אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשכנתאות ברמתן הגבוהה ביותר מזה 4 שנים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
המחירים עולם כי יש קונים, מאיפה הכסף? מהשוכרים.
משקיע יודע שעלות הדירה היא 50% מעלות הרכישה, את היתר יממן השוכר עד לסיום המשכנתא, ואז הוא יתחיל לגרוף רווחים. כלומר דירה שלעולה מיליון וחצי, עולה למשקיע 750 אלף, והיתר משכנתא שהשוכר יממן. ואם יש לו דירה שהוא כבר רכש בעבר וסיים לשלם בעבורה, אז גם את ה750 אלף הראשונים הוא ייקח על חשבון שכירות של דירה קודמת. (כלומר יכול לקנות דירה עם 0 השקעה, ו 100% מימון של שוכרים.)
שגיא | 01.09.19
15.
מדינה אחת
המחירים לא ירדו לעולם ,יש פה מדינה אחת ליהודים וקצב הילודה פה גבוהה ביחס לעולם תמיד יהיה ביקוש לנדלן . אין פיתרון לבעית הנדלן השאלה היא מתי הבועה תתפוצץ הרי הריבית לא תשאר כפי שהיא 0.25 אחוז מתי שהוא היא תעלה ל 3.3 ואז ההחזרים למשקנתא יקפצו באופן חסר פרופורציה ככה שמי ששילם 3000 החזר יצטרך להיפרד מעוד 1000 עד 2000 שח והם לא יעמדו בתשלומים ומפה הכדור יתגלגל . בנוסף הפנסיות שלנו יחתכו בחצי בגלל הרפורמת סלולאר שהרי חלק ניכר מההשקעה היה על חברות התקשורת (הן חלק מסל ההשקעות ).
היהודי  | 31.08.19
9.
רק אל תחיו לפי המנטרה "גם ככה לא אוכל לקנות דירה אז לפחות אחיה טוב"
אני שומע את זה יותר מדי, מיותר מדי אנשים. אף אחד לא יוריד את מחירי הדירות ואל תתנו לאנשים לעשות "מחאות" על הגב שלכם. אם אתם צעירים ומרוויחים משכורות מכובדות אתם יכולים לקנות דירה. תחסכו! זה אפשרי מאוד אם רוצים. לא חייבים ג'יפ. לא חייבים לחיות בתל אביב. לא חייבים לטוס ליעדים יקרים בחו"ל! תחסכו, תשקיעו את הכסף. והופ! תוך כמה שנים תוכלו לקנות דירה.
בני | 29.08.19
6.
תפנימו, מחירי הדירות ימשיכו לעלות עוד שנים רבות
והסיבות: עדיין יש הון בסיסי בידי הקונים (בעזרת ההורים או ירודות). 2. ריבית נמוכה לשנים הקרובות 3. מחסור עתידי בשטחים (בעיקר באזור המרכז ומידור החוף. 4. גידול האוכלוסיה עולה על קצב התחלות הבנייה. מי שימשיך לחשוב על ירידת מחירים חי באשליות!
בוב הבנאי | 29.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת