אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ולוגרית עם עוקב אחד

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
ל-24, הצחקת אותי
מה היא שונה מכל ילד אחר שהולך היום לכתה א עם סמרטפון, חשוף לכל דבר בעולם. איזה ילד יודע היום מי זה צ'כוב? הזדעזעתי השבוע שקבוצה של הייטקיסטים צעירה שאלו אחד את השני מי זה היה אלי כהן, עד שאחד מהם אמר שאם הוא לא טועה נדמה לו שהוא עסק בריגול באיזה שהוא מקום, אז אתה מצפה לצ'כוב מנוער נטול ערכים שכזה?
אני | 18.09.19
31.
מממ... גורם לי לחשוב
מצד אחד אני מאוד מזדהה עם התגובות לכך שלבת שלכם אינכם מרשים לפרסם את התוכן שהיא יוצרת, אך אתה כותב עליה כתבה + תמונות. מצד שני, אני חושבת שזה מעולה שאתם נותנים לה את החופש ליצור את הסירטונים האלה. יש בזה מעבר לתעוד עצמי. יש בזה בימוי, מחשבה, הפקה, צילום. הבת שלי בת שש וחצי, מנסה לחשוב איך יראה העתיד שלה מהבחינה הזאת? איפה הגבול ועד מתי אפשר ומותר להגביל
אופיר | 16.09.19
27.
יותר משכתבת על הבת שלך, כתבת והעדת על עצמך כהורה.
התפקיד שלך כהורה הוא להגן על הילדה שלך. האם בשום רגע לא עבר לך בראש שאולי, לפרסם את הסיפור של הבת שלך, עם שלל תמונות בפוזות אינסטגרמיות, בניגוד להבנתה ולרצונה (כי בגיל כזה אין לילדים באמת יכולת להבין את משמעות הפרסום) זה מעשה חסר אחריות? אתה זה שמקושש פה לייקים, על הגב של הילדה שלך.
נבון | 14.09.19
23.
לכל דבר יש את המינון שלו
אכן הארת את עיניי לאן הדור הצעער הולך. ומה המשמעויות הטנולוגיות... עם זאת מציע לראות את הפרק של מראה שבור בדיוק בנושא לייקים לוולוגים. אנשים בודדים שחיים בפנטזיה ובשקר עם עצמם רק כדי להראות טוב ולהיות מקובל. אז כשלאחד זה יעבוד והוא יצליח 1000 יכשלו וזה מעלה לי את החששות לאן אנו כחברה טכנולוגית הולכים? האם הממשל צריך להתערב למען הבריאות האנושית?
הי | 14.09.19
22.
הילדים גם מצטטים את המסרים של השלטון
שהונחלו להם אחר כבוד ; במקום את החינוך מהבית. למשל אל תהיה גזען. המטרה של הגזענות היא להרחיק זרים מהמרחב מסיבות רבות חלקן נכונות חלקן פחות. הילדים לא מבינים את העומק והם רק מצטטים כמו שוטים מה שאמרו להם בבית ספר/בתקשורת.
מומחה לקנוניות | 14.09.19
2.
האם לצעירים יש בכלל ״עולם פנימי״?
התכונה העיקרית של יומנים פרטיים היתה הפרטיות שלהם. נערה צעירה שקראו ביומן שלה- נפגעה מאוד. הצעירים היום מצולמים כל הזמן- בידי עצמם, בידי ההורים, בידי חברים. מה שהם *עושים*, מתועד ומופץ. נוח להם מאוד לשתף גם מה שהם *מרגישים וחושבים*. נראה שהם פחות אינדיבידואלים שחיים בשיתוף פעולה, ויותר חלק מתודעה קולקטיבית שחיה ברשת.
נתנייתי | 12.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת