אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטבות המס שעזרו להחזיר את עומרי כספי למכבי

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
עוד משהו
ספורטאים עשירים שכבר לא חסר להם שום דבר חומרי ובמיוחד ספורטאי כמו עמרי כספי שלאורך כל הקריירה הלך אחרי החלום ולא אחרי הכסף - מקבלים החלטות לא רק על פי התוצאה הכספית אלא על פי הצורך להגיע לסיפוק, הצלחה והזדהות. כאשר כספי או כל אחד אחד מממש את עצמו, הכסף כבר יגיע...לראייה: ההליכה אחרי החלום אירגנה לו 10 שנים בנ.ב.א כאשר בכל עונה היתה לפחות קבוצת יורוליג אחת שהציעה לו יותר כסף ברוסיה, ספרד, איטליה ואפילו מכבי. גם השנה הוא יכול היה לקבל יותר כסף בחוץ אבל עבורו של כבר לא נחוץ. אז איך הכסף חוזר אליך כאשר אתה הולך עם החלום ועם הלב? דרך פרסומות לדוגמא. וגם אם לא...הוא לא היה עני מעולם ולא יהיה יותר או פחות עשיר עם עוד מליון דולר או פחות. עבורו מליון דולר זה כמו 10,000 ש"ח לשנה עבורי. לא ישנה לי את ההחלטה לגבי מקום העבודה.
ירון | 02.09.19
11.
כתבה לא נכונה
בשבילו זה כסף קטן. אחד כמוהו שהרוויח מיליוני דולרים בnba יחזור לישראל בגלל הנחה של 250 אלף דולר לשנה (חוזה על כמה שנים)? זה עוד איזה צ'ופר קטן מבחינתו בטח שלא הסיבה העיקרית. אם אין לו חוזה בnba, אז למה שלא יחתום במכבי תל אביב. מה מצפים ממני שילך לאמן איזשהוא קבוצת נוער. החוזה שלו במכבי מספיק יפה ומכובד בהתחשב בגילו והפציעות הקשות שעבר, ולכן כל הכתבה הזאת היא פשוט עוד סיבה להזכיר את עומרי כספי, לגבי הנחה במיסים זה בכלל לא הסיפור במקרה הזה.
אבי | 26.08.19
2.
שכחתם את ההטבה הכי משמעותית
פטור ממס הכנסה לשנה הראשונה לאחר החזרה לארץ. מכבי נהנית משמעותית מההטבה הזו ואף מעבר: אם מכבי רוצה היא יכולה לשלם לכספי מראש על כל החוזה של 3 השנים ולחסוך את רוב תשלומי המס שלו. ככה עשו עם דווין סמית' בזמנו כאשר הוא חצה את רף ה-5 שנים של אמריקאי בישראל.
צבי נגב | 22.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת