אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"יבוא מלט זול לא הוריד את מחירי הדיור, ויש חשש לנזק ממשי"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
תחרות בשוק המלט/בטון
מקשקשים בלי לדעת נתונים בסיסיים בתים בונים מבלוקים ובטון שהם מוצרים העשויים ממלט ואגרגטים נוספים. שוק הבטון ויצרני הבלוקים אינם בידי נשר המייצרת מלט שהוא הבסיס למוצרים אלה שוק הבטון תחרותי להפליא וקיימים עשרות חברות בענף. תחרות במחירי היצף תביא להתמוטטות היצרן המקומי ותלות גדולה יותר ביבוא. מאות עובדים ואולי אף יותר במעגל השני ימצאו עצמם ללא פרנסה מחירי הדיור לא ירדו בשקל אחד
מיכאל בן עמרם | 24.09.19
9.
האדון דני טל לא מבין את מקומו, את תפקידו, את נאמנותו, את שליחותו, ואיבד זהירותו
דני טל הוא עלוף הערבוביה של טיעוני סרק שמאכילה ותו חברת נשר והלוביסטים שלה. ודני טל הוא הבעיה, הוא ורק הוא, אם הוא לא מסוגל לעמוד בלחצים של נשר(אולי יש עליו משהו). כדי לו למצא תפקיד אחר עם פחות לחץ ופחות סמכות. דני אם אתה רוצה לערבב, לך תערבב מלט, תפסיק לערבב את אזרחי ישראל.
כמה חובות חצית אתה? | 08.09.19
8.
הכל בלוף ואחיזת עיניים
כל עוד מחיר הקרקע מהווה 80% מערך הדירה והשליטה בהן הוא בידיי מקרקעיי ישראל הממשלתית,ואם לא יהיו תאביי בצע ורודפיי שלמונים,לניפוח קופתם ככח שליטה,יוכלו בקלות יתרה,להוזיל את מחיריי נקרקע,ואז בעמצם מליריי הדירות יוזלו,ללא שום מאמץ מיוחד אך יש כנראה זחוחים ומגלומניםבעליי ותק רב בתפקיד אינם מוכנים לעזוב את קרנוץ המזבח ואינם מוכנים נפשית לחידושים מרליקיי לכת בשוק הנדל"ן. ולכן חובה לסלקם לביתם,להזרים דם וחשיבה חדשים ושונים ובכך לפתוח עידן חדש בתחום הדיור,ויפה שעה אחת קודם,ובא לציון גואל.
חיימון | 08.09.19
6.
כל הדיון כאן זה טחינת מים.
מפעל הרטוב הוא מת-חי, הוא לא ישרוד את התחרות בין נשר ליבואנים. אבל לגבי נשר, מכיוון שהוא מוכרז כמונופול יש לרגולטור את כל היכולת לזהות האם הוא באמת נכנס לצרות בגלל היבוא או שמדובר רק בפגיעה בשומנים. המטרה הסופית צריכה להיות שנשר יהיה עדיין מפעל רווחי, כדי שלא ייסגר ואז שוב לא תהיה תחרות. אם באמת יש היצף שבו נשר לא יכול להתחרות, זה המקום של המדינה להטיל היטל היצף; אם זאת סתם תחרות קשה, אז נשר יתייעל. הפתרון הוא לא בתקשורת, אלא במשרדי רשות התחרות.
אהרל'ה | 08.09.19
5.
כתבה מוזמנת
כתבה מוזמנת ע"י המונופול המלט הכוחני שחושש למעמדו המונופוליסטי. אם מפעל נשר מפסיד כסף, שיתייעל. אולי אפילו יפטר כמה עובדים. משק בתעסוקה מלאה יקלוט את העובדים האלו מייד, והמפעל יחזור להרוויח. לפני שמטילים מס על כלללל האזרחים במדינה, שיבדקו היטב כמה דיווידנדים חילק מונופול המלט נשר ב-10 שנים האחרונות נמאס מההפחדות של המושחתים בנשר (מר קפלינסקי: המלט התורכי לא ישלוט בנו... או שישתלטו על השוק ואז יעלו מחירים). יש ייבוא מיוון, תורכיה, ושאר ארצות מהאזור. סוף סוף המחירים ירדו, והתחרות תגרום למחירי התשתיות גם לרדת המחשבה כי חצי שנה של תחרות בשוק המלט תוריד את מחירי הדיור באופן מיידי - זה ממש לשקר אותנו!!! מר דני טל כנראה לא ממש מבין את תפקידו, וזה שהוא צריך להיות נאמן לנו: אזרחי המדינה
עידו | 08.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת