אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סקר: בני דור ה-Y מחליפים עבודה כל שנתיים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
איזו תגלית גדולה
גם אני, כשהייתי בן 25, עדיין חיפשתי את העבודה שתתאים לי. שורו וראו - בגיל 35 מצאתי את העבודה שמתאימה לי ושבה אני רוצה להישאר. לוקח זמן למצוא עבודה שתתאים לאורך זמן. ולא רק זה - אני מאד אוהב את העבודה הנוכחית שלי, מלבד זה שיש לי בוס מהגיהינום. בגיל 25 היה לי הרבה יותר קשה לסבול אותו מאשר אני יכול היום, בפרספקטיבה של עשר שנים.
אהרל'ה | 03.09.19
7.
כמה קלישאות ואמירות ריקות מתוכן
לתת להם תחושת משמעות? קודם כל "שיקרע זוג נעליים" לפני שהוא מדבר, לנהל חברת כוח אדם בת שנה זה לא ניסיון שאפשר לדבר ולנתח את שוק העבודה בישראל. יש מחקרים מבוססים על דור ה-Y של חוקרי חברה, ולא סקרים מוטים או אמירות סתמיות של זבי חוטם.
דרורי | 02.09.19
4.
כל העולם שב לתחום החקלאות
חקי חיון , כל הכתבה הזו כלל אינה רלבנטית היות שבעתיד הנראה לעין רוב המקצועות ותחומי העיסוק בעולם כולו ימחו לחלוטין ויעלמו לנצח נצחים , 99.9999999 אחוזים מהאנושות יעסקו אך ורק בחקלאות כמו בימי קדם. אין צורך במנהלים ולא במהנדסים ולא בארכיטקטים ולא במעצבים האנושות תשוב למגורי אוהל ובקתות צריף שימוקמו בשטחים חקלאיים ברחבי העולם, כל נקבה וזכר בעולם כולו לא ירוויחו יותר מאשר 3500 שקלים שהם כאלף דולר ואם בני אדם יצליחו בכלל לסיים את החודש ולהצליח לרכוש מוצרי יסוד במכלת אז שיאמרו אלף פעם תודה רבה.
חקי חיון | 02.09.19
1.
בקיצור, דור של אגואיסטים, נצלנים ומפונקים
גם כשהם עובדים הם מגיעים מתי שבא להם, משתעממים מכל משימה שלוקחת יותר מ-10 דקות וכל ביקורת הכי קטנה מכניסה אותם לחרדות ודכאון. ככה זה כשיש הורים סמרטוטים שלא יודעים לשים גבולות למתוקי. הנשימה קשה מדי למתוקי? מתוקי לא נהיה VP אחרי חודש כג'וניור? מתוקי עוזב לברלין להרגע מהלחץ...
נירו | 02.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת