אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האתגר האמיתי של מנהלי הבנקים החדשים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מדובר באבולוציה מבורכת
התגובות טבעיות, נורמאלי למי שמכיר את השווקים נכון לעבר, העולם מתפתח ומשתנה לחיוב. הכותב מתאר משהו עוצמתי ומורכב הרבה יותר ממה שניתן להעביר בכתבה, יחד עם זאת עשה זאת באופן מוצלח ככל שניתן, עכשיו מדובר בקורא, ככל והוא פיקח לחבר את התמונה הגדולה. אייל תודה רבה.
אחד שיודע | 25.08.19
5.
הנושא מעולה ונכון, הכתיבה והתוכן הרבה פחות
במקום להשתמש בססמאות מפרסומות היה נכון להביא סוגיות מהותיות מהשטח, גם להסביר יותר לעומק מדוע ההתנהלות הקיימת פוגעת בבנקים ועלולה אפילו להעלים אותם. הדיון לא עלה לרמות גבוהות וחבל. עצה לבחור, לפני שאתה נותן עצות למנהלי הבנקים, תן עצה לעצמך ותחליף את האנשים שכותבים לך את החומרים. וגילוי נאות: אינני בנקאי ולא הייתי. בהצלחה!
בונזי | 24.08.19
1.
הבנקים לא רוטצים לשחרר את משאבות הכסף
הם חיים ממיליארדי שקלים שהם שואבים מחשבונות הבנק של כוווווולם, בתור "עמלת שורה", ועמלות שונות ומשונות אחרות. כאשר יהיה גוף שיאפשר באופן מלא לבצע תשלומים מבלי לעבור דרך הבנקים, (איזה שהוא גוף שיחזיק חשבונות וירטואליים של כל הרשומים בו, ובהם יהיה מאזן של סכום שווה כסף, שאפשר להעביר בין חשבון לחשבון, מבלי לעבור במערכות הסליקה של הבנקים, ויאפשר לבצע תשלומים בעמלות נמוכות, באופן מאובטח, ובלי סיכון שהכסף ייעלם) אפשר יהיה להגיד שלום לרוב הבנקים. (פיי פאל יכולים לעשות את זה, אבל היום העמלות שהם גובים הם יקרות מאווווווד)
המגיב | 23.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת