אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תחרות המחירים בסלולר לא עוצרת: we4G מציעה ללקוחות חבילת גלישה במחיר הפסד

86 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

86.
להתרחק מאקספון
חברה עם התנהלות מזלזלת, מעליבה ולא שירותית, ברמות הכי גבוהות שנתקלתי בהן. האינטרנט שלנו לא עבד במשך 3 ימים עקב תקלה בחברה, במהלך שלושת הימים האלו דיברנו עם כמה נציגים, מנהלים, ואחמ"שים מהתמיכה הטכנית ומשירות הלקוחות. רוב הנציגים הרימו את קולם, האשימו וחיפשו כל דרך אפשרית להוריד אותנו מהוריד שלהם. ניתקו לנו 4 שיחות, והעבירו אותנו בניגוד לרצוננו כמה פעמים ממוקד למוקד כדי להיפטר מאיתנו. במהלך הימים שהאינטרנט לא עבד כמובן ששילמנו על השירות, ונאלצנו לצאת מהבית כדי ללכת למקומות עם אינטרנט כדי שנוכל לעבוד. החברה נותנת יחס מבזה ללקוחותיה וגובה תשלום עבור שירותי אינטרנט שלא ניתנים בפועל. ממליץ לכולכם להתרחק מאקספון.
אור | 12.12.19
78.
לחבר מלמטה לגבי מחיר הפסד
חברה כמו אקספון, אין לה תשתית , היא רוכבת על רשת סלקום במסגרת "רשת משותפת" הבלופית יחד עם גולן , ומחיר נקבע עי תעבורה שמעבירה אקספון ( מרתון we4g איך שלא תקראו לה), לחברה אמיתית לא ווירטואלית להחזיק רשת אמיתית חיה ונושמת עסק מאוד יקר , בלי שיחת טלפון אחת , אתה צריך לדלם שכ"ד וחשמל ועוד הוצאות בלי סוף על מתקנים ( אנטנות ) תכפיל זה ב2000 מתקנים וזה עוד ללא שיחה אחת.איפה הוצאות כ"א , מנהלה, תפעול, חברה גם צריכה להשקיע , לשלם אגרה לממשלה .
אריק | 22.08.19
77.
משרד תקשורת פתח וועדה מיוחדת
לדיון בנושא מחירים לפי חברות סלולאר מחירי חבילות במחירי אפסד ופוגע ביכולת הכלכלית על מנת לפתח תשתיות בכלל ובפרט דור 5 מחירים כאלה בתקופה של ועדה תצדיק את בקשה של חברות סלולאר לתיאום מחיר מנימלי של חבילות לדברי חברות גדול כול הנראה ביקשו תוספת של 5 שקלים למחיר החבילות אחד הנציגים טען שציבור יכול לשלם תוספת 5 שקלים פר מנוי ולחברות סילולאר זה בלון חמצן תצפו לעלת מחירים בקרוב מאוד כל מהפכה של כחלון תיגמר אולי לא נחזור למחירים של לפני 2011 אבל מחירים יעלו משמעותית
פורסם לא מזמן | 22.08.19
75.
זה לא המחיר
זה השירות ורמת האיכות ברגע שהמחירים נמוכים החברות לא משקיעות בתשתיות מעדיפות להשקיע בחברות בת שיתעסקו במכירות ושימורי לקוחות. המדינה צועדת 20 שנה אחורה בזמן שברוב העולם כבר יש תשתיות 5g האינטרנט הסלולרי ברמה ירודה מאוד השירות גרוע והקליטה לא בכול מקום.
שוש | 21.08.19
71.
we4g ירבו כמותה
נמצא כבר למעלה משנה בחברה במסלול 29 לכל החיים, חויתי מעט תקלות מינוריות ביותר וקיבלתי שירות פצצה בכל שעות היממה דרך הטלפון המייל הודעות sms ומסנג'ר, אתר קליל, ברור ונח, חשבוניות פשוטות, מובנות ושקופות. האינטרס שלי שלא תעברו לחברה הזו תשמרו עליה בוטיקית וקטנה רק בשבילי:) ..
משה וייס | 21.08.19
69.
מיכאל גולן יכול להיות גאה, שינה את תחום הסלולר בעשור האחרון.
דמיינו שכל אחד מהשווקים העסקיים מתנהל בדיוק כפי שהתנהל שוק הסלולר. אינטרנט מוסכים רכבים משקפי מולטי פוקל מכשירי חשמל תיקים רכיבי מחשב ומחשבים. נעליים(ראו איך מחירי טימברלנד צנחו מ1000 שקלים ל170. מוצרי ספורט לולים גבינות משקאות קלים כל שוק והחסמים שלו.
לולא גולן אלפי משפחות היו קורסות. | 21.08.19
67.
ל 62. אולי שר האוצר צריך לקבוע מחיר מינימום לארוחה עסקית כי מסעדות קורסות ?
לפי התיאוריה שלך לא מעניינים כוחות שוק, הצרכנים לא רלוונטים .. תן לכמה פקידים לנהל את השוק מתוך משרד ממשלתי והכל יסתדר. יש המון דוגמאות ללמה אסור לזה לעבוד ככה אבל זה סיפור לכתבות עומק. חברות צריכות להתייעל ולהתפתח וחברה שלא יכולה לעשות את זה אולי אין לה זכות קיום.
צ | 21.08.19
64.
ל 61 זה בדיוק המודל שצריך להיות. רוצים לעלות מחירים? תנו 5G
אני בטוח יש אנשים שיסכימו לשלם 70 שקל לחודש עבור 5G כאשר היום הם משלמים 30-50 שקל ל 4G. מי אמר שכל השוק צריך להיות זהה ? בארה"ב ספרינט מכרה 4G לפני שהיה לכמה חברות אחרות וגייסה הרבה מנויים. לא צריך להציע את אותו המוצר לכל המדינה.
j | 21.08.19
59.
מעריך מאוד את אקספון we
לקוח של ה29, והאמת יכולתי לקחת את החבילה של 10g ב19. אבל מניסיון עדיף מחיר זול (29) קבוע על פני מחיר שקופץ כל שנה. השינאה שלי היא להתקשר כל שנה לתשתית האינטרנט ולטלויזיה ולדרוש להתנתק (ואין לי באמת נאמנות לאף אחד), אבל מי שישר איתי כמו מחיר קבוע וללא משחקים חריגה/mms/משיבון אני נאמן לו גם בתשלום של עוד כמה שקלים, מה גם אני מפרגן להם ולא מעוניין שישרים יפשטו רגל.
צרכן | 21.08.19
57.
לא באמת משנה אם זה 15 שח או 9 שח לחודש
שישקיעו בשירות ובתשתית. אם לקוח עוזב חברה בשביל 6 שקל זאת חזירות וטפשות. צריך גם להיות ריאלי - 10 שקל ללקוח, 200 אלף לקוחות, זה 2 מיליון שקל בחודש. יש הוצאות על תשתית, משכורות וציוד. לא צריך להיות חזיר על שקלים בודדים, החזירות תמוטט את החברות הקטנות.
דגרכעא | 21.08.19
48.
רווחי ענף הסלולר עצומים ומוסתרים מהעין
בעצם איזה מוצר מוכרים חב' הסלולר ומה עלותו ??? התשובה אוויר.....ועלותו אפס אחד גדול וכמה עולה תחזוקת המגברים והאנטנות קצת משכורות ושכירות ?? סכומים זעומים יחסית זה לא מפעל שצריך מלאי מכונות תחזוקה עי עובדים מומחים ויקרים שינוע חיפוש שווקים ולקוחות לסלולרים צריך רק מכונות שסופרות כסף ....אז מה הבכי והיללות...???
עצמאי לשעבר | 21.08.19
47.
שווה 40 גיגה ב10 שח זה כבר קרוב למחיר המטרה שלי . מחיר המטרה שלי הוא
50 גיגה ב10 שח . אבל כיום אני משלם 70 שח!!!!!!!!!! ל35 גיגה בפריפייד 019 - ללא התחייבות ללא גישה לחשבון האישי שלי וללא כרטיס אשראי וה לא רע . אבל אם יגיע היום שבו ב 10 שח אקנה 50 גיגה + שיחות והודעות חופשי זה באמת יהיה שירות טוב לאזרח. אבל סלקום פרטנר ושאר המנייאקים בשוק ימשיכו להיתבר לחמשבונות לקוחות ולמצוץ להם את הדם - פרזיטים.
יורם  | 21.08.19
46.
לא עובדת בwe4g' אבל...
משלמת 20 שח על 10 גיגה, בחול אפשר לעשות שיחות לארץ וליעד המקומי בתעריף שנראה לי סביר (בד"כ פחות משקל לדקה, עבור שיחות תיאום בחול זה לא ממש מצטבר). האתר מדוגם, קל מאד לברר כל מה שצריך לדעת, תעריפים בחול, פירוט שיחות, מתי מתחדשת החבילה. כמעט לא מתקשרת אליהם, כי הכל באתר.
גל | 21.08.19
45.
ל 19.. זה כל הקטע. לא צריך היום תחנות שרות ותמיכה רחבה
בסך הכל סים שאתה מכניס לטלפון. לא עובד ? או שיש לך בעיה במכשיר או שזו תקלה איזורית ותוך כמה שעות זה מסתדר. מי היום קונה מכשיר טלפון בחברת סלולר ? יש לך יותר מידי בעיות ואתה בטוח שהמכשיר שלך תקין ? נייד לחברה אחרת פשוט וקל. אין היום שום הצדקה לחברת סלולר שחושבת שהיא תאגיד תקשורת , מעסיקה אלפי עובדים, מרכזי שרות וחוייה , מאמצת קבוצות ספורט , עושה אירועי מוסיקה .. והכל כל חשבוננו. לא סתם גם סלקום וגם פרטנר נכנסו לתחום הטלוויזיה ותשתית האינטרנט.
ם | 21.08.19
41.
מעריך את we4g
כבר שנה וחצי, 5 קווים, סהכ 95 שח לחודש, תשלום קבוע בלי הפתעות, בלי מצליח, בלי שיחות עם שירות לקוחות של חברות (פושעות) כדי לברר למה אני משלם יותר ממה שהוסכם, בלי דואר זבל (וואו, מדהים). שקט נפשי. אתר מתפקד בשקיפות מצויינת. חשבונית ברורה ללא עמימות מכוונת. we4g, כל הכבוד לכם
יואב לוינגר | 21.08.19
38.
וואלה מבסוט מהם
לא מאמין שאני אשכרה מגיב לזה אבל איתם כבר שנה והכול סבבה-בהתחלה היו לי מלא טלפונים מהקומבינה שאז פרסמו על העוקץ מחו״ל (אבל יש לי הרגשה שדווקא הוט הדליפו את המס שלי-כי הוא הרי לא השתנה ולפני שעזבתי זה לא קרה) אבל אחרי חודש הפסיק ומאז טפו טפו רק שיעמדו במילה שלהם ושהמחיר באמת ישאר לכול החיים 29.90 מספיק טוב לי-לא צריך את ה 9.90 שיגרום להם לקרוס. לחשוב שפעם הייתי משלם 800-1000 לחודש אמאלה!
אלכס | 21.08.19
26.
תגובה של צרכן סלולר שאינו נציג של אחת החברות
כשאני קורא את רוב התגובות כאן, אני המום. רוב המגיבים מייצגים את החברות ומזילים דמעות תנין על המחירים הנמוכים. אני בוש ונכלם. איפה הייתם כאשר המחירים היו בשמיים והשרות היה עמוק באדמה. סוף סוף, הצרכן מלך, כמו שצריך להיות. אני צרכן וותיק מראשוני המשתמשים בטלפון סוללרי, ואין לי טיפה צער על הגזלנים העושקים. תבורך התחרות.
אזרח אמיתי | 21.08.19
21.
משרד התקשורת חייב להתערב
קניית לקוחות על ידי אקספון. חברת אקספון בהתפרעות בלתי נשלטת פוגעת בהקמת תשתיות חדשות. חייבים להפסיק את זה. אקספון רוצה בדיוק אותו דבר כמו שאר החברות. מחירים גבוהים יותר.אבל רק בנתיים מנצלת את המצב לפגיעה אנושה במתחרות וקניית מתחרים. משרד התקשורת שרוצה שיפור בתשתית נתן את ידו בדיוק לההיפך. האם מדובר טיפשות? מי שיתן יד להלעאת מחירים יתלה בכיכר העיר. בטח שלפני הבחירות. כחלון גרם להרס שוק התקשורת בסופו של תהליך שהחל כחיובי מאוד. אף אחד לא מוכן לתקן את הנזק. עד שיהיה מאוחר מידיי.
כולנו נשלם את המחיר | 21.08.19
20.
דור 5
החברות כבר החליטו לא להשקיע בדור 5. הם יבואו למדינה בדרישה להקמת רשת דור 5 כ"תשתית לאומית" על חשבון המדינה. הם יוצרים חזות של "פשיטת רגל" כדי להימנע מהשקעה בתשתית. הבעיה שיש מצב שזה יצליח (כמו כגזטבעי או כביש 6) ואז בעלי ההון עושים סיבוב אדיר על המדינה. הדוגמה הכי טובה זה אצטדיון "סמי עופר" משלם המיסים השקיע כ-85% מהעלות ובעל ההון קיבל את המתנה.
יוסי | 21.08.19
18.
תחרות מטורפת ולא הגיונית, תגרום בסוף לקריסת ספקיות התשתית ונשאר עם *** ביד.
לתשתיות ושרות יש מחיר. ארנונה, רישוי תדרים, אגרות שונות, מערך טכנאים, ציוד, פיתוח טכנולוגיות והרחבת תשתית עתידית, שיפור הכיסוי. מרוב שרוצים הכל ובזול, הישראלים כורתים את הענף עליו יושבים, כמו שתעשיית הרכב חוסלה, הלבוש, ועכשיו ענף המזון עומד להעלם, ונהפוך למדינה שלא יכולה לפרנס את אזרחיה וצריכה לשלם לטייקוני היבוא על המזון והאוויר. מה שיקרה, שחברות סלולר יפסיקו לממן פריסת ציוד למקומות מרוחקים, ותהיה קליטה גרועה גם רק בערים המרכזיות.
א | 21.08.19
17.
אין מחיר לתחרות
בסוף השוק יאזן את עצמו, אולי חברה אחת תקרוס ותמכר לאחרת , המחירים יעלו קצת ואז נשלם 25 שח ועדיין תשאר תחרות אולי פחות גדולה. ממשלה בכל מקרה לא יכולה ולא יודעת להחליט מה המחיר הנכון , איטית ומלאה באינטרסים וקומבינות כל הכתבות האלו בחסות טייקוני התקשורת שהם חברים של או בעלי הבית של העיתונים / טלוויזיה / אתרי אינטרנט...
s | 21.08.19
14.
הולך ליהיות קרב קשה בין החברות הסלולר
עכשון שמציעים חבילות סלולר שהמחיר הוא בין 9.90 ועד 14.90 לחברות הגדולות היה בעיה אנשים מחפשים מחיר טוב שירות איכותי וקבלת זיכויי על תקלות במידה ויש ויש לצעריי הרוב חברות שלא נותנת זיכויי כדין ועוברת על החוק מקווה שעכשון הילמדו לקוח ויתחיחו לתת שירות איכותי וטוב וכמו שצריך
יקיר  | 21.08.19
5.
ל-2 תחשוב כלכלית ולא אישית המחירבארץ יגמור חברה עסקית.
תסתכל על המחיר 9.9 ש"ח זה פחות מ-$3 אמריקאי. אתה חושב שמישהו מרוויח כאן? כן, הלקוח לתקופה קצרה. החברה תקרוס או שלא תשקיע בתשתיות ואז כמות ההתנתקויות או תקלות ברשת יעלה. תסתכל על המחירים בכל העולם ותראה שכבר אין הגיון כלכלי. זה רק יגרום לכך שבסופו של התהליך המחיר יעלה הרבה יותר.
ישראלי שפוי | 21.08.19
4.
"יש משהו לא טוב בתחרות הזאת..."
לא מזמן ראיתי על השולחן חשבונית של חברת סלולר 1200 שקל ל 4 אנשים (מלפני כמה שנים) אף אחד לא כתב שמשהו לא שפוי כאן עכשו כשאני משלם 120 שקל כלומר עשירית מחיר , זה בסדר ???? תנו לשוק לאזן את עצמו. תודה לכחלון שאני מרבה להשמיץ לאחרונה שהוא חילק יותר מדי...
ברור  | 21.08.19
3.
יש שם משהו לא טוב בתחרות הזאת..
מחיר של 40-50 שקל הוא מחיר באמת טוב שכל אחד יכול לחיות איתו. מחירים של 15 שקל זה מוגזם ואין סיכוי שחברה מרוויחה, היא רק גונבת לקוחות כדי ליצור בסיס גדול ולמכור את החברה עם מינוס ברווח גדול יותר. התחרות היא לא בריאה ולא אמיתית. הבעיה היא עם החברות שמספקות תשתית (פרנטר, סלקום, פלאפון) שבגלל שלא שהן מאבדות לקוחות, הרווחים יורדים ואז לא משדרגים את התשתיות. הרשת בארץ היום נחנקת ולא זזה ביחס לעולם כי התשתיות ברמה נמוכה.
מישהו | 21.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת