אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סופטבנק דוחקת ב-WeWork: עצרו את ההנפקה

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
המוצר שנקרא חללי עבודה משותפים הוא מוצר מצוין
wework הביאו את המוצר הזה לרמה הגבוהה ביותר שמוכרת כיום. כל בניין משרדים צריך בין 20-30% חללי עבודה משותפים. זה מייצר גמישות מאד גדולה עבור היזם של הבניין ומגדיל עבורו את קהל המטרה. גם אם wework תיפול הרעיון יישאר. החללים פשוט ינוהלו על ידי יזמי הבניינים
אחלה קונספט | 10.09.19
29.
נו באמת, ממש נכמר הלב. אי אפשר לרמות את כולם כל הזמן. מדובר ביוזמה עסקית
מפוקפקת מאוד שהתנפחה לכדי קטסטרופה פיננסית, תוך השתייכות לתעשיה לא רלוונטית (חברת נדל"ן סטנדרטית שמתחזה לחברת טכנולוגיה) והכל מתוזמר על ידי מייסד שאיבד קשר למציאות בעזרתה האדיבה של אשה לא מוצלחת שהוא מצא. הכתובת על כל אחד מקירות החברה הרבים. זה נגמר.
אחד | 10.09.19
24.
שיתפוצץ מהר מהצפוי. אין כאן שום הגיון כלכלי למעט רצון להתעשר
לשכור לשפץ ולהשכיר מחדש, זה לא תרגיל חדש. זה מצליח לעתים נדירות ולא במאסות שמדובר כאן. הסיכון אדיר. חללים יישארו ריקים וההפסדים יערימו קשיי נזילות שיפגעו בהמשך בשירותים הנלווים עד כדי קריסה מוחלטת.
בלון נפוח | 10.09.19
11.
המחלה של הכסף הזול. WE זה קצה הקרחון
אין במה להשקיע אז הכסף מוסת להשקעות מסוכנות עם ריבית אפסית. זו המחלה של הריבית השלילית המונהגת בשנים האחרונות. כולם רוצים להראות תשואות חיוביות ולכן הכל נחטף. גם מניות ואגח מסוכנות. כולם מדפיסים כסף בלי חשבון , תשואות על האגח ממשלתיות יורדות ובמקרים מסויימים שליליות. זו הקרקע הכי טובה לגנבים כמו הנוימן הזה. בנה פירמידה על בסיס הערכות שווי מופרכות והזרים מיליארדים בהלוואות מבנקים שאין להם מה לעשות עם הכסף בלי להראות ריווחיות. הוא יודע בדיוק מה הוא עושה. הוא ממש את האחזקות ומעלים את הכסף. הסוף ידוע מראש, תהיה קטסטרופה גלובאלית. בנתיים דוחים את זה כל הזמן כמו הסאב פריים. עד שבנק יקרוס (ליהמן ברדרס אז אולי סופטבנק או דוייטשה בנק היום).
תומר | 10.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת