אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חוקר פרטי ורולקס: הפריטים שענבל אור רשמה כהוצאות חברה

143 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

143.
ענבל חושך
אין סליחה וכפרה לאישה הזאת שעקצה כל כך הרבה אנשים והביאה את חלקם לשוקת שבורה ללא יכולת לרכוש דירה , ניסתה להציג את עצמה כבלתי שפוייה בסירטון מעורר רחמים . לליבי ליבי עם אותם קורבנות אומללים שמלקקים את הפצעים מקווה שרוכשים עתידיים למדו כי צריך לקבל ערבות בנקאית על סכומי כסף שמעבירים או כל דבר שיבטיח כי לא שמו את הכסף על קרן הצבי
גיל | 13.09.19
138.
ל 136
הגברת חשודה ברמאות כלפי לקוחות ( לקחה את הכסף שלהם וקנתה לעצמה מוצרי יוקרה- בסכומים של מאות אלפי שקלים)ץ רולקס ותכשיטים: 165 אלף שקל מתוכם היא שילמה בצ'ק של אור סיטי אור הוציאה למעלה מ־63 אלף שקל עבור תיקים 90 אלף שקל עבור התקנת מטבח שרכשה אור מואשמת גם במירמה כלפי לקוחות: לפי האישום, היא ביקשה מלקוחות באחת מקבוצות הרכישה שארגנה לבצע העברות בנקאיות לחשבון חברה בת של אור סיטי נדל"ן שבשליטתה - במקום צ'קים שהם מסרו לנאמן. כתוצאה מכך, קיבלה אור סכום של כ־2 מיליון שקל. חוץ ממס- זה לגנוב כמעט 2 וחצי מיליון שקל שגנבה מאנשים. אנשים שעבדו כדי שיהיה להם כסף לדירה.
יוסי | 09.09.19
137.
במדינה בה ראש ממשלה מושחת, מה מצפים מהאזרח?
אנשי הציבור משרים אוירה במדינה. יושרה או שחיתות. זה מחלחל אל האזרחים. ענבל אור תיתן את הדין אבל עד שהלגיטימציה לשקר ולשחיתות לא תעלם - יהיו עוד ועוד אזרחים שיקבלו את הסטנדרט של ביב, שרה, ביטן ושאר המושחתים. (כולם חוץ מצרה'לה - לכאורה לכאורה כמובן כמובן)
טובי | 09.09.19
131.
למדה מהטובים ביותר
מה אתם רוצים ממנה ...זה שאין לה יכולת לגנוב באופן חצי חוקי לא אומר שצריך לשפוט אותה על זה , אם אפשר להעביר 1.6 מ שח לעבודות ״ביטחון״ בבית בקסריה מה נלין על ענבל אור . בקיסריה יש בריכה , אישה תובענית וילד שצריך לנח לעיתים מעבודתו הקשה ...עזבו את ענבל ואת כל מעלימי המס , המס מסריח מהראש .
רבה״ל  | 09.09.19
118.
משהו פה לא מסתדר
מנהל קבוצות רכישה לא אמור לשחות בעשרות ומאות מליוני שקלים. זה פשוט לא מסתדר. זה עסק של לקנות מוצר, לייצר ממנו עוד מוצר בעזרת ניהול חסכני ולמכור במחיר נמוך. תהליך כזה לא יכול לייצר עשרות מליונים לכל פרוייקט אלא אם מישהו גוזל משהו ומרמה בתהליך. הרי כל העסק הזה בנוי על הורדת עלויות והורדת הוצאות. ופתאום יש ספיירים של מליונים רבים??? מהיכן זה הגיע. פאקינג שרלטנות, משם זה הגיע. היא באמת נשמעת כמו חולת נפש רצינית. יש לה את כל המאפיינים של נרקסיזם. כמו שרה נתניהו.
חשבון סביר | 08.09.19
115.
תכשיטים+בגדים+חוקר+מזרן+מטבח+ביקור בספא+צמידים לילדים סה"כ 700 אלף שקל,
היא לקחה 700 אלף שקל. העורך דין המבקר מטעם בית המשפט לקח לעצמו עד עכשיו שכר בשווי 15 מיליון שקל, זה כסף ששייך לבעלי הדירות. מי שאמור לעזור לדיירים להחזיר את כספם, גונב מהם פי 16 יותר ממה שהיא לקחה מהם. גונבים לבעלי הדירות פי 16 ממה שהיא גנבה מהם והם לא אומרים מילה, למה בעלי הדירות שותקים ?
כלכלן | 08.09.19
112.
להפריד בין העבירות וטבען
רישום כל ההוצאות הפרטיות כהוצאה עסקית המותרת בנכוי מס, זו עבירת מס, שלא משפיעה על העלמות המיליונים של חברי קבוצות הרכישה. על כך היא צריכה להישפט בנפרד. מנגד, העבירות אף יותר חמורות,שעליה היא צריכה לתת את הדין, זה גנבת הכספים שנעלמו, תוך ביצוע שורת זיופים ועבירות פליליות נוספות שאפשרו לה לבצע את הגניבה. היא צריכה להיתבע גם במישור הפלילי וגם במישור האזרחי, ולגרום לכך שתורחק מחברת בני אדם לתקופה ארוכה. כפי שראינו, הגב' לא , ממש, מאוזנת, וכבר ניסתה לפתוח עסקים חדשים, טרם נתנה את הדין על עברה. בשלוש מילים, היא מסוכנת לציבור.
האדם החושב | 08.09.19
109.
כל התכשיטים, המטבחים והבגדים פה לא עוברים את המיליון שקל, וחלקם באמת הוצאות מוכרות
בגדים בשווי עשרות אלפי שקלים, נכון שזה נשמע קצת מוגזם אבל יש פירצה בחוק שמאפשרת לחשב את זה בתור הוצאה מוכרת ולכן כל עוד יש פרצה זה נחשב חוקי. מטבח ב90 אלף שקל, גם את זה ניתן לרשום בתור הוצאה מוכרת אם הייתה רושמת את המטבח הזה בתור ריהוט שבתוך הדירה לדוגמה. ההוצאות שלה לא חריגות ביחס לבעלי חברות נדל"ן אחרים, אני מכיר קבלנים שקונים על חשבון החברה מרצדסים לכל המשפחה בשווי 2.5 מיליון שקל וקונים חליפות יוקרה באיטליה בשווי 50 אלף דולר לכל חליפה ועוד בגדי יוקרה לאישה. מה שאי אפשר לרשום בתור הוצאה מוכרת זה תכשיטים, זה מסתכם בכמה מאות אלפי שקלים ועל זה היא תצטרך לתת את הדין.
כלכלן | 08.09.19
103.
אין מה לעשות הבחורה לא בריאה וחייה בסרטים. הוא עונה על כל ההגדרות של פסיכופט
תעשו חיפוש בגוגל על הגדרה של פסיכופט ותבינו שהיא חולה. זו מחלה קשה. אנשים פסיכופטים שיש להם גישה לכסף הם מרגישים בהיי רציני ושנגמר להם הכסף והאמת טופחת להם על הפנים הם הופכים דכאונים ומשוגעים
שלומי | 08.09.19
102.
כל האמת , לצלם מסך ולהשוות בסיום התיק
כל חברת בניייה מתנהלת בדיוק באותה צורה. מתנהלים עם כספי הבנק והלקוחות. בניגוד להגיון העסקי, בנק המזרחי עצר לה ההלוואות ודרש החזר. את זה צריך לבדוק, מי נתן הוראה, מי השפיע ולחץ, לדעתי מהעולם התחתון. מה הגברת קנתה, אכלה, איך חיה, זה לא עניין של אף אחד. שימו לב, הרבה כסף של הלקוחות הולך לעורך הדין המפרק.
שמיל | 08.09.19
101.
בית המשפט צריך לתת גזר דין המהווה מסר לציבור...
לדוגמה 12 שנים מאסר בפועל,על כל חודש מאסר תשלם למדינה עלות של 8-12000.באים לא תשלם רכושם של קרובי המשפחה דרגה ראשונה יוצע למכירה פומבית והניפגעים יפוצו,אח״כ המדינה. נוכלים מסוגה רושמים רכוש על שם קרוביהם...
יוסי,תל אביב,מרכז | 08.09.19
100.
להעמיד לדין פלילי את רואי החשבון
משרד שטיינמץ עמינח שימשו כרואי החשבון של הנוכלת. הם חתמו על הדוחות הכספיים ודוחות המס. הם הזדרזו להגיע להסכם פשרה עם המפרק ושילמו 11.5 מיליון ש"ח תמורת הסכמה לאי הגשת תביעות. את כל הכסף שילמה חברת הביטוח מנורה כך ששותפי המשרד שלא ביצעו את מלאכתם העלימו העין או אולי אף גרוע מכך, יצאו מהפרשה ללא שום נזק. על המדינה להעמיד לדין פלילי את שותפי המשרד.
רובינזון | 08.09.19
99.
שמעו סיפור אמיתי שקרה לי לפני כמה שנים...
יום אחד, איך שאני יוצא מהרכב בחניון התת קרקעי בקניון רמת אביב אני רואה מולי מחזה מהסרטים! מכירים את הסרטונים האלה ביוטיוב על הודים שרוכבים על אופניים עם מליון ארגזי פלסטיק מסביבם? אז אני מסתכל ורואה משהו כזה מתקרב לעברי.. רק שזה היה מישהי עם מליון שקיות קנייה, רובם של המותגים הכי יקרים בקניון. הגוש הזה בקושי הצליח לזוז, וכשהיצקרב ראיתי במרכזו את ענבל אור!!! חחחחח.... באותה שנייה הבנתי בדיוק מיהי ה"גברת", ואכן לא טעיתי!! בהצלחה לפתיים...
תל אביבי | 08.09.19
98.
בצער רב היא בוודאי לא תשב בכלא.
השופט יתחשב בסבל שכבר עברה המשפחה שלה, בירידה ברמת החיים, בחרטה של ענבל ובעוד אלף ואחת דברים וזה יגמר ב- 12 חודשי שירות. אבל השופט לא יחשוב על זה שזה יתן לה פתח וגם לאחרים שמסתכלים על המקרה שלה להגיד "למה לא? בסהכ תשלום מזערי". וככה מטפחים תרבות עבריינית בישראל. זו לא איזו נבואה, זה מזמן כבר כאן.
בארהב - לפחות 10 שנים בפנים | 08.09.19
95.
אולי שתתן טיפים איך לגלח למישהו או מאיפשהוא מאה אלף שח, אני לא...
חמדנית! לא צריכה 80 מיליון, מאה או מאה חמישים אלף ואני מסודרת. אני אשמח לקבל יותר ממאה כמו שנאמר ״מה שבא ברוך הבא״ אבל אני לגמרי מסוגלת להסתפק במועט, מה שנקרה גנבת מיני או גנבת סופר מיני ואני לגמרי רוצה לגלח כסף מאנשים עשירים ולא מעניים סוג של רובין הוד רק בנקבה ולא לחלק לעניים,לחלק את זה לי! אם למישהו יש טיפים וזה כולל את ענבל אור, אני אשמח לשמוע!
חזזית גריידי | 08.09.19
76.
איתן ארז
אני הכי אוהב את התגובה של איתן ארז. בחסות בית המשפט כבר לקח 5,000,000 מהחברה ב - 104 דורש עוד 5,000,000 מהחברה ב - 102. וכמובן דורש הוצאות מבית המשפט אני מריך בסביבות כ - 20,000,000 שקל. ומי מאשר את השרץ הזה בית המשפט הורנשטיין. והכי יפה זה כשאיתן ארז מתראיין בטלוויזיה ומצקצק בשפתיו שמסכנים כל הדיירים שלא מקבלים את כספם. החברה ב - 104+102 השטח שלהם לא של עינבל אור ואם הוא לא היה לוקח להם 10,000,000 שקל הם בקושי היו מגיעים ל - 80% מהקרן ובזכותו הם בקושי יגיעו ל- 60% בקיצור בית המשפט בחסות איתן ארז עקץ ועוקץ את הדיירים המסכנים
עידן | 08.09.19
59.
למספר 41: מה שמדווח בכתבה הוא גניבה של כספי ציבור
מי שלא משלם מס אמת גונב כסף מהציבור, שאמור להגיע לבריאות, חינוך, וכך הלאה. ביגוד, עד גבול מסויים (שני שעוני רולקס בעשרות אלפי שקלים כל אחד? דאחיל רבאק), הוא הוצאה מוכרת. מעקב אחרי הגרוש, ריהוט + מטבח לבית, מזרן למיטה, בריכה, מזרן צף לבריכה, וכך הלאה הם ממש לא.
יובל, תל אביב | 08.09.19
51.
אישה רעה עם שיגעון גדלות
חברה קפיטליסטית רעבה מעריצת "אח גדול" ודמויות סלב שטוחות, תמשיך בדיוק כמו ארה"ב לייצר דמויות בסגנון שלה ולהעריץ אותה כל הדרך אל הבנק עד שמגיע הברז, והוא יגיע והגיע. וכשזה בא, אנחנו רוצים לתלות אותם בכיכר העיר ולהוציא עליה את כל התסכולים שלנו, בדיוק כמו הבבונים שהולכים לצפות במשחק כדורגל כדי לפרוק תסכולים. באמת מה שמפתיע, שמערכת המשפט כן מטפלת בסופו של דבר למרות שמערכות האכיפה המטומטמות בדרך נתנו לזה להתנהל.
בלאי | 08.09.19
50.
הנוכלים והרמאים למיניהם חגגו וחוגגים בגדול בעידן הליכוד שהחל ב-1977
כשהליכוד עלה לשלטון החלה "חגיגה של גניבה של נכסי המדינה" (=במסווה של "נקמה בשלטון מפא"י ", ואפילו הבושה נעלמה. וחלק מהגנבים גם מתקרבן אחרי שנתפס בקלקלתו..."תופרים לי תיק" "רוצים להכשיל אותי ממניעים פסולים" "מותר לקבל מתנות מחברים", ועוד כהנא
בבואה של ימי הליכוד "העליזים" | 08.09.19
45.
פרסום המהווה חטטנות והפרת פרטיות בוטה וגסה של ענבל אור.
חסר רק התיאור של הטמפונים וגודלם... זכותה לרכוש בגדים ותכשיטים המהווים חלק מהמראה הייצוגי שלה, וכן בהחלט מדובר בהוצאות משרד, בדיוק כמו שביגוד מוגדר בכל חברה מסודרת כהוצאות משרד. במקום שתתרכזו בשקרים שלכם כשהעללתם נגדה לפני שנתיים וחצי שהיא מכרה דירה פעמיים, כשלא בא שום זכר למכירת דירה כפולה, כעת אתם חוטאים ברדיפה אובססיבית אחרי הבגדים והתכשיטים שהיא רכשה, ושנלקחו זה מכבר למכירה על ידי כונס הנכסים. למה את זה אתם לא מזכירים? ולמה אתם לא מציינים מה שכרו של כונס הנכסים שגבוה פי מאות מהוצאותיה של ענבל אור על בגדים ותכשיטים.
הפרת פרטיות בוטה | 08.09.19
44.
לכל ההזויים ..ומוכי ירח . שמצדדים בענבל אור
אתם סתם מבלבלים את השכל .חבל על האצבעות שלכם במקלדת ..חלאס עם הרחמנות שלכם מיותרת לא לעניין ..ולא במקום בכלל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מדובר בנוכלות / מרמה / זיוף / הונאה / העלמת מס / גניבה / הותרת משפחות ללא דירה וללא כסף .. ועוד . ועל זה נענשים בבית משפט נקודה. וכל מי שחושב אחרת ורחמים מדבר שטויות ולא באמת מתכוון לזה .
אחד  | 08.09.19
37.
למס, 22. הכתבה מביאה עובדות. את התיק הפרקליטות בנתה לא הציבור. והיא אשמה לא ב
100% אלא ב200%.. היא אולי עשתה את מה שכולם עושים. משמע דחיפת הוצאות פרטיות לחשבון העיסקי. אבל תאבת הבצע שלה לא יודעת גבולות.... איך תכשיטים בשובי 326 אלף שקל הם ״הוצאה עיסקית״ בדיוק? מה גם שהיא היא הקימה חברות קש בקפריסין בניסיון לטשטש עקבות ולהונות את רשויות המס. מעבר לשקרים ורמאות ללקוחות ביודעין בשווי של מיליוני שקלים..
אלעד | 08.09.19
30.
כלא לא יעזור - אנו דורשים שתכשנע את הבנקים שימחקו כל החובות של הציבור
נתונים להצלחה 1.עור פיל 2.לא סופרת אף אחד 3.כל יום כתבה במילים אחרות מפורסמת 4. פוטוגנית 5. דוברת אמת ומאמינה בצדקתה 6. לא לוקחת ללב 7. בעלת לב לב חזק 8. יש לה תעודת נורמלית לאחר ששוחררה 9.בעלת עמידות גבוהה 10.חייבת לכתוב ספר רב מכר 11. יש לה דבדנדים מחברות תרופות חברה קדישה וקבלני מצבות מלקוחות מרוצים 12.הנשיא שוקל ברצינות לתת לה את פרס הנשיא כולל חנינה 13אלו רק חלק קטן ממעותיה הגדולות וכונו דנים אותה לכף זכות
תנו לייקים | 08.09.19
18.
כספים של מרכז ההשקעות עברו לסין !!! אין פוצה פה ומצפצף !
חברה מסוימת מאד מאיזור קרית גת קיבלה ים של כספים ממרכז ההשקעות ( מליונים ) והעבירה קווי יצור לסין אך אחד לא בודק אך אחד לא מוודא שהכספים שלנו הלכו לקידום התעשיה הישראלית איזה בזיון, ארץ חפיפניקית שכמונו
סתם אחד | 08.09.19
16.
אם לא לקחה כספים מחשבון חברת השותפות זה רגיל כולם דוחפים הוצאות
היא באמת הגזימה אבל אין היום בעל חברה שלא דוחף הוצאות מעורבות להוצאות.. מה ההיתממות הזו אם לקחה את ההוצאות מחשבון השותפות זה סיפור אחר וגניבה אבל מחשבון החברה שבבעלותה, בכל מקרה רואי החשבון היו צריכים לייחס את זה לחשבון הלוואות בעלים
מה הבעיה | 08.09.19
4.
לתגובה 1 קשקשן לך לישון......
תגובה 1 דני תניח לנו אתה וחפש מי שינענע אותך..... חשודה בתרמית ונוכלות כולל הונאה של מאות משפחות שנותרו ללא דירות וללא כסף !! על מה להניח לה ?? ....... היא לא פשטה את הרגל לפי דבריך ההזויים . הכסף לא שלה בכלל היא רק גלגלה את הכסף של הציבור שאותו היא רימתה וזייפה .היא צריכה לתת את הדין ולחזיר את הכספים .ככל הנראה בית המשפט יחליט. ואז מקומה בכלא להרבה שנים (כמו אתי אלון מהבנק למסחר שנידונה 18 שנה ) ושילמה את המחיר . אין כאן פרוטקציה
אחד שאיבד את כספו | 08.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת