אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היכונו לאייפון פרו: מה תחשוף אפל באירוע השנתי שלה בעוד יומיים?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
תגובה ל 11
אנשים רבים חושבים שבטלפון נייד ,צריך להיות (על דרך הגוזמה) גם שואב אבק וגם שוטף כלים... תבין,מה שאמרת בתחילה - בעצם אומר הכל!...אם כי גם שכחת להזכיר דבר חשוב ביותר - את הבטיחות ,הקוד הסגור.(לגבי המצלמה - אעיר : מי שרוצה מצלמה איכותית ולא עבור מצלמת תיקשורת שמתאימה לנייד - חייב לקנות מצלמה איכותית לחוד.) - הנה,עזרתי לך.
להתמקד בעיקר | 09.09.19
10.
באמת שלא מבין, תעזרו לי
חוץ ממכשיר שמחזיק הרבה זמן ומורכב מחומרים למען האמת טובים, ויש בו שילוב טוב של תוכנה וחומרה שאין לאחרים מה הם בעצם מציעים? חוץ מכמה פיצ'רים ועיצוב נחמד וסוללה סבירה עם יכולות מצלמה דומות למתחרים הם לא חידשו הרבה בלי מערכת ההפעלה שלהם ואיכות החומרים הם לא שווים כלום לא מבין אנשים שמוכנים להוציא עוד 30% על אייפון לעומת המתחרים שסך הכל יחזיק להם אולי שנה אחת יותר ויקבל עדכונים רק לכמה שנים
באמת שלא | 09.09.19
7.
אפל תחתום עם אמאזון על הוספה למועדפים בספארי ב9-15 מיליארד $ בשנה כמו עם גוגל ותרוויח 30%
ותדרוש הנחה של 5% באפל קארד באייפון ובאייפד ובמק ותהיה אפלקציה לאפל ווטש כמו אפלקציית אפסטור באפל ווטש. וה5% הנחה מה שיקפיץ את המחירות. בהסכם בלעדי עם באזוס. תנהל איתו משא ומתן. גם בסין עבור המשק האמריקני. ואמאזון תתחייב למכור פחות מחשבים וטלפונים של מתחרות כך שאפל תרוויח כפול טים. גם בסין למוצרים אמריקנים.
מנכ״ל אפל | 08.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת