אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכוח של החרדים גדול בהרבה ממספר המנדטים שלהם

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אם השמאל היה מפסיק לדבר אוסלו,החרדים היו באופוזיצי
כשבני גנץ וחבריו יצהירו שלא יתבצעו כל נסיגות במשמרת שלהם, שיצהירו שהם מחוייבים למלחמה בחמאס עד כדי הכרעה ושהם ישתפו פעולה עם ביבי מול האיום האיראני אז נגמר הסיפור של ימין ושמאל. הם יקבלו עוד 3 מנדטים של אנשים שלא רוצים ביבי אבל מפחדים לחזור לאוסלו. ממשלת אחדות ציונית שלא מחזירה שטחים יכולה תוך 8 שנים לשמוט את השטיח מתחת לרגלי העסקנים החרדים. אם הם באופוזיציה 8 שנים בלי תקציבים ומאידך יש תמריצים לצטת לעבוד ללמוד ולשרת, אז ב8 שנים עשרות אלפי חרדים יצאו ממעגל העוני וההשפעה של העסקנים החרדים.
פרדי | 09.09.19
9.
וכעת, בשפה חיובית: הפוליטיקאים החרדים מעולים
הם ממנפים כוח אלקטורלי דומה, להרבה השפעה פוליטית. אף שההבדלים בין הגושים- לא קיימים בעצם; כחול- לבן מצהירים שהמטרות הכלכליות והמדיניות שלהם זהות לאלו של נתניהו. הם בעד שוק חופשי וסטטוס-קוו עם הערבים. ובכ״ז כחול-לבן מתעקשים לא לשבת עם ביבי, ואשכרה לקדם את המטרות שלהם. מנדטים מבוזבזים. המפלגות החרדיות, מצידן, מתמקדות באפשרי (קבלת הרבה כסף) ונמנעות מהבלתי אפשרי (ניסיון אשכרה לעשות הדתה לציבור החופשי). הלואי שהפוליטיקאים החופשיים היו כה יעילים.
נתנייתי | 09.09.19
5.
הבעיה היא בכלל האחרת
הבעיה שאנחנו טפשים ומשחקים לידיים של כת החרדים ברגע ששתי המפלגות הגדולות במדינה,לא מקימות ממשלה ביחד,שזה רוב הציבור במדינה אז תופעות שבהם כת החרדים,או המתנחלים שהפכו במרוצת השנים גם הם לחרדים וקיצונים,רק שעוטפים את עצמם בשקר הגדול שנקרא ציונות דתית.(ציונות שהפכה לבניית וילות בשטחים ואך ורק בשטחים הם רוצים לגור בקומונה גדולה!,הנגב והגליל זה בעינהם לא ישוב הארץ,?). אז ברגע שאנחנו אומרים נותנים לכת החרדים והמתנחלים להיות אלו שקובעים במדינה אז התוצאה היא חורבן ולא טובת המדינה. לביבי הדבר הזה התאים,ככה שימר את שלטונו ,לביבי לא מתאים אחדות,והקמת ממשלות שיהיו רצון רוב העם.
מר בטחון וכלכלה | 09.09.19
1.
לגדוע את ראש הנחש ומייד
לייבש אותם 20 שנה מחוץ לשילטון. לא להעביר שקל לישיבות כוללים וכו. לא לממן אף אחד. שייצאו עוד לעבוד ולהתנדב ( במקום צבא ). שיבינו שכסף לא יגיע מהאזרחים אלא מעבודה כפי שחלק מהם עושה. חבורה של סחטנים ונצלנים. הגיע הזמן לעשות סדר ולהפסיק לקבוע מדיניות לפי גחמותיהם. אנינו בשנת 2020
חרד | 09.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת