אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המושבים: חוק ש"נועד לערבים" מופעל נגדנו

297 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

296.
רק מדינה מתאבדת פוגעת בחקלאים
116,ותמ״ל,כל ההמצאות האילה באות כתוצאה מבורות ,אי הכרת ההיסטוריה וחשיבות עובדי האדמה.קינאהקינאהקינאה אז מה קרה אם זוג בני שמונים מתפרנסים מהשכרת מבנה במקום ליפול על מוסדות הרווחה. פופוליזם לשמו,רוצים לרצות את ההמון הבור והשיטחי וזה מה שיצא.
עמינדב העצני | 30.10.19
295.
התוצאה מצויינת
אדמות מדינה לשימוש חקלאי משמשות בעלי נחלות לפרנסתם בשימוש מסחרי/תעשייתי. אם החקלאי לא יכול יותר להתפרנס מחקלאות, שימכור את הנחלה לחקלאי אחר. נחלב זה לא בית מגורים. בראש ובראשונה זה עסק שיש בו גם בית. קשה להתפרנס מחקלאות? דימכרו את הנחלה ויעברו לבית מגורים. כואב לוותר על הנחלה? תעבדו בחקלאות
זיו | 18.10.19
292.
חוק זה חוק.
לא משנה מגזר. חלאס הפכו מושבים לאזורי תעשיה. ודירות להשכרה. את הרווחים כל יחידת דיור בערך 4000 שח כפול 3 12000 אלף בחודש. ועוד המשק 50000 ₪ נקי . מזה משקעים בדירות בתוך הערים מרימים את הדירות למחיר חסר תקדים למי שמרוויח משכורות בתחת כי כבר אין מאיפה להביא כסף . אז פותחים מעבדות של תיקון עולם
חגית | 27.09.19
291.
חוק צודק .
איין מה לעשות או חקלאות .או נדלן .על נדלן .בערים בשרון. עולה הרבה מאד כסף והתושבים ממש קורסים תחת הנטל . פשוט לזוגות צעירים .ומבוגרים לא נשאר כסף פנוי לחיות על על מגורים ומיסים .וחשמל ומים .וחינוך יקר אש וזין בעין . חקלאות מבורכת ואיין על זה מחלוקת אבל צריך להבין שאתם בעלי נחלות .בעלי משקים קיבוצים שרק בוכים.מקבלים הרבה יותר מילדים שנולדו בערים .משבצת של חצי דונם לכל ילד אז מה אתם רוצים תבנו על הבית הצמוד קרקע עוד 3 קומות .את עודפי הקרקעות תעבדו חקלאות .ותשלמו משכורות ליהודים לא לתאילנדים .
דנה | 27.09.19
284.
יחידה
לי יש יחידת דיור של 40 מ"ר שחי בה זוג ותינוק. אני מקבל עבורה 2400 ש"ח כולל מים וארנונה שזה מחיר סביר ולא חזירי . זה פתרון מאד זול עבור זוגות צעירים וסטודנטים. אם אצטרך לפנות אותם על מנת להחזיר את היחידה ליעודה החקלאי כמחסן, הזוג הזה יצטרף לזוגות רבים שפונו מהמושבים לחפש יחידות דיור (חוקיות) ובכך יגרום לעליה קשה במחירי ההשכרה בארץ. יש במושבים היום אלפים של יחידות כאלה שעוזרות לפתור חלק מבעיית הדיור.
מושבניק | 09.09.19
283.
שקד חשפה עצמה כגזענית מתועבת
אבל זה לא מפתיע. זו העמדה המשותפת לרוב-רובם של הפוליטיקאים בימין. מצער מאוד שמחנה פוליטי שלם החליט להתאחד סביב הרעיונות הנשגבים של הגזענות, ההסתה והשנאה. חבל מאוד שמחנה פוליטי מרהיב לטעון את הטענה, השקרית, כאילו "ציונות היא גזענות" - כלומר, כאילו הגזענות שלהם היא בעצם ציונות.
א | 08.09.19
282.
חוקי או לא חוקי צריך לתפוס בכל חלקי הארץ יהודים וערבים כאחד. כל אזרחי ישראל
די כבר עם הנושא המפגר שליהודים מותר בניה לא חוקית ולערביי ישראל אסור. מי שבונה בצורה לא חוקית שישלם את הקנס. מדינת אפרטהייד?! בושה וחרפה לנסות "לדפוק" מגזר אחד. כולם שישלמו. שנית זה לא היה קורה אם היו תכניות מתאר לערים וכפרים ערביים. אך כמו תמיד כל הרשויות הממשלתיות מתעלמות מהנושא כבר עשרות שנים. אז די, מספיק, חלס. הגיע הזמן לסדר את הנושא ולא ע"י קנסות אלא סידור רשמי של תכניות מתאר ופיתוח בכל המגזרים ובעיקר באלו שניזנחו. למושבניקים תשלמו מס על הנושא של הפיכת קרקע חקלאית לקרקע למגורים. גנבים בלילה.
ישראלי שפוי | 08.09.19
274.
ידוע שהדרגים הנמוכים בשירות המדינה מפחדים להתעסק עם ערבים
זה מדווח בדפים הפנימיים של העיתונים כבר שנים רבות. רשות המיסים מגיעה לבדוק ספרים ביישוב ערבי? התושבים מתפרעים, והפקחים מתקפלים. הם חוזרים בליווי משטרתי, התושבים מתפרעים עוד יותר, והפקחים שוב מתקפלים. אז כאשר מעבירים חוק נגד ערבים, הדרגים הנמוכים ידאגו לאכוף אותו, אבל רק נגד יהודים.
יובל, תל אביב | 07.09.19
273.
חקלאי ישראל: משמרי הפערים, מאיטי ההתפתחות, מעלי המחירים
סוף לשודדי האדמות שמציגים את עצמם כמגיני המדינה והנושאים בנטל. החקלאות בישראל עושקת את המשק, מעודדת חוסר יעילות ואי התקדמות טכנולוגית ומהווה חלק משמעותי ביוקר המחיה ובהתקדמות האיטית של המשק מחוץ לסקטור של ההייטק. גנבים נמאסתם!!
בועז | 07.09.19
272.
תגובה לשוכר
אם אתה ככ נגד המושבים, למה אתם באים למושבים לגור שם? ואגב, גם תוך כדי להרוס את המושב?? עם הפלצנות שלכם והתלונות שלכם. ההורים שלנו ,אלה החקלאים שעיבדו את האדמות במשך 70 שנה וחוטפים היום כאפות מהממשלה, שהשכירויות האלה, הן מה שמחזיקות משפחות שלמות , ולא, הם לא מתעשרים משכירות, הם גומרים את החודש. אז אתם רוצים שניפול? סבבה, לפחות נשאר המושבניקים של פעם , כמו שהיינו, ואתם תגורו בכל מקום, רק לא אצלינו. ותאכלו פירות וירקות מטורקיה. שיהיה לבריאות
בת מושב | 07.09.19
265.
לתחי
ככה זה בישראל - מה שלא כדאי להפריט - מפקירים בידי האוייב (הנגב, הר הבית) פטור ממס על השכרה - שגרם לבועת הדיור = יריקה בפרצוף למי שחי ממשכורת המדינה מנוהלת ע"י איש מכירות חרטטן - שלא עבד אף פעם עבודה אמיתית הפך את אדמות המדינה לאמצעי ביזה בידי ההון-שלטון-משקיעים ושאר מוצצי דם ואת ישראל - לאחוזה פיאודלית במהפכה הצרפתית טפלו בבני בלייעל - עם גליוטינה
חיע | 07.09.19
247.
שקדיה שכחה דבר אחד - א
חד ההיבטים הבולטים של האפלייה שהיא מקדמת, הוא שבמגזר ערבי אין אכיפה - וביהודי יש מצד אחד לא אוכפים שם נגד אלימות חמולות וכנופיות, נשק בלתי חוקי, רצח ועבירות תנועה בוטות ומסוכנות בסיטונות - "שימותו הערבושים האלה" אבל עכשיו מסתבר שאדוני הארץ מקבלים את האפליה בבומרנג לפרצוף עקלו, פקחים! עקלו וקינסו!
ישי | 06.09.19
226.
יודעים איפה יש מקום שהמשטרה והמדינה לא בודקות?
ואפשר לבנות להשכיר ולעשות בעצם מה שרוצים. בשטחים!!! אפשר אפילו ללכת לשכן לקחת אדמה, לבנות בית, ולעקור עצים... אה, וגם לשכור פיליפינית או סודני או חס ושלום ערבי שינקה את הבית, בלי משטרת הגירה. חיים טובים שם....בשטחים....
מוטי | 05.09.19
223.
מושבניקיתומה עם תשתיות המושב
שאינן תואמות לאכלס את כל התושבים האלו??? שהגנים לא יכולים לקבל את כל הילדים, כי אין מקום. כשבעל מגרש רוצה לבנות מוציאים לו את המיץ שיביא אישורים שהביוב מותאם לצורכי המושב, שהתשתיות מותאמות. אתם בעצם מעודדים תושבים לפעול כנגד החוק ואפילו מרשים לעצמכם להתלונן שמפריעים לכם. פשוט חוצפה.
מושבניקית | 05.09.19
214.
כן, תשמחו לאידם של המושבניקים, תתחילו עם שנאת החינם ואז......
בפועל, מצוקת הדיור והנסיקה של מחירי הדיור מושפעת לא מכמות הדירות המושכרות הכוללת אלא מכמה עשרות אלפי דירות למריכה והשכרה בכל נק' זמן בשוק ומכמות כפולה של דורשים. זה הכל. כעת, תוסיפו בבקשה למשוואה הזו כמה עשרות אלפי חוכרים ושוק הדיור נוסק למחוזות שלא ידענו. דאגו לפתרונות דיור ואף אחד לא יחפש פתרונות חליפיים.
א.אוהל | 05.09.19
212.
איילת שקד לא יכולה להיות שרת המשפטים אחרי מה שהיא אמרה בראיון מצולם
שקד בעצמה נחשפה לנושא במהלך מסע הבחירות שלה, ובראיון מצולם שקיימה לאחרונה עם בצלאל סמוטריץ' היא אמרה בעניין זה: "רצינו לברך ויצאנו מקללים, המטרה של תקנה 116 היתה לאכוף בנייה בלתי חוקית במגזר הלא יהודי, ולצערנו משתמשים בתקנה הזו בצורה לא מידתית במגזר החקלאי ומטילים קנסות בגובה של מאות אלפי שקלים אשר גורמים עוול לחקלאים. אנחנו נטפל בכך יחד ונשנה את התקנות".
ערן | 05.09.19
209.
מסתבר ש :
א] היא לא כ''כ חכמה, אם היא לא חשבה עד הסוף באשר להשלכות החוק הבלתי ישים, בעליל. ב] ''מתך 61 קנסות שהוטלו, רק 17 היו במושבים, השאר במגזר הערבי ''. לשוויון כזה בחוק קוראים אפליה. מדינה יהודית - אולי , תלוי בהגדרה מיהו יהודי , ומיהו המגדיר. יהודית ודמוקרטית - זה שעטנז אפשרי רק בממלכת האבסורד.
אבי  | 05.09.19
207.
המושבניקים החזיריים מכניסים עשרות אלפי שח מיחידות דיור
במושבי עמק חפר אלפי יחידות דיור שמושכרות ביוקר לזוגות צעירים. למה מגיע למושבניק, שקיבל את המשק ללא תשלום אגורה למדינה, לקבל אדמה ולבנות עלייה יחידות דיור להשכרה? אני מכיר משק במושב בורגתא המכיל כ-10 יחידות דיור המושכרות ב3500 ש"ח לחודש, למה מגיע למושבניק החזיר להכניס 35,000 ש"ח בכל חודש (נטו, כי הכל שחור)?!?!?!? איך יכול צעיר משדרות או מדימונה לקבל הזדמנות הוגנת מול צעיר שגדל במושב ומדושן היטב בעשרות אלפי ש"ח בכל חודש?!?!?!?! להרוס את כל יחידות הדיור ולטיל קנסות כבדים מאוד- החזירים עשו מאות מליונים והם מדושנים היטב.
בנימין | 05.09.19
202.
"רצינו לברך ויצאנו מקללים" - עצם המשפט הזה חושף את האופי הגזעני המכוער של החוק
כי להשית קנסות ותקנות על ערבים זה "ברכה", ואותו דבר בדיוק לפי אותן תקנות זה "קללה". את דוחה אותי איילת שקד, את כל כך גזענית שאת לא שמה לב אפילו. ובנושא עצמו - תנו לאנשים לבנות ותנו להם להשכיר, אינעל העולם!!!! זה משבר לאומי ואתם מתעסקים בבירוקרטיה וקנסות (וגזענות). קצרות רואי ועיוורון. גם הערבים וגם היהודים צריכים מקום לילדים!
קובי השפוי  | 05.09.19
199.
גזענות
מי שחושב שרק הערבים אשמים בעבירות תכנון ובניה הוא גזען פאר-אקסלנס. המושבים והקיבוצים הנם אלופי העולם בעבירות תכנון ובניה. אלא שמסיבות של גזענות-עד לפני שנה שנתיים הגורמים המוסמכים עצמו עיניים. עכשיו כבר לא! לחקלאים אין שום זכות לבנות ללא היתר יחידות דיור מעבר לשתי היחידות בחלקה א׳ ובטח שלא להשכירן! חוצפנים שכאלה: הם בוכים על שתפסו אותם מרצים?
נדל״ן | 05.09.19
196.
תגובה 147 נכון מאד
במשך שנים רבות ממשלות ישראל הרסו את החקלאות ולא איפשרו לחקלאים להתפרנס בכבוד החקלאים המסכנים ניסו למצוא פרנסה בשטחים החקלאים שלהם ע"י השכרת בתים ... יופי בוא נחלוב אותם גם מהכיוון הזה . חלמאות או רשעות או שניהם. השלטון מנסה לחלוב את האנשים איפה שקל לו , וקל להוציא כספים ממושבניקים יהודים מאשר בישובים הערבים. אנחנו עם רע מגעיל וטיפש שכל הזמן כורת את הענף שעליו הוא יושב
ישראלי | 05.09.19
194.
לא חדש,הקינאה ושינאה של עולי עירק,צפ' אפריקה משנות ה50-60 שלא תרמו..כלום ורק קיבלו
כאילו החקלאים קיבלו אדמות חינם כאילו כל המושבניקים אשכנזים כאילו המדינה נבנתה משנות ה50 ולא לפני. אוכלוסיה של אוכלי חינם| שמאדירה את השחיתות העיקר שזה יהיה הליכוד
תמיד האמינו בשטויות שהאכילו אותם | 05.09.19
187.
הפכנו למדינה אוכלת יושביה. מפחדים מהמגזר הערבי ולא נוגעים בהם ונטפלים למלח הארץ...
פשוט נזק מטורף. איילת שקד וימינה, פשוט עשו מעשה שהמפלגות הערביות היו שמחות לתמוך בו. הריסת מבנים בשטחים של יהודים ואי נגיעה במבנים בשטחים של ערבים. הפוך מיהוד הארץ. אם אני התנועה האיסלמית - אני עומד ומוחא כפיים לאיילת שקד.... גם שר האוצר, שיצר בור מטורף בתקציב - מבסוט מזה. יש קנסות מטורפים של אנשים שיפשטו את הרגל בעקבותיהם, אבל העיקר - יש הכנסות לקופת המדינה.... לא להאמין שככה מתנהלים במדינת היהודים.... ואגב - אנחנו משלמים מיסים כדת וכדין על כל מבנה שמושכר. ואם נמכור - נשלם ים של מיסים, הרבה יותר מאשר בעיר. למה? - ככה, כי אפשר. כי המדינה עבדה על סבא שלי וחבריו והחתימו אותו על משהו שהוא לא הבין, לאחר ששילם ממיטב חסכונותיו כשעלה לארץ לפני קום המדינה ורכש את הקרקע (כן. רכש. לא קיבל במתנה מאף אחד.) אגב, יש מצוקת דיור, אז מה הקטע? להרוס רפת שהסבנו אותה למגורים? וכאמור משלמים עליה מיסים?
מושבניק ציוני מוכה | 05.09.19
185.
טוב מאוד, גם ברדק של 50 שנה צריך להפסיק מתישהו
המושבים מלאים בנייה לא חוקית ושימושים חורגים. הדבר נוח לתושבים וגם למועצות ולכן הן לא אוכפות. הגיע הזמן שהמדינה תכנס לעובי הקורה ותסדיר את הבלגן הזה. אי אפשר לדרוש מערבים להפסיק בנייה לא חוקית כשבמגזר היהודי החריגות חוגגות.
גל | 05.09.19
176.
מושבניקים - לא מצביעים ליכוד !!
מי גר ביחידות הדיור במושבים ? בדרך כלל מי שלא יכול להרשות לעצמו דירה נורמלית. צעירים, קשי יום, סטודנטים, המון גרושים וגרושות עם או בלי ילדים. נכון, זה לא חוקי אבל אף אחד לא מנסה לאכוף את החוקים האלה במגזר הערבי. נתניהו אפילו מאפשר לבנות כעת 3000 יחידות בשטח C. אז ממתי ביבי אוהב את הערבים ושונא את המושבים ? מאז שהערבים כרתו איתו ברית ופיזרו איתו את הכנסת, לאחר שנכשל בבחירות האחרונות להקים ממשלה. אז יחידות הפיקוח מצאו את הקרבן - המושבניקים. אנשים מלח הארץ שלא תמיד הצליחו בחקלאות וגילם הממוצע עולה על 70 והם מנסים להתקיים, להרים את הראש מעל המים. מושבניקים ! לא מצביעים ליכוד אלא אם ביבי יתחייב להסדיר בחוק את העניין ויימנע מפשיטות על מושבים והפיכת חיי התושבים לגיהנום - של המשכירים ושל השוכרים.
עמרי | 05.09.19
173.
הסבר
גליה אם אינך יודעת מה זה אומר לאחוז בקרקע חקלאית מקום המדינה ועד שהקפיטליזם הישתלט על מוחם של פוליטיקאים בתחילת שנות השמונים עדיף לך להשקיט ולחקור לפני שאת משתלחת בחקלאים(לשעבר) ששילמו ל"סוכנות" עבור המשק במשך 25 שנים אין מתנות עבדו ללא לאוט 24/7 גידלו ירקות ועבדו בשדה מבוקר עד שקיעה נטעו פרדסים ושוב עבדו ועבדו הקימו לולים וגם זה מסביב לשעון לידיעתך, אני דור שלישי במשק סגרתי את הענף החקלאי כי לא מתאפשר להיות חקלאי "קטן" כמו בעבר אתה לא עומד בתנודות השוק חוסר יציבות שמסכן את פרנסתך בניתי ו
בנצי | 05.09.19
172.
רגע. חקלאי יהודי שעובר על החוק זה בסדר אך ערבי לא? הגזענים אפילו לא
מסתירים זאת יותר. שרת מפשטים עומדת בחוצות העיר ומכריזה שהיא מחוקקת חוקים ותקנות, אשר יופעלו סלקטיבית כנגד ציבור מסויים (ערבי). מטורף. עם ובלי קשר, אין ספק שמנהל מקרקעי ישראל הוא גוף מזעזע, אשר מחריב את החקלאות וההתיישבות בישראל. גוף מושחת מן היסוד, כיאה לממשלת ישראל.
ציוני | 05.09.19
164.
נראה שהבכיר ממשרד המשפטים חי בסרט
על איזה רשות סמוכה מדבר הבכיר כאשר הוא מתייחס לאכיפה בעמק חפר, יזרעאל או בצפון. אדם שידרש לעבור דירה יעבור למקום אחר. הוא לא יעבור ליישוב העירוני הצמוד. האכיפה של אותה יחידה תגרום נזק למשפחות עם ילדים שחיים באותם המושבים. בתי הספר יתרוקנו, כמו גם גני הילדים. משרד המשפטים מתנהג כארגון פשע.
רונן | 05.09.19
162.
רצינו לברך ויצאנו מקללים
אתם הבנתם את זה????????????????? רוצה שיאכפו את החוק רק במגזר הערבי והדרוזי !!!! ובישראליים מהמושבים? לא לגעת! שקד כבר הפסיקה להתבייש! פעם עוד ריככה את הדעות החשוכות שלה , היום היא יוצא איתן בראש חוצות ולעניין עצמו: למה בעיר כשאני סוגר מרפסת ללא התר, מיד מגיע פקח ומאיים וקונס? למה כשעוברים ב5!!! סמ ברוחב גדר בנאות אפקה , דורשת העיריה להרוס או לשלם כופר של עשרות אלפי שקלים??? ובעלי האדמות שהפכו לולים , דירים ועצים לנכסי נדלן ומשכירים אותם באלפי שקלים לחודש הם צרכים להיות פטורים! שמור לי ואשמור לך וחוזר חלילה! זו המדינה שהפכננו להיות
שקד איילת | 05.09.19
157.
כל הנגב והגליל נכבשו ע"י ערבים שמתיישבים ובונים ושמים ז**ן על החוק והמדינה
ורק היהודים הפריירים (מהשמאל) שמשלמים מיסים, משרתים בצבא ועושים מילואים, צרכים להתפנות מאדמות חוקיות. מדינת ליכוד ימין ימין, בלי שכל. מתי כבר נחזור למדינה שפויה שהשמאל בשלטון. נמאס כבר מ 35 של ימין קיצון ודביל שהורס כל חלקה טובה במדינה.
אזרח | 05.09.19
148.
האמת - מוכן לשלם 200,000
אם בסכום הזה נגמרות הטענות, ומאותו רגע אני יכול להמשיך להשכיר יחידה ב3500 שח לחודש אני מוכן לשלם. אחזיר את זה בשש שנים. אבל אל תבקשו גם קנס וגם אחכ תמנעו השכרה. בסופו של דבר יש ביקוש של סטודנטים שאין להם פיתרון! תלמדו מאריק שרון ב91 - תנו אישור לכל יחידה ותציפר את השוק, במקום לחפש קנסות
מושבניק | 05.09.19
146.
ככה לא בונים חומה - רק טפשות נבנת מחוסר מחשבה
במקום לעודד בניה על מגרשים קיימים בכל מקום ובעיקר במושבים וקיבוצים על מנת להפחת את אסון הדיור בישראל. עובדים נגד האזרחים ולא משנה מי הם ומה הם. יושב אדם על חלקה בת דונם וניתן לבנות רק יחידה אחת של עד 250 מ"ר. בגב המגרש יש הרחבה - שם כבר מותר לבנות 2 יחידות לדונם. קילומטר משם כבר אפשר לבנות 4 יחידות לדונם. הכל באותו אזור, בניה צמודת קרקע. במקום לעודד בעלי מגרשים גדולים לבנות עבור הילדים יחידות נוספות ולהפחית את הלחץ על שוק הדיור. במקום להקל על אזרחים יוצרים להם בעיות. הכל בלי שכל. הכל רק מרוע לב. מקנאה צרופה. ערבי שלא יכול לבנות על קרקע שלו - יוצא לחפש פתרון בערים סמוכות ומצטרף לביקושים ולעליית המחירים. שלא לדבר שאחר כך מתלוננים שערבים "כובשים" את נוף הגליל ( נצרת עילית) את כרמיאל, ומקומ ות אחרים.
יועץ עסקי | 05.09.19
137.
סוף סוף איילת שקד עשתה משהו טוב, על אף שלא התכוונה. גזל אדמות המדינה ע"י המושבניקים
שכבר מזמן אינם עוסקים בחקלאות הוא שערוריה. מספסרים בקרקעות יקרות שאינן שלהם באורח בלתי חוקי ועושקים את ציבור השוכרים שאתרע מזלו ולא קיבל אדמות חינם מהמדינה. מזל שיש ערבים במדינה. איילת המטומטמת.
גליה | 05.09.19
128.
מי זוכר איך היו החוקים בגרמניה הנאצית נגד הלא גרמנ
התנהלות המדינה הגזענית כבר בגלוי. מה עוד שמתפארים בדמוקרטיה ושהחוקים נועדו לשוויון. כבר ברור מי גזען ומי מתגונן מספיק לעצום עיניים. ברור מי מוליד את הגזענות. כנראה שמה שאתם זוכרים מגרמניה זה רק לקבל את הכסף ולא מה הנעשה.
גזענות מספיק  | 05.09.19
109.
איזה ממשלה מטומטמת
מצד אחד - לא מספקים הגנה לחקלאים והמגזר הערבי והבדואי פורע בהם חופשי. כשהם מפסיקים לעבוד את האדמה - מתעללים בהם, ולא נותנים להם לעשות משהו אחר עם הקרקע. בסוף הם ימכרו את זה לערבים וככה לאט לאט נאבד את הקשר שלנו לאדמה, והכל בחסות "הימין" הישראלי. יותר שמאל מזה אין.
דוד | 05.09.19
85.
למה לגדל עגבניה עם אפשר לגדל קראוןן?
הקיבוצים השקו את האדמה וצמחו להם קניונים ומרכזים מסחריים, המושבים משקים וצומחים להם מחסנים וקראוונים. הבדואים עיקלו את הנגב. ורק בוזגלו חי בעיירת פיתוח מוכת גורל, ומצביע ליכוד.. כי הליכוד משתין עליו וכל נוזל בנגב נחשב
לא חקלאי | 05.09.19
74.
פנסיונרים חביבים במושב
החותרים מגדים ליד חיפה- משכירים רפתות מחניקות . המשכירים- פנסיונרים חביבים בעלי נחלה מיליונרים למעשה.כמובן שאם ישלמו מיסים אז יעדיפו לוותר ולא להשכיר כלל.כי לא חסר להם. צעירים מוכנים לגור בצריפונים חשוכיםשל מעברה ועוד לשלם ביוקר על כך.
לשם  | 05.09.19
65.
חוק הוא חוק
ככה זה כשמעבירים חוקים מגדריים - חוק הוא חוק - ולכן תמיד חל על כל אזרחי המדינה. רציתם לקעקע בניה לא חוקית אצל הערבים זה חל גם על המושבים בתי כנסת ובניה לא חוקית אצל כולם. רציתם חוק המואזין קיבלת חסימת רמקולים המכריזים על כניסת השבת ורמקולים של בתי ספר. ככה זה ...
יצחקי | 05.09.19
63.
השלטון החל במהלך אגרסיבי של קרימנליזציה (הפללה) של אזרחים
על מנת לבדלם מאחרים ולהפכם למטרה קלה לאכיפה ונישול מרכושם. דבים כאלה קרו בתקופות אפלות בגרמניה. השלטו עצמו מפר בגסות את חוק כבוד האדם וחירותו, חוק חופש העיסוק ועוד. הפכנו ל"דמוקרטיה עממית" דוגמת סין בימי מאו וברה"מ. החיים בארץ נהיו מסוכנים.
פניני  | 05.09.19
56.
ככה זה אצל שקד, גזענות מהמקפצה, בלי להתבייש
אין לה בושה לומר שהכוונה היתה שהחוק יחול רק על ערבים, ושבעומק לבה כואב לה שהסתבר ש-27.87% מהקנסות (17 מ-61) הוטלו על יהודים טהורי גזע. אוי-יוי-יוי. וגרוע מזה - שמפרי חוק יהודים חשים לחץ להפסיק להפר חוק! באמת, אין מנוס, חייבים לתקן. שקד, שכחת מה זה להיות יהודייה! אז אני אזכיר לך: זה לזכור מה זה להיות נרדפת על-ידי גזענים. זה מה זה.
דור שלישי | 05.09.19
44.
הבעיה החמורה באמת היא ההתחמקות מתשלום מס הכנסה
רוב המבנים הם מבנים ששמשו למטרות חקלאיות שנבנו כדין. אבל עם התרסקות החקלאות לא היה בהם שמוש והם הוסבו להשכרה למגורים. להכנסות משכר דירה אין רשומים, לא משולמים מיסי הכנסה, בטוח לאומי, מס בריאות. לפיקוח הרופס של הוועדות לתכנון ובניה אין כל הרתעה. גם פקחי רשות מקרקעי ישראל לא אוכפים את האיסור להשכיר דירות במושבים ואת העבירה של שימוש חורג. ככה הפכו החקלאים שנותרו ללא מקורות פרנסה בגלל התרסקות החקלאות לעבריינים בעל כורחם, נגד חוקי התכנון והבניה, נגד חוקי המיסוי ונגד חוקי מקרקעי ישראל. אבל כל עוד בישראל האמונה המטופשת של אזרחים ופקידים בורים אכולי שנאה לחקלאים, המדינה לא מוצאת זמן ודרך להסדיר את מצבם של אלפי משפחות החקלאים, רובם בגיל מבוגר שנאלצו בסוף חייהם להתפרנס כעבריינים.......
גידי | 05.09.19
39.
שר התחבורה סמוטריץ
"רצינו לברך ויצאנו מקללים, המטרה של תקנה 116 היתה לאכוף בנייה בלתי חוקית במגזר הלא יהודי, ולצערנו משתמשים בתקנה הזו בצורה לא מידתית במגזר החקלאי ומטילים קנסות בגובה של מאות אלפי שקלים אשר גורמים עוול לחקלאים. אנחנו נטפל בכך יחד ונשנה את התקנות". גורמים עוול לחקלאים??????? איזה חקלאות? הדבר היחיד שהם מגדלים זה יחידות דיור. לא עצים לא חסה לא חיטה יחידות דיור!!! כמה מהן מדווחות למס הכנסה? אני אהיה זהיר ואומר שאולי 10%. אתה יודע למה? כי מי שידווח יודע שהשימוש החורג יצוף למעלה. אשכרה, שר בישראל מקונן על כך שהוא עושה עוול לעבריינים!.
כ | 05.09.19
28.
מצד שני....
משקים שלמים מתעסקים בנדל"ן ויושבים על קרקעות לחקלאות. הבעיה היא בכלל בועת הנדל"ן. אף אחד לא מטפל בבעיות האמיתיות. היו עושים פרוייקטים עצומים לשכירות מוזלת של המדינה ( כמו כל מדינה מתוקנת ) - לא היתה בועה , ולא היה ענף חקלאות שלם של נדל"ן. לא טוב שמדינה שלמה לא עושה כלום ייצרני חוץ מלהשכיר חדרים לצעירים שלא יכולים לקנות דירה.
שגיא | 05.09.19
24.
גזענות לשמה
מספר 3 מאוד צודק, ואני ארחיב, לערבים אסור לעבור על החוק וליהודים מותר? אח"כ זה יהיה שלמזרחיים אסור ולאשכנזים מותר? ומה אח"כ, לגברים אסור ולנשים מותר? מישהו פה התבלבל מאוד. ועוד הצרה איילת מודה שעשתה טעות ??? מה בדיוק, שחוקקתם חוק, שכבר היה חוק כזה, אבל פתאום שמתם לב שיהודים נפגעים ממנו? בושה.
אילן | 05.09.19
18.
מה היא רוצה לתקן בתקנות? שיהיה כתוב שם שהם חלות על ערבים בלבד שנבדקו גנטית?
איזה מנהיגים עלובים שהפופוליזם שלהם פוגע המדינת ישראל. במקום להסדיר עניינים למען אזרחי ישראל הם מחפשים רק לעזור ליהודים ולפגוע בערבים, אבל בגלל שאי אפשר לחוקק חוקי גזע (אנחנו עדיין לא מדינה פאשיסטית), ממציאת בושם הפשיזם פוגעת באזרחי ישראל היהודים והערבים. תמשיכו לבחור בה והיא עוד תגרום לפלסטינאים לקחת את מדינת ישראל ולהפוך אותה למדינה מוסלמית עם רוב מוסלמי בהתם לחוקי הגזע שהיא מפנטזת עליהם.
שלטון האפסים | 05.09.19
15.
מעודדים עברינות של יהודים בשטחים ובכלל
ואח"כ מתפלאים למה אנכנו מתעבים פולטקאים שיש להם מוסר כפול או משלוש למשל שקד בעד חופש ובעד כפיה דתית בעד חופש ובעד פשיסטים ולאומנים יודיים שחולקים אתה את המפלגה בעד שלטון החוק בתנאי שלא חל על יהודים ועל ראש הממשלה ככה מובילים דרך "חדשה" לאבדון
כרגיל | 05.09.19
5.
ברור. בגלל שבמגזר הלא יהודי יש להם נשק. מכאן שהשר ארדן צודק.
ברגע שבו ראש ממשלה ינסה להעביר חוק כלשהו ומיד ימצא את עצמו מלא בחורים על הרצפה, רק אז ארדן יבין כמה הוא צודק. בעיקרון, בדמוקרטיה, אין דבר כזה "משילות". בדמוקרטיה השלטון צריך לפחד מהאזרחים, לא להפך. בשביל שהכלל הזה יתקיים, האזרחים צריכים להיות חמושים.
צריך שגם במגזר היהודי יהיה נשק. | 05.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת