אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קוסם ב־5 שקלים: קופיקס של רמי לוי רק הלכה לאחור

169 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

161.
160, אז תגיע עם שקית רב פעמית מהבית
רוצה שקית ניילון? תשלם. אף אחד לא צריך לסבסד לך שקית מזהמת ב 10 אגורות. 5.5 שקל לקרטון חלב זה עדיין קצת יותר זול מסופר רגיל. לא מתאים לך? לך לשופרסל/מגה בעיר. לא אונסים אותך לקנות דווקא בסופר קופיקס. בפיצוציות משלמים על טילון גם 10 שקלים, לכן קופיקס עדיין יותר זול.
dw | 29.08.19
160.
רמי לוי -הזיק לקופיקס
אחת הסיבות לנחיתה של קופיקס המקסימה כי יש לרמי לוי עיניים רעבות - החליט לתמחר שקיות נשיאה, (מה יש? יכאב לך אם השקיות ינתנו כחלק מהשירות ..?) זחל בכל המוצרים בעוד "שקל" מטילון ועד אייסקופי/ חלב בקרטון עלה 5 ש""ח ועכשיו 5.5 ש"ח (או שקונים 2 ב-10..)/ באחד הסופרקופיקס ביטל את מכונות האייס (קופי) שכיף לקחת לדרך, ועוד ועוד... =עיניים רעבות!! ממש חסר לך...
עע | 28.08.19
156.
הבופרים של קופיקס - אכזבה
בזמנו הייתי קונה די קבוע בסופרמרקט של קופיקס שקרוב למקום מגורי אבל מאז שרמי לוי קנה את הרשת המחירים שם שפעם היו ממש זולים וכדאיים הפסיקו להיות כאלה והתייקרו ויש מקרים שמוצרים מסוימים אפילו יקרים יותר מ"סתם" סופר! אז בשביל מה בכלל לקנות שם?! יש עדיין רק אולי מוצר אחד או שניים שעדיין זולים שם אבל כל השאר - חבל להתאמץ... ובכלל חבל כי הרעיון המקורי היה מצוין. דרך אגב כמעט אותו הדבר עשה רמי לוי ל"גוד פארם" שגם אותה קנה וגם שם היא עכשיו יותר יקרה ממה שהייתה בתחילה אם כי לא בפראות שבה העלתה את המחירים רשת "סופרקופיקס"...
דן | 27.08.19
150.
קופיקס
בעפולה הסופר קופיקס ניראה מצליח , באים לשמה עפולאים ומהאיזור וגם הקופיקס עצמו הכל עיניין של המיקום של העסק לא מתעסקים על עלייה של שקל וכדומה... יש מוצרים של 5 שקל ויש גם יותר , אבל לפעמים זה משתלם ללכת לשמה שאתה גר ליד או שעובר דרך האיזור הזה בשביל לקנות כמה מוצרים בסופר קופיקס רוצים לעשות קנייה חודשית גדולה זה בסופר של רמי לוי הבעיה לקונה שמה אם הוא ממהר? זה שיש הרבה קונים וצריכים לחכות בתור הרבה זמן בכדי לשלם אבל ב"ה אחלה של מקום כמה שתוקפים את רמי לוי אנשים, הוא מוכר יותר זול מכולם
בני | 27.08.19
141.
הרס במו ידיו רשת חביבה
אהבנו מאד לקנות בסופר קופיקס, עד שהסחורה התחלפה עם החלפת הבעלים. המחירים עלו, האיכות ירדה והחנויות החביבות דהיה כיף לקנות בהן, הפכו למיני סופרים שלרמי לוי... העובדים והאווירה התהפכו.... ראינו יום יום שלקח רשת טובה והרס אותה. גם נהיה חזיר וגם ראש כורדי. לא כל המדינה והאוכלוסיות זה השכונות של ירושלים, ואגב, לא כל האחרים פרייארים, מצביעים ברגליים, יש הרבה סופרים טובים בתל אביב.
רוני | 26.08.19
135.
הבעיה שהתחילה עם רמי לוי בסופר קופיקס היא..
ברגע שרמי לוי נכנס לסופר קופיקס המחירים השתנו ולא היו אחידים יותר נאלצתי לבדוק מחירו של כל מוצר ומוצר (ברוב המקרים, לא היה שילוט ברור) וההרגשה היתה שמחפשים אותי בקטנות אז הפסקתי לקנות שם. זה פשוט לקח יותר מדי זמן, זה היה כדאי כשיכולתי להיכנס ולבצע קניה גדולה של 100-200 ש"ח בטיק טק ולהמשיך הלאה להשלמות במכולת אחרת.. ברגע שזה הפך למייגע פשוט מצאתי סופר זול אחר ונוח יותר.
צרכנית בסופר קופיקס לשעבר | 26.08.19
133.
פשוט כי הקפה מסוג רובוסטה ולא ערביקה ופחות טעים
ישראלים כבר מבינים בקפה ולא מוכנים שימכרו אותם בשקל. לכן, להכניס תערובות זולות של פולים ולמכור קפה בזול שאין לו טעם זה לא ילך. זה בערך כמו לפתוח חומוסיה ולהשתמש באבקת חומוס או גרעיני חומוס זולים.
יש גבול גם בלואוקוסט | 26.08.19
128.
אותה הגברת שלעעולם לא שינתה את האדרת
מה שעולה ברגע יורד ברגע! רשת חולה שלא מביאה שום חידוש או ריגוש, רשת שעלתה בגימיק ואיבדה אותו כבר מזמן, רשת שהניראות שלה מיושנת ולא מגרה, רשת באמת לא מעניינת בטח בתחרות בתי הקפה והסופרים הנמצאים עכשיו.זכיין שלא מרויח כסף ונאלץ לשמור על כללי הרשת, הוא זכיין שיקרוס בטוח.
דורון עמית | 26.08.19
115.
גם אני מזמן לא קונה ברמי לוי. עגלות מטונפות. הלקוח לא חשוב. חוץ מהשומר ביציאה, אף אחד לא היה נחמד
פעם חשבתי שזול שם אז הסכמתי לספוג את הריחות, העגלות המטונפות, התורים הארוכים והקופות הסגורות כאילו חושבים שהזמן שלנו לא חשוב מספיק לאט לאט התחלתי להיגעל מהמקום ולחשוב שלקנות באינטרנט זה הרבה יותר נוח ולא פחות זול אז תחשבו לפני שאתם הולכים לסניפים המחיר שאתם משלמים כולל את דמי השכירות, החשמל, המנהלים, המנקים, הקופאים ואני לא מבין איך נותנים לעסק כזה לעבוד בלי ועד עובדים המשכורות משאירות את העובדים תלויים במעסיק כזה הדרך היא שכולם יגיעו לעבודה אבל יחכו מחוץ לסניף עד שישלמו להם שכר מכובד
המבקר | 26.08.19
110.
כץ היה חכם ויצא מהמשחק בזמן
אנשים שוכחים ששכר המינימום עלה ל5300 ש"ח , והתשלום לזכיינות לא בדיוק דבר זול שכירות , ארנונה ,עובדים ,חשמל, רישיון עסק - גם לא זול במדינתנו , את כל זה כץ ידע. לכץ גם היו את הספרים והמספרים הנכונים וקלט שזה הולך לכיוון ירידה , לכן פרש. דבר אחד , אני לא מבין למה צריך לשלם 400,000 ש"ח לזכיינות בשביל כוס קפה וסנדביץ'? זה מסלול התאבדות .
גלעד | 26.08.19
108.
רמי לוי יש לך את היכולות להחזיר את הרשת ולפתח אותה, תעשה את זה !!!!
הציבור אוהב אותך ומעריך אותך, לא ברור איך אתה רמי לוי הגדול קנית רשת כושלת יחסית ועזרת לה להתמוטט וסגרת המון סניפים, לא חבל? אתה הרי מרוויח מספיק כסף, תראה לעם ישראל שאיכפת לך ממנו ותחזיר את הרשת לעבוד כמו שצריך עם מיתוג מחדש , במרכז מילאנו באיטליה מוכרים קפה ב1.15 אירו , אין סיבה שבתל אביב ובחיפה לא יהיה גם, יצרת את השם שלך כי איכפת היה לך מהעם, תהיה בן אדם ותעשה את זה למען העם, אוהבים אותך ומפרגנים לך
דוד | 26.08.19
89.
בירושלים, יוחננוף נוגס את רוב לקוחות רמי לוי...
הייתי לקוח קבוע ברחוב האומן. הסניף הפך למלוכלך, המבחר לא משהו ומכריחים אותי לקנות מהמותג רמי לוי...הירקות על הפנים. רק הצצתי ביוחננוף ונפגעתי. סניף נקי ובמבחר מדהים ירקות זולים וממש סוג א'א'. צר לי עליך רמי לוי, זה מסביר למה אתה בירידה. עשה משהו, אחרת כולם יעזבו אותך.
יגאל | 26.08.19
88.
אני לא אכנס יותר לשם בגלל ש:
הגעתי 3 פעמים לאותו סופר בשעה 8 בבוקר, ואין את המוצרים הזולים, יש רק את הסלטים והסנדוויצ'ים היקרים, סליחה? פתחתם לפני שעה, לאן זה הלך? אין בעיה שיהיה מלאי מופחת של המוצרים הזולים, פייר אנאף, אבל לשחק על הטיקט הזול כדי לדחוף לאנשים את היקר, זה חוסר יושר שבסופו של דבר תמיד יתנקם בבעל העסק, זה חקוק בסלע, זאת מתמטיקה. יצאתי בלי לקנות כלום, ב-15 שקל אני אקנה פלאפל ואולי אקבל גם קולה, לא איזה סנדוויץ' חביתה מעפן. בסופר המצב בכלל קטסטרופה ומאז המיזוג אין מוצרים זולים בכלל, זאת מעשייה, תראה לי מוצר אחד יותר זול שם מאשר שופרסל ויקטורי ושות', אז בשביל מה המקום הזה קיים? סופר שכונתי זה בכלל פאסה, מה אנחנו באייטיז? כיום זה או סופר ענק או פיצוצייה. המסקנה היא אחת: אולי אין באמת קוסמים והכל אשליה של המוח. זה היה אחלה עסק שהצליח בקונספט המקורי, הרסו אותו כי רצו להרוויח יותר, הנה הרווחתם.
סלי סבג | 26.08.19
86.
הרס את סופרקופיקס. למשל, סניף אורון פ"ת..היה אטרקציה אזורית
השינוי שהוביל רמי לוי, הרס את סופרקופיקס. למשל, סניף אורון פ"ת..היה אטרקציה אזורית ומשך אליו קונים מכל הסופרים בסביבה. כבר כחודש .. הסניף 'מת'! והייאוש מהצפוי, לאור מה שפורסם ולאור הסניפים האחרים שכבר הוחלפו בסניפים שכונתיים של רמי לוי, מחזיר את הקונים לסופרים הגדולים מחוץ לעיר. כמה חבל שלא חשבו לשמר את מה שסופרקופיקס בנתה כולל המותג, גם אם נרכש. עוד ניצחון למונופולים כמו שטראוס ושופרסל. מגינה ומדיניות ללא תקנה. אי אפשר לחיות כאן. פלא שהצעירים בורחים לכל מקום שרק אפשר?! עם דרכונים כפולים.
יוחזר סופרקופיקס לאלתר! | 26.08.19
78.
המיתון בדרך והשוק הגיע לנקודת רוויה= מתכון לעצירה בהכנסות
חכו חכו כשהמיתון ידפוק לכם סדלתותתבדו שהמדינה הזו היא כללכה חסרת תקדים. כשביבי יחפש לכם תירוצים מתחת לפנס ולא ימצא ויאשים את השמאלנים בכשלון הכלכלה. כשמאות אלפים לא יצליחו להחזיר משכנתא, לשלם שכר דירה או ייאלצו להחזיר את האוטו 2019 שלקחו בליסינג כי צריך להראות לשכנים שגם אנחנו. כשטיסות לחול פתחום ייחתכו לחצי כי אין כסף לבילויי סוף שבוע + קניות בוורשה או הימורים בבולגריה. יהיה טוב. רק חכו קצת ותראו איך הבנקיםה מיטיבים שלכפם פתאום בוכים לממשלה שיש להם בעיה כי את הכסף הם כב רהבריחו מזמן. חכו חכו. יהיה כל כך טוב שתהיה עוד מלחמה.
שרביט | 26.08.19
65.
רמי לוי הוא לא קוסם הוא שרלטן, בדיוק כמו כץ קודמו
כל העסק של קופיקס בנוי על יצירת מצג שווא ועשיקת הזכיינים. ושימו לב שמרגע שכץ ניסהלסגור את המרכולים בשבת העסק התחיל להתדרדר. גם החילונים יודעים להחרים, אני מאז לא קונה שם כלום. מה גם שכבר ממש לא זול והאייכות ירודה.
חיים | 26.08.19
61.
העלה את המחיר בשקל, הפך ת'סניף לקיוסק ומכר מלא זיכיונות בשביל $$$
כמה דברים: 1. כשהעלה את המחיר בשקל ל- 6 שקלים לקפה/מאפה/סנדוויץ' עשה את טעות חייו. המכירות צנחו מיד והעונש היה כבד. נתפס כאחד ששיקר ללקוחות. 2. במקום להתמקד אך ורק בקפה/מאפה וסנדוויץ', הסניף של קופיקס הפף להיות חנות בדולר שמוכרת מטריות, מגבות, כלים וכל מיני שטויות. כל הסניפים ללא יוצא מהכלל היו צריכים להתמקד אך ורק בקפה ובאוכל כדי להמשיך ולבדל את קופיקס מהמתחרות. קופיקס איבדה את זהותה כמקום שבו באים לשתות קפה איכותי בזול והפכה כאמור לקיוסק חסר זהות עם בליל מוצרים ושטויות. 3. אבי כץ בצדק או שלו, הכה בברזל בעודו חם ומכר עשרות זכייינות. סניפים צצו כפטריות אחרי הגשם, מה שהוביל לקריסה לבסוף. לשלם 400,000 אלף שקלים על השם ועוד אחוזים מהמכירות לכץ זה מתכון בטוח לאסון כלכלי. כץ לא שמע על אקסקלוסיביות (אותו דבר עשה עם הכל הדולר וכפר השעשועים שאיבדו המון קונים בזמנו)
הטעויות של אבי כץ | 26.08.19
60.
רמי. אתה בהיבריס !!!
רמי לוי חולה בהיבריס עיסקי. עשה טעות שהוא יכול לסבול כלכלית. העסק הזה לא יתרומם עוד בצורה שהוא עובד כיום. ידמם מזומנים קבוע. צריך לפרק את המערכת. למכור לא לזכיין למכור חלקים שהם עסק. ולעצור את הדימום. בסוף זה מה יהיה. השאלה כמה מיליונים ידמם חולה ההיבריס עד אז
רמי. אתה בהיבריס !!! | 26.08.19
59.
המחירים עלו האיכות ירדה.
מאז רמי לוי הצטרף לרשת הוחלפו המוצרים. הכריכים "הזולים" שנשארו העלו את מחירם בשני שקלים (משש לשמונה ומעשר לשנים עשר) כשבמקביל הורידו את איכותם. שאר הכריכים הוחלפו בגרסאות יקרות יותר (חמישה עשר) אבל מגעילות. נשארנו עם כריכים יקרים ולא אכילים אז למה לקנות?
לקוח לשעבר | 26.08.19
56.
כף רגלי לא תדרך שם
הייתי קונה בסופר קופיקס הרצל קבוע לפחות פעמיים בשבוע, עד שהם שהקופה הראתה שמחיר המוצר כפול ממה שהיה רשום עליו , לא הסכימו לזכות אותי ואפילו אמרו לי ״יאלה מזה 20 שקל בשבילך״, פשוט הלבינו את פני . בפייסבוק בכלל לא הגיבו כשרשמתי הודעה. כל פעם שעובר שם לא נכנס, מאחל להם שיסגרו .
אזרח אחד | 26.08.19
48.
כתבתי והזהרתי שכץ יעקוץ כמו בכל העסקים האחרים לפני-אבל התקשורת סגדה לו
והוא האמין שמה שכתוב בעיתון זה נכון והוא גאון.בכל מקרה גם אם הקונספט היה מצליח כץ היה עוקץ את הזכיינים בגלל שהוא חושב שהוא גאון וכל השאר טיפשים - זה נמצא ב DNA שלו וזה לא חדש למי שמכיר אותו. גם השותף אונגר עשוי מאותן נוצות טווס... הטעות היחידה שלהם היא שהם לא יודעים שאת רמי לוי אסור לרמות. הוא לא שוכח ולא סולח
בני | 26.08.19
39.
אמשיך לרכוש בקופיקס והן בסופר קופיקס !
לכל המלעיזים למיניהם שלדעתי קשורים לרשתות המתחרות .... בואו לא נשכח את המחירים הגבוהים שגביתם מאיתנו טרם כניסתה של קופיקס לשוק הקמעונאות .... על אפכם וחמתכם כל תושבי ישראל מחזקים את מר אבי כץ ואת מר רמי לוי שימשיכו לעשות חיל ולספק לנו מחירים במוצרים שפויים !
אליעזר בלומשטיין .  | 26.08.19
28.
קניה במרכול קופיקס הייתה אכזבה צרכנית מוחצת עבורי
לתדהמתי המחירים שם לא היו כל כך שונים ממחירי חנות נוחות של AM/PM או תחנת דלק ויתר לכך ציפיתי שהמרכול ימכור מוצרים ב5 שח בפועל היו שם מוצרים בודדים שהיו במחיר הזה וגם הם היו מתומחרים מעל מחירם ויקרים, בקיצור מאכזב ומתסכל ישראבלוף לא להתקרב.
עידן | 26.08.19
27.
קופיקס הצליחה כשמכרה הכול ב 5 שקלים, עכשיו
תיכנס לקופיקס, זה כמו בית קפה רגיל, אין בידול ובגלל זה הלקוחות מצביעים ברגליים. רמי לוי צריך היה להביא את קופיקס לימים הטובים שלה, שאנשים היו מחכים בתור לקפה, אבל זה כבר לא קורה, כי הם יצטרכו לקנות סנדביץ ב 12 שקל וזה כבר 17 שקל, לא מציאה, אז בשביל מה ללכת לקופיקס כם אפשר ללכת לקיוסק לייד? אתה הבנת את זה יה רמי?
תקשיב לי ותקשיב לי טוב | 26.08.19
25.
מאכזב
מבחינת מחירי הקפה ומאפה, צמחו להם כל מיני חנויות שמוכרות ב-5 שקלים ועדיין שורדות. לגבי סופר-קופיקס, אני מכיר חנות אחת והיא מטונפת, מחירים גבוהים בעשרות אחוזים מכל סופר אחר, את מוצרי החלב שמגיעים, הם לוקחים את הזמן עד שמואילים בטובם להכניס למקרר. לא מדבר על התור הארוך שם. בכל אופן, את כספי אני כבר לא נותן למקום הזה.
קובי | 26.08.19
21.
לא קשור בכלל לעליית המחירים בשקל...
דברי המאכל שנמכרים בחנויות הם מהאיכות הירודה ביותר, עד כדי כך שהם בלתי אכילים בכלל (וזה מתוך ניסיון אישי), נחמד אולי כאשר רוצים לקנות ביום חם שתייה קרה במחיר נמוך... אבל בתור זכיין, לך תבנה על זה עסק! מי שבחן את הדו"חות של קופיקס עוד לפני שרמי לוי חשב בכלל לקנות את הרשת, ראה מיד שהרשת אינה רווחית בעליל וכי רוב בתי הקפה שלה מפסידים כסף. הרשת הייתה בוניה בעיקר על זכיינים שלקחו זיכיון במיטב כספם ונשארו אובדי עצות עם עסק מקרטע שגורם להם הפסד ורק מקווים ומתפללים שמישהו יושיע אותם בסופו של דבר.
רן | 26.08.19
20.
אבי לוי הוא בסך הכל סוחר
קונה ב - 100 מוכר ב - 200 ועושה את ה - 10% שלו.... הוא לא אסטרטג דגול וממה ששמעתי ממנו בהרצאות שלו הוא גם חסר ראיית שוק עתידי.. אבי כץ הוא סוג של נוכלון חביב וככה הוא מתמרן את העסקים שלו, בגלל הצלחה פה ושם הוא חושב שהשמש זורחת לו מה--ת והופך למגלומן מתרסק וקם לרעיון/נוכלות החדשה.. שילוב בין שני האנשים הללו לא יצמיח אילנות אלא עשבים...
פושפוש | 26.08.19
19.
קופיקס שינתה את המוצרים ואת המחירים ולכן הנפילה. הקפה אף פעם לא היה משהו אבל שתייה
קרה ביום חם ב-5 שקלים לבקבוק, זה היה אחלה וגם המיצים הסחוטים היו טובים. הסנדוויצים היו סבירים עד טעימים עם הלחם שהיה פעם. והאייס קפה היה נהדר. מאז שעברו לרמי לוי, כבר אין את הסנדוויצים של פעם. הסנדוויצים היום מגעילים. שתייה קרה כבר לא עולה 5 שקלים וגם המיצים הסחוטים לא. השירות גרוע. יש שם ילדים שממש לא נעים לקנות מהם. אפילו תודה הם לא אומרים. הקיוסקים נראים לא נעימים ומלוכלכים וכל דברי המאפה כבר עולים 8-10 שקלים. לכן, כבר לא נוהרים לשם כמו פעם.
עדי | 26.08.19
14.
אמרתי מהתחלה,זה היה תרגיל עוקץ מתחילתו ועד סופו
ממציאים קשקוש ומוכרים זיכיונות,פריירים לא חסר,קונספט כמו קופיקס יכול (בקושי) לשרוד רק במקומות הומי אדם באמת,יש בארץ אולי 15 מקומות כאלה. פגשתי בארץ בחור צעיר שמכר 3 זיכיונות בתחום שאין לו שום נגיעה אליו או נסיון בו,הבן אדם עקץ 3 זכינים שונים במיליון שקל תוך פחות משנה(גם הם לא מהתחום בכלל)הזיכיון עצמו+רווחים ממכירת סחורה שאין שום סיכוי שהזכיינים מסוגלים למכור ללקוח הסופי במחירים שהוא קיבל. אתה צריך רק קונספט ממותג ולדעת לספר סיפורים,הרוב המוחלט של האנשים לא מבינים במסחר,לוקישנים,מתמטיקה בסיסית
Ilan.s | 26.08.19
10.
החנות באחוזה 83 רעננה כל כך קטנה שסופרקופיקס מאחסן סחורה בחדר האשפה.
החנות ברעננה כל כך קטנה עד כדי כך שחלק מהסחורה מאוחסנת בחדר אשפה ציבורי של כל המיתחם המסחרי. מלבד הסחורות של הסופרקופיקס ישנם באותו חדר פחים רטובים ומסריחים, ניירות טואלט משומשים ואשפה שנאספת ממירפאות שבמתחם. מוזמנים לראות ........ ולקנות ????
סופרקופיקס רעננה | 26.08.19
7.
מחיר לנצח?
הצרכנים מאוכזבים כי המחיר הוא לא נצחי? באיזה אגדות אנשים חיים? סטרבאקס שולטת בארצות הברית ללא קשר למחיר וארומה מוכרת בארץ במחירים גבוהים בהרבה. בקיצור, איכות המוצר חשובה ולכן עליית המחיר הייתה חייבת להתלוות בעליית האיכות שבו ירגיש הצרכן. כאן טמון הכישלון
אמת | 26.08.19
2.
אבי כץ עשה חישוב שגוי
שעלייה של כעשרים אחוז במוצר הבסיסי שלו לא תרחיק את הלקוחות. הוא טעה ובגדול. יותר מזה, הוא גרם לסחף גם אצל המתחרים שלו שמיהרו לצוץ עם אותו קונספט בדיוק. רמי לוי פשוט נכנס לזה קצת באיחור. אבל הוא יכול היה לנסות לתקן את המצב והעדיף שלא. חבל, כי הקפה של קופיקס חביב (לא מעולה, לא טוב במיוחד, רק חביב), ולדעתי אפשר היה להשאיר את הקפה הבסיסי שלהם ב-5 שקלים ולהוסיף אפשרויות טובות יותר מבחינת סוג ובלנד של קפה - בתוספת תשלום
אורן | 26.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת