אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ברולס רויס ובפורשה: הנובורישים הסינים נתפסים על חם ברשת

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כאחד שחי בסין אני מכיר תופעת הנוברישים המגעילים
כשרכב מפואר חסם אותי בחניה שלי וענה לי בטלפון שאמתין עד שיסיים לאכול .. אני זוכר שביישתי נהג מרצדס מבוגר שחסם אותי מעל 20 דקות וממש הרגיז אותי ,אמרתי לעצמי שאני חיב לבייש אותו . אז כשהוא הגיע אמרתי לו " אתה בושה לעם הסיני " הוא הסמיק מאד וממלמל ונסע משם כשזר אומר לסיני דבר כזה זה מאד מבייש ומעליב אותם . כי חשוב להם הם איך נראים לעולם . כעיקרון יש בהם גסות רוח ברגע שהם מתעשרים . הם מבליטים את זה בצורה הכי מגעילה . הם יעצרו באמצע הכביש כדי לדבר עם חבר . הם ינהגו לאט מאד כי הם בדיוק בטלפון שולחים הודעה או צופים בסרט ואחריהם טור ענק ולהם לא מזיז . הם ינהגו בצד שמאל של הכביש לאט מאד תוך שיחה בנייד כשגם הנתיב הימני חסום . הם נוהגים כאילו הם לבד ואין אף אחד סביב .
יויו | 07.09.19
5.
שחצנות סינית............
בשבוע שעבר הייתי במשרד הדואר בשיקאגו כדי לשלוח מספר דברים.לפני בתור עמדה אשה סינית עם תיק שהודיע לעולם שיש לה כסף.כאשר הגיע לפני הפקיד הוציאה תיק יקר מהתיק שלה ואמרה לפקיד שהיא צריכה לשלוח את זה לסין.הפקיד שאל אותה ב א ד י ב ו ת באם יש לה קופסה.היא לא הבינה מדוע הוא לא מוכן לארוז לה את התיק בעצמו..........הפקיד שלח אותה לפינה למצוא קופסה מתאימה,הגברת המשיכה להשתחצן כלפי הפקיד שעם כל הסבלנות בעולם ניסה לעזור לה. אשה שחצנית כפוית טובה שחושבת שאדם שחור עור הוא אידיוט.......אני מקווה שבסופו של דבר היא הבינה מי האידיוט......לא בטוח!
Chicago Voter | 06.09.19
1.
תיקון קל, ברגע שהמדינה מתערבת קוראים לזה קורפרטיזם
במקום "קפיטליזם תוסס" יש לכתוב "קורפרטיזם תוסס". להשתמש במילה קפיטליזם זה פופוליסטיות. ברגע שהכלכלה מונעת על ידי תאגידי ענק והממשלה מתערבת יש אשליית שוק חופשי. זה נקרא קורפרטיזם ולא קפיטליזם. היית מצפה שעיתון כלכלי יציין את הדברים כמו שהם.
אמי | 06.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת