אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח הפריצות לאייפון של גוגל: אפל מחזירה מלחמה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אייפון 11XR יעלה 650$ לא 750$ ואפל תבקש ממדינות להקטין את המס עליו בבתי פרלמנט שונים
וכך תמכור פי 10X כלומר מחירות של מיליארד מכשירים בשנה ואפל תפעיל מיליארדי $ בלחץ על בתי פרלמנט. בעיתונים וכדומה. גם בסין מחוץ לסין ובהונג קונג ומקאו. אפל תודיע בעיתונות שהמחיר שהיא מקבלת על XR לא שווה להחזיק את המחיר ותפיל ממשלות באירופה לטובת ממשלות שאוהבות אותה ואוהדות יהודים. גם למקבוק Air. ועוד. ותפעיל לחץ על טראמפ בארצות הברית ותגיד לו שתפעל נגדו בהחלטיות אם לא יעזור לה. אפל יכולה להפיל את הכלכלה העולמית והאמריקנית בשעות. בדיווח רבעון או הודאה אחת של אפל או גוגל.
מנכ״ל אפל | 08.09.19
4.
אפל תשלם 15% פחות לשירים עם מסר לא חינוכי וגם סרטים וסדרות עם מסר לא חינוכי כמו HBO
במטרה לחנוך את הים. אפל רק תרוויח טים. אנשים נהיו זונות סמים בדור שלנו. כך שHBO למשל תשלם 45% על השנה הראשונה ו30% בשנה השניה וגם כולל שירי הניאגרה. שישלמו 15% יותר. אפל תחנך את האמריקאים ההומואים ותציל את הדור הזה. ותסתיר את השירים שלהם מהרשימות כולל שירים אנטי יהודיים. אני רוצה שערים כמו שנות ה-70 לא האשפה שיש היום.
מנכ״ל אפל | 08.09.19
2.
ל-1 הפריחה ממשיכה, ואייפון הוא עדיין המכשיר הכי בטוח
אפל סגרה את הפירצה בתוך 10 ימים, ובגלל שעדכונים באפל זה משהוא במהות של מערכת ההפעלה, כל משמשי האייפון קיבלו את התיקון. למכשירי האנדרויד גוגל שכחה להגיד שגם הם נגועים בבעיות דומות, ונכשלו להזכיר כי 90% ממכשרי אנדויד לא מקבלים עדכונים.
אדימ6 | 07.09.19
1.
שקיעתו של ענקיות ההיטק החלה
ברגע שמחוקקים בכל העולם, מחפשים דרך להטיל מיסים להעלות חקיקה רגולטורית ובמקביל כל הזמן לגבות מאות מיליונים בקנסות זו רק שאלה של זמן עד אשר החברות האלו יתפרקו לחברות קטנות ופחות מושכות את העין. ההיטק תפס את העולם, לא מוכן וזה אפשר לחברות כאפל, אמזון, גוגל ועוד להגיע למימדים מפלצתיים. היום, כולם כבר יודעים, כולם כבר מחוקקים ועל כל פסיק תובעים .
אמת | 07.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת