אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ניצחון הלואו-טק: הכירו את הדרך הטובה ביותר להשיג מחיר זול במלון

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
המציאות קצת אחרת
אולי עובד בתיאוריה, אך במציאות ברוב המקרים האדם בדלפק הקבלה שאתה מדבר איתו אינו מוסמך לתת הנחות. מכיוון שיש כל כך הרבה תחרות בחוץ, סביר להניח שתיהנו ממבצעים טובים יותר על קופוני הנחה באתרי האינטרנט השונים במקום לנסות לדבר ישירות עם המלון. לאחרונה הצטרפתי לקבוצת נסיעות ישראלית וגיליתי חברות מקוונות מדהימות כמו Roomer, Splitty ו- As You Stay כשכל אחת מהן מצאה דרך חכמה לחסוך לך כסף. שווה בדיקה.
שלומי | 25.08.19
21.
בעל המלון ברומניה לא הסכים לתת לי חדר במחיר של booking
הייתי במלון ברומניה 3 לילות שקניתי ב-booking ב-70 יורו ללילה. לאחר שינוי בתוכניות, רציתי לילה נוסף ופניתי לבעלים ולמנכ"ל של המלון (ישראלי שמשפחתו רכשה את המלון), שהספקתי להכיר במהלך השהות במלון. התעריף הרשמי שלו היה 90 יורו ללילה והוא לא הסכים לתת לי כל הנחה. אמרתי לו שאני יכול לרכוש ב-booking ב-70 יורו ושייתן לי חדר במחיר זה, הוא סרב ואמר לי לקנות את החדר דרך booking. אז איך זה שהם יכולים להציע במחיר זול יותר מהמחיר שלך התפלאתי? הוא אמר שהם רוכשים כמות מסויימת של חדרים בחלונות זמן מסוימים במחיר מוזל במיוחד, ואז הם לוקחים על עצמם את האחריות לשיווק ולתמחור. לו עצמו אסור למכור חדרים במחיר נמוך מהמחירון המוסכם בינו לבין booking.
ב.ק. | 24.08.19
19.
העצה טובה, אבל
בדרך כלל היצרנים נותנים מחירים פחות טובים ללקוחות קצה כי הם מעדיפים את הסוחרים שאתם יש להם יחסים ארוכי טווח. כך גם המלונות והמתווכים למיניהם הקשורים אליהם. לכן, סביר שהתקשרות ישירות למלון תהיה יעילה רק אם מדובר בחדר לאותו לילה או לאותו שבוע, כשהמלון תקוע עם חדרים לא מכורים. קשה להאמין שמלון ימכור חדר ל 2-3 לילות יותר משבוע מראש בהנחה כל שהיא ללקוח מ"הרחוב".
אלי | 24.08.19
17.
תלוי בעונה ובמיקום. כדאי לשלב .
כדאי לשלב בין הזמנות ממנועי חיפוש למלונות, לבין הזמנה עצמית ישירות מול המלון. לבדוק מייר מבוקינג או אפליקציה אחרת,ואז עם המחיר לפנות למלון. תמיד אפשר להגיד שמבוקינג מקבלים מחיר אחר. לא פעם פקיד ההזמנות של המלון, המליץ לי לקחת מבוקינג, כי הוא לא יכול לתת את המחיר שנקבתי. אבל היו מקרים שהורידו את המחיר בעקבות זאת. בטיול מתגלגל, כשמגיע לאיזור הלינה, בודק הצעות מבוקינג, בוחר אחד וניגש ישירות. מקבל מחיר יותר זול. להזמנה של כמה לילות שלא בעונה, מזמין את הלילה הראשון מבוקינג, ואז מרחיב את ההזמנה ישירו
שים | 24.08.19
8.
מניסיון, גם בארץ וגם בחו"ל:
1. אני מאתר את המלונות שמוצאים חן בעיני (בתכולה ובמחיר) באמצעות מנועי החיפוש, 2. לאחר מכן אני מאתר את אותם מלונות באינטרנט כדי למצוא את מספר הטלפון הישיר שלהם (פשוט ע"י "העתק\הדבק" של שם המלון לתוך מנוע כמו גוגל). מכאן ההמשך ברור. נקודה מעניינת: כבר קרה לי שבטלפון הם רצו מחיר גבוה יותר מאשר במנועי החיפוש הגדולים.
דני, ירושלים | 24.08.19
5.
ל 2 כנס לבוקינג תקרא על המלון. מיקומו .חוות דעת. תעתיק חפש בגוגל תתקשר או תגגל
ואם המלון מוצא חן תזמין ישירות תמיד המלון היה זול יותר מכל אתר. הבעייה שאם אתה יוצא ליעד שבו הטיסות בלעדיות כמו בלגראד הם משלבים לך טיסה ומלון במחיר x וכשאתה רוצה לפרק את החבילה לטיסה בלבד הם גובים מחיר יקר על הטיסה שבעצם לא משתלם בסופו של יום.
סין סין סין סעו לסין  | 24.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת