אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברות הביטוח חוגגות על הפחד הציבורי ממחלות ומזקנה

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
פחד או לא פחד
פחד או לא פחד אין ספק שחברות הביטוח עונות על צרכי הציבור יותר מקופ"ח השונות, כשצריך הכיסויים עומדים לשרות הציבור, סוכני הביטוח יודעים ומדריכים את הציבור בהתאם. כך צריך להיות, זאת למרות ההכפשות של סוכני הביטוח ועכשיו מתמקדים בריווי חברות הביטוח, אם התקשורת או מי שעומד אחרי הפרסום הזה גם היה משלם ומממן את צרכי המבוטחים זה היה הבחלט מוצדק, אלא שהפרסום בצורת כתיבתו מסית נגד ריווחיות ויעילות חברות הביטוח. חבל, חברות הביטוח לא מפחידים את הציבור, אלא עומדים לצידו כשצריך
גדי ברקאי | 09.09.19
12.
3 שלבים לביטול הביטוחים המיותרים והכפולים
1. להיכנס ל "הר הביטוח" של משרד האוצר ולראות אם יש דברים לא ברורים או כאלו סימון של משולש אדום והתראה בראש הדף (מסמן על אפשרות לכפילויות). 2. לראות אם כל הביטוחים שמופיעים שם מוכרים לכם וידועים וברורים לכם. 3. אם מצליחים להבין לבד. הכי טוב. אם לא, לחפש יועץ ביטוח אובייקטיבי (לא סוכן!!!). בלתי תלוי. כזה שלא מוכר ביטוחים. רק אחד עם המלצות, וותק וניסיון. בהצלחה.
אחד שנמאס לו | 09.09.19
10.
מספיק עם "המדינה צריכה להגן על האזרחים" ומספיק עם "עוד רגולציה"
הגיע הזמן שהאזרחים יתחילו להשתמש בתאים האפורים במוח שלהם. כל מה שחברות הביטוח עושות זה לגבות פרמיות ולהבטיח הבטחות שהן לא מתכוונות לקיים. רק מי שמקושר או עשיר ויכול להלחם יזכה לראות איזושהי תמורה, ומי שעשיר לא זקוק לזה מלכתחילה. תפסיקו לנסות לקנות את הבלתי אפשרי ותתחילו לבנות מה שכן אפשרי: תלמדו לחסוך, תשקיעו בקשרים משפחתיים וקהילתיים, ותבנו תוכניות קונקרטיות מתוך הנחה שאתם עשויים להזדקק לעזרה. לסמוך על המדינה והרגולטור זה שיא הטמטום. המדינה והרגולטור נמצאים שם, מבטיחים לכם הבטחות ומרוויחים עליכם כשאתם לא צריכים אותם. כשאתם חלשים וצריכים עזרה כל הרשויות נעלמות לכם ואתם נשארים מול שוקת שבורה.
סטטיסטיקאית | 09.09.19
9.
ביטוח סיעודי
זריקת כסף לפח. עדיף לחסוך אותו בקרן נאמנות או קרן השתלמות פטורה ממס. ברגע האמת כשתהיה סיעודי, חברות הביטוח ינצלו את חולשתך ויתישו אותך עד מוות. מנסיון: זה בדיוק מה שקרה עם אבי ואמי שבתמימותם שילמו כל חייהם על ביטוח כזה וכשנזקקו לו הותשו עד מוות.
ש. פדידה | 09.09.19
6.
המדינה נכשלת עוד פעם- רגולציה חלשה מול הכסף הגדול
המדינה צריכה להגן עלינו האזרחים ולמנוע מצב שחברות הביטוח יחגגו על כולנו, אבל לביבי אין ביצים ויש לו בטח פרוטקציה לאן שיגיע, ליצמן דואג ומסדר כמו לאשתו של ההוא... ורק אנחנו משלמי המסים נשלם גם על ביטוח בריאות פרטי כסף לכיס של המניאקים, אין מילה אחרת...
כל אחד  | 09.09.19
4.
ביטלתי ביטוח בריאות פרטי שלי לפני 3 חודשים
בדיעבד, הייתי צריך לבטל הרבה יותר מוקדם, ישר בזמן שהמעסיק הפסיק לשלם את הפרמיה אחרי הרמורמה של סלינגר. אני מאמין שאסתדר בעצמי ועם ביטוח בריאות ממלכתי. בכל מקרה, יום אחד אני כנראה אמות בתצורתי הנוכחית. זה כמו בלוטו, על כל שקל שאתה משלם - אתה מקבל חזרה כ 50 אגורות. אז למה שאני אממן את חברת ביטוח? אם כבר יש כסף מיותר, עדיף לקנות מניה של חברת ביטוח כדי להרוויח על פראיירים. ומניות של חברות ביטוח אכן די קפצו השנה.
מגיב | 09.09.19
1.
כלל לא
חמותי שילמה כל חייה לביטוח סיעודי, וכאשר הייתה צריכה את ערתם הם שלחו חוקר פרטי שבדרכים נלוזות גרם לה לקום ממיטתה (הייתה מאופזת במוסד סיעודי) ומכיון הצליחה ללכת 2 צעדים עם הליכון שללו לה את הזכאות לביטוח הסיעודי. רק בזכות התערבות תקשותית חברת הביטוח חזרה בה.
ניר | 09.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת