אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוב הציבור הישראלי נותן ציון נכשל למדיניות הכלכלית של הממשלה היוצאת

53 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
ל-45, היית שר שיר אחר לגמרי אילו היית בצד השני של אלו שלא גומרים את החודש
לא יכולים להרשות לעצמם תרופות, טיפול או סעד. אם אתה מוכן רק לתת את המינימום שבמינימום ובד בבד אתה מצפה ששכבת מעמד הפועלים שעובדים עבור גרושים ולא מקבלים לשירותים בסיסיים אז אל תתפלא כשתפרוץ פה מלחמת אזרחים ותמצא את עצמך תלוי בכיכר יחד עם שאר החזירים.
ל-45 | 01.09.19
46.
הציון שהייתי נותן אכן נמוך ביותר
אם כי מי שגרם לזה זה התקשורת והלחץ הציבורי, אני מאמין שלי שהשוק חייב להיות ימין כלכלי,חברתי. אך יחד עם זאת מאמין בדבר אחד כולם צריכים לקבל רת המינימום שבמינימום ב0 מימון, בריאות-חינוך מגיל 0. מי שרוצה פיקוח, מי שרוצה תוספת ל5 יחידיות ועוד שיממן מכיסו שיעשה ביטוחים פרטיים. ואם ההסתדרות רוצה לעשות שביתות שישבתו ולנקות משכרם, להביא מחליפים במקביל. אין להנכע ללחץ ההסתדרות, ולדרישת תוספות תקציביות לשום גוף גם לא לרפואה. חייב רפורמה שתקצץ עלויות. כמו כן,להוריד מכסים להוריד את המים חשמל ארנונה דלק סיגר
זהותניק | 01.09.19
43.
אני לא יודע באיזה סרט אתה חי, מספר 16, אבל אנחנו זוג בעשירות התשיעי
וגם אנחנו ועמיתינו בעבודה לא יכולים להרשות לעצמם דירה שלא תהיה רחוקה פחות משעה נסיעה ממקום העבודה, לא כל שכן להשקעה וגם דירות שכן בהישג ידינו צריכים להיעזר בהורים. ועל אילו תורים מצטמצמים בבתי החולים אתה מדבר? אתה כנראה חי באיזה עולם אח,ף ככל הנראה.
הייטקיסט | 01.09.19
22.
אני בטח לא מאוהדי נתניהו
אני בטח לא מאוהדי נתניהו,אבל צריך להגיד שיש טעם לפגם כאשר הנגידה לשעבר שפרשה במסגרת כהונת הממשלה האחרונה (אני מזכיר שהיא פרשה ב12.11.2018, כשכבר ידעו שיש בחירות, מבקרת את אותה ממשלה בעצם. אני האחרון שיגיד מילה טובה על ביבי. לדעתי הוא היה צריך להתפטר לפני יותר מקדנציה
תראו | 01.09.19
16.
באוטוסטרדות החדשות
בדרך לחופשה השלישית השנה בחו"לת במכונית החדשה והמשוכללת, ובדירה החדשה להשקעה שנקנתה, הציבור מעניק ציון נכשל. ציון נכשל גם מוענק כשהציבור רואה את הדירוגים הגבוהים של ישראל בשוק העולמי, את ייתרות המט"ח, את ההשקעות האינסופיות בתשתיות, ובביטחון, את התורים המצטמצמים בבתי החולים. (רק סיפור קטן: הבן שלי פרק כתף ביום שישי בלילה, הגענו לבית החולים, צילום רנטגן, הרופא הגיע לרנטגן שהחזיר את הכתף, פחות מחצי שעה מההגעה, היינו בדרך הביתה)
יוסי | 01.09.19
14.
לא צריך סקר,מספיק לקום בבוקר ולהבין שביבי דפק אותנו
זה כבר לא מהפך שלטוני,או הקשקושים המפוחדים של הימין על משילות (מילה של לוזרים). הליכוד ובכלל הימין בשלטון כבר מעל 10 שנים,ולכן הם אשמים בכל התחלואים שיש כיום במדינה. כל הדברים הטובים זה בזכותם וכל הדברים הרעים. כמה אפשר להאשים את רבין ואוסלו,עוד שניה הנכדה שלו בת 50 . הבינוניות של ביבי ושל הליכוד מציגה מהו הימין..חלש,לא ממוקד,אין בו ציונות בוערת. העיקר לשרוד משנה לשנה הנזק שנעשה הוא עצום,בתרבות,במדע,באיכות החיים ובסיכויים לרגיעה כאן באיזור. אנחנו עוד נדבר על ביבי הזה הרבה שנים אחרי שיעזוב אותנו ויצא למסע הרצאות חובק עולם (או שנקבל אותו בדלת האחורית כנשיא כושל)
נמרוד | 01.09.19
8.
גברת כשלון קיבלה כסף מגורם לא ידוע והכל להשמיץ את ממשלת הימין !
מי זה המכון הישראלי לדמוקרטיה? מי ממן את פעילותו? למה הזמינו סקר? מדוע המועד הוא לפני הבחירות? מי זאת פלוג? להלן התשובות הנכונות שלא מופיעות בסקר !!! גברת פלוג והפנסיונר הנאד המנופח שמינה אותה גרמו נזק של 50 מיליארד ש"ח לבנק ישראל !!! מה היה אפשר לעשות עם כסף זה? ומה עם הרווחים שהיה ניתן להפיק מרווחים על יתרות בנק ישראל ? ראה הבנק המרכזי של שוויץ ! כמה הרוויח מעל 50 מיליארד דולר השנה בלבד! לוזרית כשלון בשביל בצע כסף חיברת דוח מגמתי תחזירי את כל הכספים שקיבלת עד היום ותוותרי על הפיצויים והפנסיה שלך ולכי לעבוד ולא לעבוד עלינו פעמים פעם שנכשלת בניהול מדיניות ההשקעות של בנק ישראל ופעם בקביעת שערי החליפין הפיקטבים לטובת יפויי מאזני הבנק שלא יראו את הברואח שיצרתם! ומי זה הגוף הדמוקרטי אולי תתבעו את פלוג שחסר 100 מיליארד בקופה 50 הפסד ו50 רווח שלא הושג ! דמוקרטיה - מזוכסטים שרוצים בהרס המדינה - אוכלי חינם עליך ישראל !
ההגיון הבריא | 01.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת