אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קול קורא: עשו סדר בבלגן המזונות הזמניים והקבועים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
היא היתה העורכת דין שלי פעם
מאיה ייצגה אותי בהליכי הגירושין שהיו לי מבעלי לשעבר. הבטיחה לי הרים וגבוהות ולא סיפקה את הסחורה בלשון המעטה. סתם דחפה אותי להוצאות רבות ומיותרות, חיממה את הגזרה עם הגרוש שלי ודאגה שהאש כל הזמן תבעור בינינו. מצטערת שפניתי אליה בכלל. תדאגו להגיע להסכם ביניכם לבין עצמכם במקום ללכת לעורכת דען מיליטנטית ותוקפנית שתעשה על חשבונכם בוטוקס. בושה וחרפה
שרית אוחנה | 03.09.19
11.
תגובה ל-10
אתה כל כך צודק אלה השיטות העבודה הנלוזות של הגברת הלא נכבדת. הרגשתי את זה על בשרי לפני שנתיים. היא פשוט מחממת ושופכת אש על שני הבני זוג שגם ככה מחוממים אחד על השנייה כדי לגרור אותם למשפט ולגזור עליהם קופון בצורת השכר טירחה המפוצץ שלה. בושה שנותנים לאישה כזאת במה.
חנן | 02.09.19
8.
צודקים 1 ו6
ל1 ככל שגברים יהיו כמוך כך יבינו את עיקרון השיוויון מהדלת האחורית. היום מעודדים את הנשים לחלוב את הגבר מוצדק זה ממש לא?! צריך להבין גבר/אישה שווים אין שום סיבה בעולם שנשים יחיו על חשבון הגרוש, אתן לא מסכנות תעבדו כמו הגברים שעות/תפוקה תרוויחו כמוהו ואף יותר. אנכנו לא חיים בימי הביינים/התנך שרק הגבר עובד. האישה לפי ההלכה רכושו של הגבר ואם היא מרוויחה שקל אחד היא צריכה למסור לו. נכון שזה לא מתקיים במציאות, כך גם ההלכה במזונות לא צריכה להתקיים במציאות.מה ששלי שלי מה ששלך שלך.העדפות מתקנות יצרו אסון
גבר | 01.09.19
4.
תזכורת למגיב מס 1
זה שאתה איש קטן אנחנו כבר יודעים ומבינים. אני מתחיל להאמין שכבר "התנהלנו" השבוע בעיניין ....תקרא לעצמך בכל שם שתירצה,שם אפשר לשנות,פרצוף לא.אני מבין שאחרי שנכנסתי בך על בקיאותך בהכרת מילה אחת מהשפה המשפטית "דנן" הלכת והתאמצת מאד ללמוד עוד שתי מילים : "הווה אומר"...תקשיב,בקצב הזה תוכל בעוד מספר שבועות לכתוב פתח דבר בכתב הגנה... לעינייננו ורק לחדד לך אם לא הייתי ברור: הכותבת הינה עורכת דין בעלת וותק מרשים שהצליחה למגינת ליבך הדואב להגיש ערעור על החלטה במזונות זמניים,דבר שאינו מה בכך כי בית המשפט המחוזי לא נוטה להתערב בהחלטות כאלה ! למרות זאת,הכותבת ברוב תבונתה המקצועית,שהיא לעילה ולעילה (אני מאד מקווה שתצליח להבין את שכתבתי...) הצליחה לבוא בשערי בית המשפט המחוזי ולהגיש בקשת רשות לערעור שהתקבלה. אם לא היית עיוור משינאה מיותרת היית יכול להעריך את הכותבת על השגיה המשפטיים על בסיס יומי שבאים מתוך עבודה קשה,מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר . רק לידיעתך,רוב התיקים במשרדה מסתיימים בהסכמים שעיקר ליבתם :טובת הילדים לפני הכל!!! אתה תמשיך לקשקש את עצמך בתגובות והיא תמשיך להביא הצלחות !!
מ...האיש עם ההגיון | 30.08.19
3.
תגובה למגיב 1
אתה כזה איש קטן עם עשייה אפסית בחיים .אתה לא מכיר את הכותבת שהינה מעורכות הדין המובילות בתחום דיני משפחה שעושה הכל רק כאשר טובת הילדים עומדת מול עיניה ורק למען הילדים. אבל אתה איש קטן וממורמר,מלא רעל וארס לכל אדם באשר הוא אדם,אתה "גיבור" עם המקלדת.מה עשית בחייך למען אחרים??כלום...כי אתה אפס וכל מה שיש לך בחיים זה לשבת בחדר הקטן שלך,חי חיים קטנים ,עלובים ואומללים ומתוך התיסכול שלך אתה מנסה להכפיש אחרים. תחזור למחילה שלך,אומלל.
מ...האיש עם ההגיון | 30.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת