אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

“הטכנולוגיה של ביונד מיט מיושנת, כמו טבעול"

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
ייצור חומר גלם למדפסת מזון- מחייב עיבוד ואיבוד כל הבריאות שבו
יצירת מסה שתתפקד כחומר להדפסה במדפסת תלת מימד,תחייב הריסה מהותית של חומר הגלם מצורתו הבסיסית, ותדרוש עיבוד עם כל מיני אמולסיפיירים ,מייצבים ומלחלחים שהם כבר בעצמם נזק לבריאות
במזון,פחות עיבוד=יותר בריאות | 16.09.19
43.
מדפסת תלת מימד
אני אישית פחות מבין למה דווקא הדפסת תלת מימד זה הקטע העיקרי פה. לדעתי יותר חשוב להגיע למרכם, מרכיבים וטעם שהכי קרובים לבשר. ושיהיה מינימום מעובד ומקסימום בריאותי. ברגע שיש כזה מוצר, אפשר לנסות לשפר את תהליך הייצור למשל עם מדפסת תלת מימד. למשל כדי להוריד עלויות ולשפר קצב הייצור. בשורה תחתונה, לדעתי האישית, החברה הזאת הוקמה במטרה היחידה לעשות EXIT מהיר ע"י מכירה לחברת ייצור תחליף בשר קיימת. כמו בייונד מיט או אימפוסבל פודס.
מגיב | 15.09.19
37.
חוץ מהטעם הבשר זה מאכל נורא חשוב כי אי אפשר באמת לעשות לו מניפולציות בקלות
אני חושב שהם מפספסים את הנק'. חוץ מהטעם הבשר זה מאכל נורא חשוב כי אי אפשר באמת לעשות לו מניפולציות בקלות, לא חשוב כמה ינסו להוריד מחיר עדין הפרה צריכה לגדול וחייבים לספק לה מינימום תנאיים- זה המחסום הגדול שהתעשייה לא יכולה להתגבר אליו כדי להעלות שולי רווח, בסוף בשר קשה לייצר וקשה לעשות לזה תיעוש וכ"ו....ולכן הם כל כך להוטים למצוא תחליפים. חיקוי בשר תעשייתי גם אם התהליך התעשייתי מתחיל מתאי גזע הרבה יותר נח למניפולצייה מפרה בשר ודם ולכן כל מה שתקבלו זה מוצר תעשייתי חסר תועלת וחסר בכל מרכיבי הבשר הידועים וכאלו עוד לא נחקרו. בסה"כ מוצר תעשייתי, וזה בסה"כ תאוות בצע.
בסה"כ מוצר תעשייתי | 12.09.19
26.
לכל הבורים - המבורגרים זה בשר מעובד
גם בשר לא מעובד מלא באנטיביוטיקה והורמונים ושאר חומרים (שמגיעים לריכוז מאוד גבוהה בבשר ביצים וחלב בגלל תהליך הביו-מגניפיקציה biomagnification ) - הכי בריא כמובן זה קטניות ודגנים ואגוזים וירקות ופירות אבל בשר מהצומח ללא ספק עדיף מבשר מהחי - בכל המדדים הבשר של ביונד מיט למשל מתעלה על המבורגר מהחי
כעג | 11.09.19
25.
תצחקו על טבעול כמה שאתם רוצים, הקציצות שלהם מעולות, במיוחד החלפיניו
לדעתי הרבה יותר טעימות ומתובלות מביונד מיט, וגם הרבה יותר זולות. אכלתי כמה פעמים ביונד מיט- ואני לא מצליחה להבין על מה המהומה, ובכזה מחיר יקר (מעל 60 שקל למנה). בסוף יוצא שזו המנה של הקציצה הכי יקרה, עוד יותר מקציצות בקר. ודרך אגב, אין שום דבר רע בלאכול קציצה שמבוססת על תערובת של עדשים/קינואה/פטריות, זה טעים בפני עצמו ולא צריך לחקות בשר..
אני | 11.09.19
17.
קצת ענווה וצניעות לא תזיק
יש לכם סטארט אפ , כל הכבוד. למה ללכלך ולרדת על החברה הכי גדולה לבשר טבעוני כיום?? עדיין לא מכרתם ולא הנפקתם, אף אחד לא אמר שהמוצר שלכם בכלל ישים או שהוא יתפוס, אז למה לרדת על הפתרון של ביונד מיט, שהנפיקו בנאסד"ק וכרגע הם החברה הגדולה בעולם למוצרים כאלו. יהירות מטופשת של יזמים צעירים. ביונד מיט לא מייצרת את התחליפ בשר שלה כמו טבעול, החומרים שונים, הפיתוח של הטעם והמרקם שונה ובקיצור חוץ מששניהם מוכרים תחליפי בשר יש המון שוני בינהן.
היהיר | 11.09.19
16.
כל הכבוד!!! סוף סוף מישהו הבין שזאת הדרך. להדפיס את הסטייק.
מה שצריך לעשות זה להדפיס את הבשר מתאי גזע שעברו התמיינות לתאי שומן, תאי קולאגן וכו' בתוך תמיסה מזינה ולתת לתאים להתרבות ולהבשיל לנתח בשר עסיסי ומוכן לאכילה, בתוך התמיסה. הבעיה היא שכיום הטכנולוגיה הזאת יקרה. אבל זה מה שצריך לעשות.
אבל בכל זאת יש להם טעות.. | 11.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת