אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדיל של נתניהו ופייגלין: קניית שלטון בכסף

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
ל7
עכשיו כבר הקופה הציבורית פרוצה יותר מתמיד. השוד הגדול בכספי ציבור שלא רק דרך מסים ושחיתות אלא גם שהטייקונים משתתפים בחגיגה וגוזלים קופונים שמנים בשיטת המונופולים על חשבון הציבור.ראינו בשביל מי המנהיגים עובדים בתיק 4000. השוד בשיאו. לא יודע מה אתה מבלבל קומוניסטים לא קומינסטים.
לא קונה את זה | 30.08.19
35.
עם ישראל
עם ישראל עדיין לא מגעילים אתכם כל הסיכומים, הסכמי עודפים, דילים וכו'?? החברה האלה וכל מי שמעורב בבחירות בטוח, אבל ממש בטוח שהמדינה שלו והוא עושה טובה שנותן לציבור אפשרות לגשת לקלפי, לא שזה משנה משהו כי הדילים סגורים אבל זה נותן תחושה טובה... עם ישראל אין לכם טיפת בושה ללכת לקלפי ביום הבחירות בכדי להצביע במקום לשבת בבית או לצאת לבלות במקום
איציק | 29.08.19
31.
שוחד לאור היום
איך יתכן שאין מי שיכול או רוצה לעצור את השחיתות שנעשית לאור היום. האם אין בסדום ולו צדיק אחד שיעצור את הטירוף העברייני הזה. במצב זה ולאור מה שהתפרסם על סיבת נתינת האישור בחשאי למכירת צוללות מתקדמות למצרים על ידי ביבי מקרבת את יום הדין שלו כי זה לא סיגרים וחמגשיות זה צוללות לאויב וקבלת דמי תיווך על ידי המקורבים. רבותי זו בגידה תעשו משהו לעצור את הבחירות עד שלא יוציאו את ביבי מרשימת המורשים להבחר כמו גם השרים שאמורים להישפט וח"כ ביטן.
ניקיון כפיים  | 29.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת