אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירי המשק בקריאה לעובדים: צאו להצביע

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
ל28 - חרדים מעבירים מליארדי דולרים
כדי שתהיה מדינה חשוכה וענייה?? יש לך את זה ביותר גזעני וחשוך? הם לא החשוכים. זה אתה ושכמותך הבעייתיים. ואיך זה שאנשים כמותך יותר ממורמרים, עצובים, מדוכאים, חיים על כדורים... מה זה אומר??? השנאה מעבירה אותך על דעתך. ותגיד, רצח ארלוזורוב, זה גם בגלל החרדים? - הירושימה?? , מלחמת העולם הראשונה? שנייה? נחיתה על הירח?? אי.טי פון הום, גם החרדים?? זה שאני אוכלת עוגית שוקולד מחלב נוכרי כרגע, גם בגלל החרדים?? והעובדה שאתה אדיוט, זה משלך או גם החרדים?!
מיכאלה | 17.09.19
28.
הצילו! הפיצו! טייקונים חרדים מחול מעבירים מילארדי$
הצילו! הפיצו! טייקונים חרדים מחול מעבירים מילארדי$ תרומות. מפעילים מערך ענק ומשומן.יעבירו בעלות לעצמם,ויקנו את כל המדינה בקלפי. מובטחת התייצבות 100% מכ-מליון דתיים בקלפי. אין לנו סיכוי! ליברמן חוזה ומחייה המדינה היהודית חילונית,מתקדמת ודמוקרטית. לא! לא למדינה דתית חשוכה,ענייה ומפגרת! הצילו! הפיצו!
איראנלאכאן | 15.09.19
23.
נצלו את היום לבדוק אפשרויות רילוקיישן
המדינה הזאת ממילא גמורה. בכל שנה נשפכים לתוך רשת הרווחה עשרות אלפי חרדים נטולי יכולת. אדם עובד הוא פרה חולבת שצפויה לעבור שחיטה בעשור הקרוב. אפשר ללכת להצביע (ממילא אף אחד מהפוליטקאים לא דואגים לנו- יש איזו אשליה של משרדי פרסום כאילו רק מגזרים כמו הדתי, חרדי, אתיופי, רוסי הם מעניינים- אנשים רגילים לא חשובים)- אבל מי שרוצה לנצל את החופש נכון לבדוק את האפשרות להגר מכאן. זאת הבחירה הנכונה. הציונות הסתיימה- הדתיים המטורללים הרסו פה הכל יחד עם הערסים.
סחבק | 11.09.19
22.
למס' 19
מה בדיוק אתה חושב יעשה גנץ אם יגלה שהוא יכול להרכיב ממשלה עם החרדים אבל בלי שותפים מהימין? תשובה: לא צריך לנחש. הוא כבר ענה על זה. " אני שולח לכם (למפלגות החרדיות) דף ריק, חתום למטה ‘בני גנץ’. שני שליש דף שלכם תמלאו מה שאתם רוצים, תשאירו לי שליש, אני אמלא מה שאני רוצה”, אומר גץ בהקלטה." אגב בנושא זה. יש נושאים כלכליים יותר חשובים מהחרדים. אפשר ורצוי לשים לב גם אליהם.
יונה | 10.09.19
20.
מדוע מי שלא מצביע מקבל יום חופש על חשבון המדינה??
המדינה צריכה לקבוע שיום החופש הזה מחייב את האזרח להצביע, או ששלא יקבל את יום החופש. השיטה - בתום ההצבעה ולאחר שלשול המעטפה לתיבה, האזרח יקבל אישור רשמי על הצבעה - שאותו יעביר למחלקת משאבי אנוש / שגר. רק ע"י הצגת אישור כזה - העובד יוכל לזכות ביום חופש. לא רוצה להצביע? הכל טוב, אבל את/ אתה גם לא זכאים ליום חופש על חשבון המדינה
אמיר | 10.09.19
17.
הצבעה גורלית
הנוסחה מי שלא רוצה מדינת הלכה: 1. לא להצביע לחרדיות 2. לא להצביע ליכוד/מחל גם אם אתה ליכודניק מושבע כמוני. הסיבה: לצערי ביבי 2019 זה לא ביבי של 2010 ובטח לא לאיש המבריק שייצג את המדינה באו"ם. הוא אדם עם הגב אל הקיר. חבל שזה הגיע לידי כך. אבל עכשיו הוא יכנע לכל הבבקות הקיצוניות של הדתיים. הם יהיו הנהנים היחידים מבחירתו. התקציבים ילכו אליהם וכבר בטווח הקצר המדינה תלך אחורה. בטווח הארוך- זה יאפשר להם להמשיך להתרבות ותוך שני עשורים הם יהיו הרב ומשם כבר לא תהיה תקומה. אומרים שחורבן ישראל יגיע מבפנים ולא יאוחר מ2050. הבחירות הללו יקבעו את הגורל שלנו ושל ילדנו. אגב, אין לי בעיה עם ישיבה עם מפלגה חרדית שמקבלת במידיות כמו כל זרם במדינה. רק לא סחטנות. אני בבחירות הללו לא מצביע מחל. אצביע גנץ לתקווה לשינוי חילוני ושמירה על מדינתנו עד שיבוא מועמד ראוי מתוך הליכוד להמשיך את העבודה. תודה על ההקשבה. אנא תלכו להצביע.
אזרח מודאג | 10.09.19
16.
מצביעי מרכז/שמאל: אם לא תלכן להצביע, תקבלו שוב את שלטון ביבי/חרדים/מתנחלים!
מצביעי מרכז/שמאל: אם לא תלכן להצביע, תקבלו שוב את שלטון ביבי/חרדים/מתנחלים שרומס בעיקביות את שלטון החוק והדמוקרטיה, ומביא לשיח אלים בחברה! אל תגידו "אין למי להצביע" או "אין טעם" - יש טעם! דווקא הימנים הולכים תמיד להצביע והגיע הזמן גם!
ראו הוזהרתם! | 10.09.19
8.
דפוק מי שלא מצביע
גם אני חושב שאין מועמד ראוי. גם אני חושב שעדיף ללכת לים במקום לטקס הפאגאני הזה שנקרא להצביע. גם אני חושב לצאת בהפגנתיות של 'אני לא מצביע'. אז ככה, אם אתה לא רוצה ימין ולא שמאל אז לפחות תצביע נגד החרדים. איך מצביעים נגד החרדים? מצביעים לכל מפלגה אחרת פרט למפלגה חרדית. זה חשוב מאוד. כן, כן, גם אתה מס2 שבוכה וחושב שמישהו מתייחס אליך כי אתה לא רוצה להצביע.
צפוני | 10.09.19
4.
הנהנים והמשתפי"ם של ראשי השחיתות מודאגים - אומרים לעבדים "צאו להצביע"...
ואני האזרח סוג ד' אומר לאחים שלי מהעם שלי, אלה שהם בדיוק כמוני רואים את גודל השחיתות ומרגישים חסרי אונים: אל תצביעו לבני אדם אפלים ומושחתים שלא איכפת להם מאף אחד מאיתנו... תצביעו רק לאלוהי ישראל - רק הוא היחיד שיגאל אותנו מהאופל הזה.
יובל שי | 10.09.19
2.
עצמאי מדבר - פעם ראשונה שלא אצביע
כן אני, זה שחייב את המשפחה שלו להצביע והסביר כמה שזה חשוב אני מלא בזעם, אני עצמאי, אדם מן השורה , עסק קטן בתחום המזון, משפחה שעובדת קשה ומחזיקה 5 עובדים, משלמים מיסים ועומדים כל בתקנות והמטלות. 200 אחוז אני צריך לשלם פעם שנייה, בגלל מהלכים שלא מקובלים עלי, ביום הבחירות אני עובד כמו חמור ולא מרוויח כסף, מממן לממשלה הזו את הבחירות בשביל 10 דקות הצבעה ? פעם שנייה? למה על חשבוני, מסביבי כל כל הרבה עסקים לא חוקיים עוסקים בארוח ומזון ללא רישוי, לא משלמים מיסים, מעסיקים עובדים בשחור כאלה שכבר מקב
רולרבן | 10.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת