אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיות עונה לאוחנה: "שופטים מנומנמים? רחוק מהמציאות"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
להקשיב
חיות תקשיבי לעם אן אימון במערכת....אתם מנותקים מהמציאות.....90 אחוז מהשופטים לא מקצוענים....החמ עורך דין מעל 20 שנה......מי שלא יודיע לקבל ביקורת יהרוס בסוף את עולם המשפט זו ורק זו הסכנה.......תקיבי תעשי סקר ציבור ותתקני לעבודה...דרך אגב החכמה והיושרה לא רק אצל שופטים........
אשר אשור | 08.09.19
16.
די לשסע - תגובה בפנים
בועידת המשפט נאמה נשיאת בית המשפט העליון כב' השופטת אסתר חיות מיד לאחר נאומו של יו"ר הלשכה אבי חימי אשר ביקש גם מכבודה לתמוך בדחיית כניסתן של תקנות סד"א החדשות ממספר סיבות, וביניהן אי מעורבותה של הלשכה בהליך שינוי התקנות. כבודה, בנאומה גרמה לאי נוחות של ממש. היא מנתה, כהוכחה את מי שכביכול כן "היה מעורב" כשהיא מקריאה איגרת אשר נשלחה על ידי הלשכה בשנת 2018 ואשר חתומה על ידי ראשי המחוזות. האם כבודה לא מודעת לכל אשר עבר על הלשכה? האם כבודה רצתה להוכיח כי אכן הלשכה היתה מעורבת או שמא ברור לה כי באותה התקופה כולם היו בתפקיד חותמת גומי? האם כבודה אינה מודעת לתהליך הריפוי שעוברת הלשכה ? אל תשסעי יותר את מה שכבר הצליחו לשסע ולהחריב כבודה בוודאי מודעת לכל מה שעובר על האיגוד המקצועי של כולנו וגם היא בתוך עמה יושבת! אינני מבינה לאן חתרה כבודה אך אני סמוכה כי גם ליושבים בבית המשפט העליון ובכל הכבוד הראוי (ויש!!) אין זכות קנויה על תהליכי השינוי.
שפויה | 04.09.19
11.
תגובות השנאה כאן חושפות את האמת שמאחורי ההסתה של אוחנה
אין מדובר ברצון לביקורת, אלא לריסוק. יש מקום לביקורת על מערכת המשפט (והביקורת הראשונה במעלה היא העומס האדיר והבלתי נתפס על השופטים, שנובע ממחסור בתקני שופטים ביחס לעומס ההליכים), אבל כאן מדובר ברצון לגזול את כבשת הרש: את ההגנה היחידה שנותרה לזכויות המיעוט בדמוקרטיה הישראלית. הרצון הוא שזכויות המיעוט יהיו תמיד כפופות לרצונו הבלעדי של הרוב בכנסת, ושמיעוט שזכויותיו נפגעו, לא יוכל לעשות דבר כדי להשיבן. וכל זאת - כאשר במקביל לכך הרוב בכנסת רוצה לחוקק עוד ועוד יוזמות לדיכוי המיעוט ולסתימת פיות, תוך פגיעה חמורה ואנושה בדמוקרטיה הישראלית.
א | 03.09.19
6.
תגובת כבוד השופטת חיות
כן גברת חיות, יש שופטים מצוינים ויש מנומנמים. להצהיר הצהרה כמו שהצהרת זה מעיד על ניתוק מהמציאות. אני נתקלתי בשופטים שלא קראו כתבי טענות וקבעו החלטות מנותקות מהמציאות. נתקלתי בשופטים שסופיות הדיון זרה להם. נתקלתי בשופטים שנתנו החלטת עיקול במעמד צד אחד וכאשר הוכח שהתצהיר עליו התבססו היה שקרי - אמרו שגם עם 10% נכון אז העיקול יישאר בתוקפו.
משהו | 03.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת