדים וגומרים לכם את החבילה במהירות ככך שהתשלום האמיתי יותא 40 דולר לחודש או יותר תלוי בשימוש. אנחנו מדינה מתפתחת לאחור.
משה | 23.08.19
29.
מספר 20טועה ואינו מבין בשיט
אז ככה אחרי ההגבלה של הוטמובייל המטרה היא שלא תנצל את החבילה עד סופה מאחר ורב הגלישה שצורכת נתונים היא יוטויב ואתרי וידאו אני בחברה אחרת שבה אין מגבלה ואני צופה ללא הגבלת רוחב פס באיכות גבוהה מאוד ועדיין אפשר להסתדר עם 50 גיגה בשלושים או שמונים בעשרים רצית זול, קמצן קטן תשלם על פאקינג איטיות עם פנטזיה שיהיה לך גלישה של 1000גיגה חחחח
מישהו  | 23.08.19
8.
אני חושב שזה לגיטימי בתנאי שמידעים את הלקוח
אני מבין שחברה כמו הוט צריכה לנהל את הרשת שלה כדי לתת שרות לכלל הלקוחות, וזה מקובל עלי, אבל היכן השקיפות למה לא מידעים את הלקוח שידע ויוכל להתחשב בנתון בשיקולי בחירת הספק שלו. אם אני משתמש בעיקר בשרותי הזרמת מוסיקה או סרטים ואני רוצה לבחור ספק שרות וחבילה שמתאימה לי למה שאני אשלם להוט על חבילת 500 מגה אם הוט מגבילה אותי ל 1.5 מגה לשרות שאני רוצה? משרד התקשורת צריך אולי לחייב את ספקי השרות לספק לכול לקוח דוח חודשי שבו מפורט שימושי התקשורת שלו והקצב שקיבל והאם הוא מוגבל שאיזה תחום שרות.
רמי | 22.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת