אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כמה שעות לפני ההמראה באמת צריך להגיע לנמל התעופה?

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
אל על תפעיל מוניות לאומן, בניו יורק וסאן פרנסיקו משדה התעופה שיוכלו לתת להם אוכל ושתיה כשרה במונית
בשוק של עשרות מיליארדים בשנה לאל על משדה התעופה שנקרא אל על שאטל עם צבעי כחול לבן. עד למלון. וגם בחזרה לשדה התעופה. גם בישראל. בפטנט. אל על תשלוט במוניות גם בישראל וגם בנמל אילת. ותהיה אפלקציה שתיקרא El Al Shuttle ואל על תעצב את המוניות בצורה שתתאים לקהל החרדי שהוא הקהל העיקרי שלה. והו לא יסעו בשבת ויום טוב. ויותאמו עם הטיסות באפלקציה במונית לאנדרואיד הכשר של הנהג מונית. אל על צריכה לרכוב על הקהל החרדי כדאי להתחזק שכן החילונים מעדיפים את החברות הגרמניות והבריטי Airways ולואו קוסט. אחרת אל על תפשוט רגל תוך שנתיים עם תחילת המיתון הגדול. עם פרסומות. בקול חי וקול ברמה. ובפליירים בבתי כנסת למשל לאומן.
מנכ״ל אל על וApple | 08.09.19
28.
ל-14
צ'ק אין זה ווידוא הגעה והקצאת מקום ישיבה במטוס. אם אין לך כבודה שאתה צריך לשלוח בבטן המטוס - למשל אתה טס רק עם תיק גב ולפעמים אפילו גם עם טרולי קטן (תלוי במדיניות חברות התעופה השונות וחובה לבדוק מראש!), ועשית צ'ק אין בבית והדפסת את הכרטיס (או שלחת לטלפון החכם), אז אתה הולך ישירות לבידוק הבטחוני. בארץ דוקא יש מערכת מאוד יעילה של סורקי דרכון ככה שאחרי שעברת את הבידוק אתה סורק את הדרכון (לוקח 10 שניות) ואתה כבר בדיוטי פרי. כבר יצא לי להיות בדיוטי פרי תוך 30 דקות מההגעה לשדה ואף קודם. מתי יש בעיות? א. אם יש לך מזוודה לשלוח - לא עוזר הצ'ק אין. אתה עדיין צריך לעמוד בתור הכי ארוך שהוא התור לדלפקי הצ'ק אין. ב. אם יש שדה עמוס אז אתה יכול לשרוף גם 20-30 דקות בבידוק הבטחוני. זה למשל קורה בחגים ובחופש הגדול. נ.ב. - אם הצלחת להצטמצם לתיק גב לנסיעות קצרות אז תחסוך זמן גם ביציאה מהשדה שכן לא תצטרך לחכות למזוודות, וגם בטיסה חזרה כמובן.
יאיר | 08.09.19
27.
להלן זמני האמת
בתור נוסע ותיק שטס הרבה לכל העולם ובהנחה שאין לכם שום סידורים בשדה אלו הזמנים הממולצים: ישראל - גג שעתיים לפני הטיסה (אני לרוב מגיע 1:45 לפני), אם טסים באמצע השבוע ולא ביום ראשון (שבת בלילה לארה"ב) או בחגים אז גם שעה וחצי מספיקות בקלות טיסה מקומית בתוך אירופה או ארה"ב - שעה לאמיצים שעה וחצי ללחוצים טיסה לארץ מאירופה - שעתיים וחצי, מגרמניה אפילו יותר בגלל סידורי ביטחון מוגזמים וגייטים מרוחקים טיסה לארץ מארה"ב - שעתיים בשדות קטנים יחסית אפשר להגיע גם יותר קרוב לטיסה ובשדות גדולים ומבולגנים כמו החדש בטורקיה, מינכן או הגדולים בארה"ב אפשר להוסיף עוד 20 דק ליתר ביטחון אם יש לכם נוסע מתמיד ברמת גולד ומעלה אז מדלגים על רוב התורים בשדה וזה חכול לחסוך חצי שעה בקלות (אבל אם הגעתם לגולד אתם כבר יודעים את זה לבד...)
הנוסע המתמיד | 08.09.19
22.
חומר למחשבה
מתפלא על המומחה . הדלפקים בדרך כלל לא נפתחיםנאלא 3 שעות לפני הטיסה אז מה הטעם להגיע יותר מ 3 שעות לפני? ודבר נוסף - הפקת כרטיס עליה למטוס מהבית נותנת יתרון רק למי שאין מטען לשלוח לבטן המטוס. כי באם יש לך מטען כזה מימילא אתה חייב לעמוד בתור. בקיצור - 3 שעות לפני ומכסימום שותים קפה בשערי העליה למטוס.
אהרון | 07.09.19
20.
כלל אצבע ככל שהטיסה זולה יותר סימן שהשדה פחות עמוס
וניתן להגיע יותר קרוב למועד ההמראה. כרטיס זול (יחסית ליעד כמובן) אומר רכבות פנויות יותר, חניונים פנויים יותר, דלפקי באג דרופ עם פחות תורים, בידוק מהיר יותר, דיוטי פחות עמוס ולהיפך כרטיס במחיר יקר מאד ( שוב, יחסית ליעד) אומר שצריך להגיע לשדה גם 4 שעות לפני.
יעל | 07.09.19
13.
יש עוד אדיוטים ששומרים זמן לדיטיפרי שם שוחטים אותכם במחיירם שבכל חנות מוכרים בתל אביב
פרט לסיגריות מוצרי טבק מרבית המוצרים נמכרים שם במחירים מופקעים. בסופר ליד הבית אני רוכש את 90% ממהוצרים של הדיוטי פרי ב 20% פחות. אל תתפתו - מי שחשוב דולרים או יורו משלם בשקלים יקרים!
שני | 07.09.19
11.
תעשו סקר מחירים היטב
אם חברת הנסיעות מצפה לקבל ממומע של 750 לטיול מאורגן הם מתחילים ב1500 ואז יכולים להרשות לעצמם להוריד לשאר הנוסעים. בנתחלה באים ההורים שלנו ושאר הגמלאים ומשלמים בעין יפה. החכמים באים בסוף ואף חלקם משלם 650 רק בעחול עצמו הסתבר מי המטוצטמם פראייר התורן. גם טיפ שזנ עשרות אינו מחוייב בחוק. כל אחד רשאי לתת לפי יכולתו ורצונו. גם ככה המדריך עשה עלינו סיבוב אלפי עם כרטיס שלא קנה לכמה מבוגרים כי המסלול קשה אך לא נתן להם את מחיר הכרטיס אלא שילשל לכסא או סיורי חארטא למסעדת פולקלור 4 שעות לפני ארוחת
פערי מחיר | 07.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת