אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החרפת השמרנות של בג"ץ מתחילה במשפחות האסירים

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מעורר מחשבה
מפתיע מאד ששופטי בית המשפט העליון מחשיבים יותר את ערך השבת מאשר את ימי החופשה של האסירים העברינים המורשעים... באמת מפתיע.. וגם מוזר שחיי המשפחה ויום המנוחה של הסוהרים חשוב יותר מחיי המשפחה של האסיר העברין ויום המנוחה שלו.. אם זו תפיסתם "המוזרה" של השופטים השמרנים... מעדיף שכל בית המשפט העליון יהיה עם שופטים שמרנים...
ישראלים | 26.08.19
17.
להחלטה הנוראית המתנשאת הזו יש השפעות רבות מאד.
אסיר במדינה הפרימיטיבית שלנו. .. גם חשוף לעינויים שהמימשל מכנה בידודים וגם בעוד שם אחר.... וגם נמצא בסטטיסטיקה עצומה של איבוד שפיות כתוצאה מכך שאין לו קשר עם אנשים.. וגם בנוסף לכך הוא נאלץ ומישפחתו בעיקבותיו גם נושאת את הנטל של מזון ןצרכים בסיסיים שם בכלא. כי המזון הוא מתחת לכל ביקורת. בהמות בקיבוצים מקבלות מזון יותר איכותי... וגם יש סכנה אמיתית של מחלות במזון הזה. משילשולים עד מחלות יותר רציניות... נא לקרוא מחקרים. נא לקרוא מחקרים... בקיצור מאסרים של בן מישפחה הם נטל כלכלי נוסף על מישפחות.
גורג | 25.08.19
7.
סיכום טור: הכותב גורלי מוטרד משופטים עם כיפה
הכיפה מייצגת השקפת חיים וערכים שונה מאלה שהחליטו שהם הולכים בלי כיפה. שני הצדדים משקפים באורחות חייהם והחלטותיהם את הערכים עליהם גדלו. פסק דין גורל: רק לגברת ברק ארז מותר להכניס את ערכיה מבית להחלטותיה. הנימוק הרישמי : לא מקבלים החלטות על סמך ערכים ודיעות שונות (מזו של אהרון ברק כמובן). פרשנות רחוב לנימוק הרישמי: אתם בכלל לא אמורים להיות פה על כס המלכות שבנינו לעצמנו ולזהם לנו את היכולת לשלוט בעובדי האלילים המציפים את הארץ הזו, סליחה המדינה הזו.
גיל א  | 25.08.19
6.
כואב הלב על ילדי האסירים היהודיים, שייעדרו ביום חול לצורך ביקור
האסירים פושעים, מגיעה להם להיענש ולהיות בכלא. אבל למה להכביד על המשפחה? הילדים והנשים לא פושעים- הם אלה שנפגעים מהמצב. אין נתונים מספריים על כמה ילדים ונשים היו מגיעים לביקורים בשבת? היה קשה לעשות במשך כמה חודשים סקר בקרב כל המבקרים, ולשאול אותם באיזה יום הם מעדיפים להגיע?
ויצטרכו להסביר היעדרות מבית הספר | 25.08.19
4.
איך ייתכן?...
הסבירו לנו (כמו למשל עם חנן מלצר) ששופט הוא אדם שמתעלה על ניגודי אינטרסים ופסק הדין שלו הוא תמיד מופת של 'מקצועיות וענייניות' והנה מתברר שזה נכון רק כשמדובר בשופט חילוני. שופט שומר מצוות לא יכול לו לניגוד האינטרסים וידאג למניעת חילול שבת במסווה של נימוקים שלא קשורים לשבת אבל בעצם נועדו לשמור עליה. לא ברור למי יותר בושה וחרפה. האם למי שמספרים לנו שהשופטים הם על אנושיים ותמיד מנטרלים את האג'נדות האישיות, או שמא לשופטים עצמם שלא קמים ומתנערים מהעאלק דימוי המפוברק הזה. ה'עאלק' = רק טפש מאמין לזה :)
יורם ברט | 25.08.19
1.
שבת
למה מדאיג!!! דוקא בסדר גמור אנחנו מדינה יהודית ויש שבת ויש אנשים שלא רוצים כפיה חילונית ועבודה בשבת למה שהם לא יוכלו לשבת בביתם עם משפחותהם בשעה שאתה מתרווח על הכורסא בבית אנשים צריכים לעבוד בכפיה!!!! לך תעבוד אתה בשב"ס בשבת ואל תשכח לקחת כמה מתנדבים כמוך לשם ותארגנו את ביקור משפחות האסירים בשבת גיבור מקלדת שכמותך!!!
אבי | 25.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת