אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שופרסל במו"מ לרכישת אמיגה משוק התקווה בת"א

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
שיווק
שופרסל משווקת היום ישירות למכולות ומינימרקטים במגזר הכפרי ממטולה בצפון ועד לישובי דרום הערבה. המבחר עצום והמחירים הסיטונאים שהיא מציעה לחנויות בחלקם תחרותיים ובחלקם לא. יש לכולם אפשרות לקנות גם את מותגי הבית של שופרסל שחלקם זולים בעלי עלות תועלת גבוהה לחנות וללקוח.
סמיר | 27.08.19
6.
הודעה טובה לצרכנים
הודעה טובה לצרכנים.. שופרסל רשת יקרה להחריד ! מקווה שהצרכנים לא ייקנו משופרסל בכל מה שקשור "לאמיגה " שממיגה... ובכלל ברשת שופרסל - רשת שעושקת את הצרכנים ומוכרת יקר מאוד ובתקווה שסופרסל תפנה את מקומה כמו "מגה " שהיתה רשת יקרה ונפוחה וקרסה לפשיטת רגל . זה סופה של שופרסל ! עניין של זמן למגה לקח כמה שנים טובות לקרוס כך יהיה בשופרסל בסופו של דבר היא תשרוד ואין לשופרסל צאנס מול רשתות דיסקאונט זולות (רמי לוי. ביתן . אושר עד . ויקטורי. שוק העיר . חצי חינם . יוחננוף. ועוד....)
א. ג.  | 27.08.19
5.
בלוף גדול
שופרסל כבר ניסו לקנות את שימורי איכות - אזור + י. שבי ראשל"צ. הם יושבים עם הסיטונאים הגדולים... מציעים הרבה כסף... הסיטונאים פותחים ספרים + סודות מהענף... כך שופרסל לומדת את הכל ולאחר מכן "מפוצצת" את המו"מ בכאילו ואז מרוויחה זמן + סודות + כסף. לא ייקנו נקודה!!! שופרסל לומדת כיצד הסיטונאים המובילים עובדים ... כך תוכל להתחרות בהם ולמחוק להם פעילויות.
אחד שיודע | 27.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת