אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפתרון של שקד ובנט לבעיית הדיור: 113 אלף דירות בשומרון

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
מדינת אפרטהייד
שקד ובנט "בפטנט" גוררים את עם ישראל למדינת אפרטהייד. תעמולת המונים. זאת הג'נדה שלהם לספח את יהודה ושומרון על כל 2 וחצי פלסטיניים ולהפך למדינת אפרטהייד שהיה בדרום אפריקה עד שבסוף לאור ההתקוממות השחורים. הלבנים נהפכו למיעוט והממשלה היא של השלטון השחור. אצלנו בעוד כמה שנים אחרי הרבה פיגועים ואבדות לא עלינו נהפך למיעוט. "טלו קורה מבין עניכם" עם ישראל על תלכו על אחרי משיחי השקר ותראו מה צפוי לעם היהודי.
א.ס | 23.08.19
31.
שקד משחיתה הכל לצורך האינטרס האישי שלה
כיום יש בישראל מרכז חזק אחד - גוש דן. אבל צריכים להיות שלושה מרכזים נוספים, שיהיו חזקים לא פחות מגוש דן: חיפה, ב"ש, י-ם. וכל ארבעת המרכזים צריכים להיות מחוברים ברכבת מהירה. אבל את שקד מעניין רק הטירוף משיחי של ההתנחלויות, כי על בסיס הטירוף הזה בנוי כוחה הפוליטי. ולכן היא מציגה את התכנון ההזוי הזה למדינת ישראל העתידית.
אזרח | 22.08.19
15.
חברים אולי לחלק מכם יש פוביה להתנחלויות
אבל יש כבר היום קרוב לחצי מליון מתנחלים, ויש רבים שהיו מוכנים ללכת ולגור בהתנחלויות גדולות אם ירגישו בטחון. מעלה אדומים, אפרת, ביתר עילית, אריאל אלו התנחלויות ויש רבים שישמחו לגור שם. אם אתם חוששים אז אל תלכו לגור שם, בסופו של דבר אם לא יהיה מי שיגור שם אף אחד לא יבנה שם, אז פשוט תשמחו שמישהו יוזם תכנית, ואם אכן חלק ילכו לשם תרד עוצמת הביקוש במרכז. במקביל צריך עוד תכניות לעוד מקומות רבים.
יוסף חיים | 21.08.19
1.
שקד, לכי את לגור בשומרון? את לא חייבת להביא את חורבן הבית כבר
אני מודיע לך שביום שיצטרכו לפנות חלק מהמתנחלים וכמובן ישלמו להם פיצויים כאילו הדירות שלהם היו בלב תל אביב או לפחות על הכרמל ואולי בסביון וברחביה, אני אדאג משפטית שזה לא ירד מהמיסים שלי. ותאמיני שאמצע את הדרך לעשות זאת ובעקבותי מיליוני ישראלים יעשו אותו דבר. מספיק שהשתמשתם בכספינו כדי לבנות התנחלויות הזויות בלב אוכלוסיה כבושה
לירן | 21.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת