אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מזגנים, תריסי פלסטיק והזנחה שמסתירים פניני אדריכלות בת"א

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
לא כדאי לשמר
עברתי לאחרונה שימור במגבלות מחמירות של בניין בתל-אביב, ואני יכול רק להמליץ לא לשמר בניינים. השימור לקח יותר מ8 שנים ההוצאות גדולות הפסד ההכנסה ממושך, העזרה של התמריצים לא מכסה את ההוצאות ועוד לוקחים היטל השבחה 50% שכולל טענה של 6% בגין "מיתוג" ומס שבח 25% בגין מימוש הזכויות בדרך האפשרית היחידה -מכירתם. עד שלא יישונו התנאים - שומר נפשו וכיסו ירחק.
אלי | 02.09.19
5.
שיווק לחברת אוליצקי או מתווך ?
הבניין קיים מול בית סיפרי שכבר איננו קיים.. המקום בשלב מסויים היה גם בית כנסת.. בכל אופן למבנה יש בעלים והרי כתבה כמו זו מוזרה באופיה.. בניין זה אינו יכול לההרס מאחר וחל עליו צו שימור שיעלה לבעליו לפחות פי ארבע משוויו של המבנה לאחר שיפוץ לא כולל שירותי פסיכיאטריה שיזדקק לאחר שעיריית תל אביב תוציא לו את המיץ ברמת OCD של פינצטה..
בליליוס | 30.08.19
1.
הבניין לא כלכלי
זה בניין בלב תל אביב, סביר שחלה עליו גם תוכנית לב העיר ותכנית שימור. יזמים רבים על כל בניין כזה בהנחה שהפרויקט כלכלי, אם הוא עומד שנים ללא שימוש ונמצא בסכנת קריסה כנראה שהוא הפסדי או קרוב לזה. לכן זאת האחריות של עיריית תל אביב לדאוג לכך שהוא ישומר באמצעות תמריצים ושינוי תוכניות. אי אפשר לדרוש מיזמים להשקיע שנים, לקחת הלוואות תוך שהם קוברים את עצמם בפרויקטים הפסדיים. אם רוצים שימור, שידאגו שזה יהיה כלכלי
אפי | 28.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת