אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שקד: "המתקפה על ערוץ 12 היא חלק מהקמפיין של ראש הממשלה"

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

67.
רק היום פורסם איך בחשה במשרד התקשורת
לא משרד המשפטים עניין את שקד. מעולם לא התעניינה במשרד המשפטים. הוכח, איך בחשה והתערבה באופן פסול במשרד התקשורת. המושחתות היא לא רק בקשר הפסול של עם אפי נבעה, אלא גם בכך שרצתה לשלוט בתקשורת: יותר חשוב היה לה איך היא מצטיירת ולא מה ניא עשתה.
יעלה | 03.09.19
66.
מתגאה במה שהיא עוזרת להרוס
" ישראל היא חלק ממועדון אקסקלוסיבי של 21 מדינות שנוסדו דמוקרטיות. יש לנו מערכת משפט חזקה ותקשורת חופשית..." איילת שקד, בדיוק, יופי להתגאות בכך , אז מדוע פועלך מראה בדיוק ההיפך ? הרי את מאילו שבזכותם עלינו על המסלול שמחרב את כל זה. הבעיה היא איך נוסדנו, איפה אנחנו עכשיו ומה המגמה הלאה. בקצב הזה עוד כמה שנים לא יישאר במה להתגאות.
מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים  | 03.09.19
53.
איילה בדמות נמרה
רוח וצילצולים. מצד אחד נלחמת על עצמאות בית המשפט מצד שני כורתת ברית עם נוכל ועבריין שממנה שופטות דרך המיטה . כל ההצהרות שלך ריקות מתוכן.ביום פקודה תשכחי מהצדק והמשפט ותבחרי בחסינות לעבריין המנסה לברוח מאימת החוק בדמות ראש ממשלה .בתירוץ של טובת המדינה כביכול. טובת המדינה היא שיעמדו בראשה אנשים ישרים והגונים
בנט | 02.09.19
35.
ערוץ 12 בשיתוף המשטרה או הפרקליטות עשו מעשה נבלה.פרסום עדות שלמה פילבר אחרי
למעלה משנה מאז ניתנה בסמוך מאוד לבחירות הוא נסיון קשה ובוטה להשפיע על הבוחר . זה בדיוק אותו דבר למי שלא מבין , מעשה ניצב יצחקי שאסף חומר נגד בכירים כדי לעשות בו שימוש כשהוא ימצא לנכון
גילו נאות-לא מצביעה ליכוד ולא ביבי | 02.09.19
32.
אנחנו זוכרים את מה
שאת אומרת בקשר לדמוקרטיה הכי חזקה.אנחנו זוכרים היטב,ותיזכרי גם את,משום שלדמוקרטיה לא יכול להיות ריח אפילו קליל של פאשיזם,ומשום שבדמוקרטיה החזקה הזו,היא זו שמחזיק את עם ישראל חזק,יציב,והכל למרות חילוקי הדעות. פה לכל אחד יש זכות להתבטא,וכולם עושים את זה מתוך אהבת הארץ,והרצון לשומרה.
אני | 02.09.19
20.
ה"יפיופה" אישה מסוכנת,פאשיסטית וקפיטליסטית קיצונית,מועכת חלשים ומיעוטים!...
לרובוטים אנושיים כמוה אסור להנהיג אנשים ובטח לא במדינה הציונית שקמה כמופת של מדינת רווחה של האחים היהודים ואזרחיה האחרים,עד שהימין הפך אותה לאוליגרכיה לאומנית אטומה ומרושעת...
ציוני בדם | 02.09.19
12.
איילת חביבה
פעם האמנתי יותר בדרכך, היית צעירה ליברלית יותר בהשקפותייך, האמנתי שמקומך בצמרת יכול להיראות הגיוני ונחוץ. לצערי התבדיתי, הפכת עם הזמן להיות פליטיקאית מהזן הכל כך שגרתי שאנחנו ככ רוצים לשנות, אנטי דמוקרטית ועריצה, מנהיגת מחנה ימני קיצונית, משרתת אינטרסים לא ממלכתיים תחת מסווה של נחמדות, לא אמינה בעליל. איך תביאי לקלפי מצביעים חילוניים שפויים ? אם את ככ מזדהה בזרם קיצוני ובעל דעות שנויות במחלוקת, עתיקות ומשיחיות. חבל חבל מאוד.
דני ר. | 02.09.19
2.
שיקול היציבות
חברים פוליטיקאים הם פוליטיקאים כחלון הבטיח לכם לפני הבחירות שהוא לא יתמוך בראש ממשלה מכהן תחת כתב אישום אז הבטיח מה אתם רוצים הוא פוליטיקאי? בנט ושקד אמרו בעבר שהם לא ישבו עם ראש ממשלה מכהן תחת כתב אישום? אז הבטיחו הם פוליטיקאים ויש להם שיקולים בעלי חשיבות מכרעת אחד מהם הוא שיקול היציבות הרי מדינת ישראל מיום היווסדה תמיד הייתה מקום יציב אבל בשנה האחרונה היציבות קצת התערערה יש לנו איומים שלא היו קיימים בעבר חמאס , חיזבאללה ולכן לא נכון יהיה להפיל ראש ממשלה מכהן תחת כתב אישום כי זה עלול לפגוע ביציבות! לכן בנט שטובת המדינה ,האזרחים והיציבות לנגד עיניו אמר שצריך לקרות משהו מאד קיצוני כדי שהוא יפיל את ביבי.
OZ | 02.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת