אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו״ח סודי: ברקזיט ללא הסכם ייצור פקקי ענק של משאיות בכניסה לבריטניה

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בריטניה לא מייצרת שום דבר, למעט בחורות עצלניות עם מבטא קוקני
בריטניה לא מייצרת כלום כבר שנים ארוכות. מדינות האיחוד ובראשן גרמניה ישתו לבריטניה את הפעילות של שירותים פיננסים. הבריטיות יסעו לאוסטרליה, קנדה וניו זילנד, ויתחננו לדרכון זר. הרבה הולכים לחגוג עליהן.
האמת היא  | 02.09.19
14.
מי שלא מבין למה יהיה פקק: קוראים לזה אישורים ותקנים
מוצרים שלא יעמדו בתקן, לא יוכלו לעבור. כמו כן, צריך לסווג מוצרים לצורכי מכס ומיסי קניה. זה לא כמו הגבול עם שווייץ שלה יש הסכמים עם האיחוד וגם לאוקראינה יש הסכמים עם האיחוד. במקרה ה מדובר על יציאה ללא הסכם כלל, כלומר מוצר שיוצר בבריטניה ייחשב כאילו יוצר בפפואה - לא עומד בשום תקן ומשלם את מרבית המיסוי והמכס.
יריב | 02.09.19
12.
ל - 7 - אתה טועה. האיחוד האירופי
מורכב היום משתיים וחצי מדינות יצרניות - גרמניה, בריטניה, וצרפת. ללא בריטניה - יישארו מדינה וחצי יצרניות, ועשרות מדינות חלשות, תלויות, גרעוניות (איטליה, יוון, מדינות מזרח אירופה). אם האירופים יעשו חיים קשים לבריטניה - מי שיפגע יהיו האירופים, ולא להיפך. בענייני שליטה והשפעה ? הצחקתני. האירופים כוווווווווווולם ביחד, פחות מאוכלוסיית ארה"ב. והמצב הכלכלי שלהם, והיכולת שלהם לתת את הטון בעולם, היא לא מאוד גבוהה, בטח לא אם בריטניה פורשת מהגוש.
המגיב | 02.09.19
10.
זאת לא הבעיה העיקרית
בסופו של דבר איכשהו יימצא הפתרון וייראה כמו הגבול בין שוייץ לגרמניה בתסריט האופטימי או בין אוקראינה לפולין בתסריט הפחות טוב. הבעיה האמיתית היא צפון אירלנד. כל מי כצת מכיר את ההיסטוריה ואת ההווה יעיד שברקזיט ללא הסכם יהפוך לסיוט עבור הממלכה שרק יחסית לא מזמו הצליחה להרגיע את המצב שם
מאיר | 02.09.19
8.
מגיב 01, קצת צניעות לא תזיק.
"האיחוד ישאר עם ה*ין ביד" זו אימרה משעשעת, וזאת מכורח ניתוקה מן המציאות. האיחוד האירופי הוא מהתורמים הגדולים בעולם, ובמקרים מסויימים עוקף את ארה"ב בהשפעה כלכלית מוכוונת ומקוונת, ולו השפעה גדולה בכלכלה ודעת קהל גם ביבשת הביתית וגם באפריקה ואסיה. לבוא ולטעון כי אם הבריטים עוזבים ומתעדפים את ארה"ב האיחוד נחנק זו פשוט טעות. אזרחי בריטניה נשענים על המסחר המגוון של מערב אירופה, ומעסיקים בריטים נשענים על כוח האדם של מזרח אירופה. כמו כן, הסחר עם ארה"ב לא יכול להחליף סחר עם מדינות האיחוד, וזאת משום שקיים פער תרבותי וצרכני בין האמריקאים לבריטים, וקשת המוצרים המשווקים אינם נמכרים באופן דו-סתרי ומשגשג (ברמה הביקושית) היכול להעפיל על הכנסות ממדינות האיחוד. שוווקי הרכב, התה, חומרי הניקוי, המזון והתרופות הם דוגמאות נפלאות לכך.
ינון | 02.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת