אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עמותת מטופלי הקנאביס הרפואי לבג"ץ: "משרד הבריאות מנסה לבצע מחטף"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הבעיה היא התמיכה של בתי המשפט במדינת ישראל בהשתלטות הפראית הזאת על כל התחום
מדינה שמתנהלת על גזל ובצע כנראה לא...מישהו שם לב לכך שהשמנים והזנים המבוקשים הם של חברת "תיקון עולם" שמאז שנסגרה במרמה על ידי היק"ר והחברה הצמודה אליה הועברו בברוטליות כל החולים השבויים פתאום ילדים מפרכסים, מזיקים לעצמם, חולים נאנקים ביסורים ואף מקפחים את חייהם? ולחולים כרוניים זה מותר לתת משהו פגום נטול קנאבינואידים עם עובש שמזיק במקום לרפא ולגזול מפיהם את התרופה שעזרה להם? איך זה שפיקוח נפש שכזה יכול להמתין עד להרכבת הממשלה הבאה וכל מוסדות השלטון משתפים פעולה? כך או אחרת ה"רפורמה" שאינה רפורמה צריכה פשוט להיות מבוטלת לאלתר על כל שקריה עד שתקום ועדת החקירה. ניסויים בחולים ללא הסכמתם זה נאצי. זה אסור. כתוב בתורה.
אמת ואמונה עצה זו הגונה | 30.08.19
4.
שערוריית חברות התרופות בארה"ב היא כאין וכאפס מול השחיתות של ליצמן בנושא הקנאביס
ובנוסף לחמדנות ובנוסף לאטימות הלב לסבל החולים, ה"רגילים" בעולם השחיתות - לליצמן יש גם אידאולוגיה דתית שמכשירה הכל: חלק נכבד מן הכסף הולך למוסדות הרבי מגור, האיש שצבר מאות מליונים בראש ארגון אלים ונצלני.
ד. | 30.08.19
1.
רמאים גנבים נוכלים שקרנים מושחתים לכאורה
משרד הבריאות מהגופים המושחתים ביותר שיש לכאורה בחיסון הפגום של חברת סיוואק אפטטיס מישהוא סטה מהקווים חבורת מושחתים לכאורה ומעניין איך מכל אישורי התרופות שמשרד הבריאות אישר שזה מאות אלפים של תרופות דווקא הפרוטוקולים של אישור החיסון הפגום סיוואק אבדו ונעלמו רמאים נוכלים מושחתים הכל אינטרסים של כסף וכח לכאורה בטח לכאורה
יעקב | 29.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת