אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גן השבילים המתפצלים של הדמוקרטיה

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
נו באמת
מה הקשר בין השמאל לדמוקרטיה? כתבת "מתי הדמוקרטיה הפכה לנכס או נטל של השמאל?" היא לא (היא מקסימום נטל על השמאל) מצטער לאכזב אותך אבל ישראל היא ללא ספק איננה דמוקרטיה מאז 1992 ברגע שקבוצה לא נבחרת יכולה לבטל לפי ראות עינייה חוקים - וזה המצב בישראל אתה לא חי בדמוקרטיה. במידה וירוסן בג"ץ ויוגדר תפקידו בחוק ובג"ץ *יסכים* לפעול על פי חוק נחזור לחיות בדמוקרטיה גם אהבתי איך התעלמת מהמשפט הכי חשוב במגילת העצמאות- אתה יודע הפסקה המודגשת... זאת שמדברת על מדינה יהודית.... אותה מדינה יהודית שחבריך בשמאל כל כך מטפחים
גיא | 05.09.19
30.
קרב היום שהחלק המתנגד לסמוטריצים יהיה מספיק מנוכר למדינה ולא ירצה להילחם
אני כבר רואה את זה קורה בסביבה הקרובה שלי. לוחמי מילואים של היחידות הכי מובחרות פשוט נמאס להם. מרוב שקרים וניצול שלהם כאנשים צעירים הם אפילו לא בטוחים אם אירן היא אויב. הנחש מבלפור הרס את האמון שלהם במדינה. הכל ספינים ואין על מי לסמוך.
איציק | 05.09.19
29.
הם מפחדים
די חמוד, אל תפחד, לא ניקח לך את העבודה, לא ניקח לך את חופש הדיבור, לא נמנע ממך לנסוע בשבת, רק נמנע ממך לקבוע לרוב במדינה מה לחשוב. נכון אתה רגיל שכל מה שאתה אומר זה דברי אלוהים חיים אבל כבר לא, הדמוקרטיה היא שלנו, של רוב העם, נתנו לכם את המנדט להוביל ונכשלתם ולכן לא נלך אחריכם יותר. אנחנו נבחר, אנחנו נוביל, אנחנו נקבע סדרי עדיפויות ואתם תתרגלו לעבוד בשבילנו אחרת נצביע ברגליים.
אסף | 05.09.19
28.
התקשורת מזמן הפכה מקום לסתם כלבים ולא כלבי שמירה של הדמוקרטיה
ההתאבדות תהיה אם העם האינפנטיל שיושב בציון לא יקום כולו כאחד ויחרים את כלי התקשורת הבזויים וימנע מהם כל דרך כלכלית להתקיים.מניח שאז כל הפייק ניוז יעלם כלא היה.אם יש גורם שמסוכן היום לחלום הציוני הדמוקרטי זה מחנה השמאל עם הרוח הגבית של התקשורת והפרקליטות.
לא עוד | 05.09.19
19.
ציפי כהן: תקשורת היא לא בעד ונגד
תקשורת לעולם לא תהיה תעמולת פוליטיקאים. מבוא לדמוקרטיה א': התקשורת היא כלה השמירה של הריבונות האזרחית. היא מדווחת, חוקרת, מבקרת, דורשת שקיפות והופכת כל אבן כדי לחשוף שחיתויות. העיתונות החרדית איננה תקשורת. היא פרופגנדה, פמפלט , שופר אידיאולוגי. תקשורת תמיד עומדת מול הממשלה ומאירה עליה בפרוג'קטור ללא הפסקה.
מירב | 03.09.19
18.
כל מילה בסלע
כל הכבוד, הדברים שנאמרו צריכים להיות כתובים בכל צומת בכל עיר. על זה חייבים להוציא אנשים לרחוב. לא כדי לתמוך במפלגה כזו או אחרת, לא כמצעד זמני לקידום תעמולה בחירות, אלא כמחאה קבועה מול הבית בבלפור. אוהל מחאה עם שלטים וחסימת צמתים. ובימים ההם, אין מנהיג דמוקרט בישראל. לאן התעופפו כל אנשי הרוח, הספרות האומנות, התרבות על כל היבטיה?. למה לא זועקים את רמיסת חיי החירות והשוויון?
מירב | 03.09.19
11.
אויי למבישים
הקמת המדינה והחזון הציוני התנהל בדרך דמוקרטית?לא ולא כיום אני חש בדמוקרטיה יותר מתמיד מעצם העובדה שאיני בשלטון המערך קרי אסון מפאי. המדינה הינה יהודית במהותה ולכך הוקמה. אך יש. שמאל לצערי שמנסה להפוך המדינה לכל אזרחיה ותיליי תילים של ערוצי הטלויזיה שמחדירים שינאה ותככנות ושקרים בענייני ממשל ושלטון. אישית מצבנו הכלכלי מצויין .חוסר עבודה מינמלי. יוצאים לחול. מכוניות פאר. ואיני מבין את הבכי של העורך .כיום עודף דמוקרטיה. והעם משתגע בגץ כנגד החלטות ממשל נבחרי העם הם צרתנו. אנו במצב נהדר. .לא לבכות
הרץ. | 02.09.19
6.
מאוחר מדי טאטה, מאוחר מדי......
למי בדיוק אתה פונה ?! יש פה רוב שהמצב המושחת והכאוטי מתאים לו. ציבור שא.י.ה 1 שולט אצלו ולא א.י.ה 2 (א.י.ה 1 - אם ירצה השם, א.י.ה 2 - אתיקה ידע הגיון). הם הרוב וזה המצב. לפחות שאנשי א.י.ה 2 לא יהיו משתפ"ים עם השיטה. תתכבדו ותשארו בבית ביום הבחירות ותגרמו לחוסר יציבות שלטונית כזו שתביא בסוף לשינוי שיטת הממשל. השיטה הנוכחית (קואליציונית, חוק ההסדרים וחוק השבות), היא המאפשרת לחלאות ומושחתים להשתלט על המדינה. שבו בבית ושתו מים.
חד גדיא | 02.09.19
5.
אִישׁ לְאֹהָלָיו, יִשְׂרָאֵל ! (שמואל ב' פרק כ)
אנשים רבים מדי בישראל חושבים באופן שבטי ומעדיפים ללכת איש-איש לאוהלו במקום לחיות יחד בארמון. זה היה תמיד כך, מקום המדינה, אבל בשנים האחרונות עומד במרכז הבמה ..."אִישׁ יְמִינִי, וַיִּתְקַע בַּשֹּׁפָר וַיֹּאמֶר אֵין לָנוּ חֵלֶק בְּדָוִד וְלֹא נַחֲלָה לָנוּ בְּבֶן יִשַׁי אִישׁ לְאֹהָלָיו יִשְׂרָאֵל." האיש הסכסכן הזה שינה לתקופה קצרה את המפה הפוליטית ונראה היה שהמדינה עומדת בפני קרע שלא יתוקן. אבל בזכות התושיה של אשה חכמה אחת מהעיר שבה התבצר המסית, סופו היה כזכור: "וַיִּכְרְתוּ אֶת רֹאשׁ שֶׁבַע בֶּן בִּכְרִי וַיַּשְׁלִכוּ אֶל יוֹאָב וַיִּתְקַע בַּשּׁוֹפָר וַיָּפֻצוּ מֵעַל הָעִיר". הממלכה ניצלה, בינתיים.
רבע לשבע | 02.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת