אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האור כבה: מונה כונס לחברת התאורה של גיל טייכמן

69 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
גיל טייכמן. חבר יקר !
גיל טייכמן. חבר יקר ! עוף החול האמיתי. נפגשנו מזמן, אי שם במחסן מיושן וקטן. מאז בנית אימפריה אמיתית, רכשת קהל גרופים ולימדת באהבה עשרות ומאות שליחי תאורה. אין סוף לידע ולכישרון. ראיתי אותך בהרצאות בהן הקהל היה נפעם ושתה כל מילה כמו מי פלאים. למדתי ממך חוכמת חיים, תקשורת בין אישית, חתירה למטרה וכבוד אישי. שימחת אלפי זוגות ופארת אלפי ארועים בכישרון על., בצניעות ואהבה. אתה מנהל עסק ייחודי, דינמי ומפרנס עשרות ומאות ברוחב לב. אין ספק שזו רק נקודה בזמן, ירידה לצורך עליה וזמן לבקרה. בהצלחה אחי היקר. אורי אירם - וירגיניה ארה"ב.
אורי אירם | 15.09.19
60.
גיל איש עבודה ובנאדם נפלא. עצוב שנקלע למשבר
ברגעים האלה אל לנו לשפוט איך ולמה ומוטב שנזכור לך גיל את כל האירועים והרגעים שאתה והצוות שלך נתתם את הלב והנשמה ואת העבודה הכי מקצועית שהשוק הזה ידע בתחום התאורה. מקווה שתתאושש מזה מהר ותעמוד מחדש על הרגליים. אדם חרוץ ומקצוען. תמיד מוכן להתנדב ולעזור. וזה שווה הרבה יותר מכסף.
מפיקה שאכפת לה  | 14.09.19
52.
עם מיסי עושק כל כך גבוהים
גיל עם מיסי עושק כל כך גבוהים, בלתי אפשרי לשרוד, להצליח לאורך זמן. אל תפתחו עסקים בישראל, עברו לבולגריה 10% מס הכנסה שטוח, בכלל בארצות מזרח אירופה מס הכנסה אחיד שטוח ונמוך. רק כך אפשר לשרוד. אי אפשר לשרוד עם שותף שאתה כל הזמן צריך לעבוד בשבילו הוא לא נוקף אצבע, הוא שותף רק ברווחים לא בהפסדים. אתה עובד וממן את הבנקים ואת 800 אלף הפקידים "ציבוריים" יעני, חבל על הזמן ועל הכח ועל החלומות.
בר כוכבא | 13.09.19
48.
איש האור שלנו הפנס של המדינה
גיל טייכמן אתה האיש והאגדה הארת (ואני מאמינה שתמשיך להאיר)לנו את המדינה בכל הרגעים אירועי ענק ,שמחות ,טקסי זיכרון , הקמת שדות תעופה מהרגע להרגע , נתת יד לכל מי שביקש גיל אתה איש מיוחד. על כל המיצוות שעשית , אף אחד לא יודע כי אתה צדיק אמיתי ,נותן בסתר, אין ילד חולה סרטן או קבוצה כזו או אחרת של ילדים מיוחדים שלא הייתה בשבילם. תמיד נתת בלי סוף ובלי קשר לשום דבר. אתה מלאך ,איש טוב כולםםםם כולנו רוצים לעזור כי אנשים כמוך אין חוזרת אתה האור❗ˆð—ˆ
עמית | 13.09.19
36.
גיל היקר והטוב לב
אנחנו מכירים מיימי ראשון , יש לך שם טוב ואף אחד לא יקח לך אותו השנים של המרוץ אחרי ההישרדות תמו , ולא תאמין יהיה לך קל יותר בהמשך תמצא דרכך במקום הנכון ללא כל הלחץ של השנים הקשות , מאחל לך מכל ליבי הצלחה אתה תעבור את זה לצערי אתה לא הראשון ולא האחרון שמסתבך כלכלית תהיה חזק , עוד שנה הכל יראה אחרת
רונן  | 13.09.19
33.
איש יקר מפז
זכיתי לעבוד בחברה כמעצב תאורה של החברה בשנותיה היפות עשינו את פרוייקט 60 שנה למדינת ישראל . גיל הוא אבן דרך אומן בנשמה ששם אותנו על מפת העולם בתחום התאורה . איש מוכשר מאוד עם חזון שלא פגשתי אצל שום אדם . אני מאחל לגיל הצלחה ושתמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ולהאיר לכולנו את העתיד . נסי אלפסי .
נסי אלפסי  | 13.09.19
25.
הטובים שבטובים בתעשיה למדו אצלו. אנשי מקצוע בינלאומיים יצאו ממנו.
החברה הובילה את מבנה השוק, דרישות ודעת הלקוחות, הייתה בית חרושת למקצוענים, הידע יצא מהחברה הזו והשפריץ על כל השוק הישראלי וברבות השנים גם על השוק האירופאי. אך מעבר לפן המקצועי המבנה הפיננסי נראה היה ככושל. לדעתי לכל העסקאות הכושלות המתוארות בכתבה אין דבר וחצי דבר בנפילת החברה, אם כי בהאצת תהליך נפילתה שכנראה החל שנים בודדות לאחר הקמתה כשחצתה גודל מסוים שאין לשוק הישראלי את הוואקום המספיק להכילו ברווח. הנפילה נמנעה באמצעות גידול מתמיד במחזור אך לא ברווחיות. זו חברה שהייתה בקשיים כלכליים אם לא בכל שנותיה אז ברוב שנותיה, בשנת 2005 היו חודשים שבהם חילקו משכורות לקבלני משנה במזומן והחברה כמעט נסגרה. עשה רושם שהחברה התנהלה כשהאסטרטגיה היא לגדול עוד ועוד ללא הגדרת יעד, להתרחב עוד והשתלט עוד ולא מתוך הבנת הצורך של ניתוח ניתוח פוטנציאל השוק והדוחות הכספיים. נדמה היה כי החברה לקחה עסקאות בהפסד שלעיתים היה ידוע מראש כאסטרטגיה של תפיסת פרוייקטי "יוקרה" לצורך פרסום שנראה היה כמיותר לקהל לקוחות קטן וקבוע בין כה. מאחל לגיל שיתאושש ויחזור מפוקח וכלכלי, המקצוע בדמו.
ארפי | 12.09.19
24.
חבל!
אין כבר אנשים מקצוע ברמה הזאת . אנשים יצרניים שתורמים למדינה באופן ישיר! היום כולם הפכו ברברנים , מתווכים, סוכני ביטוח מיותרים ,מגזר ציבורי ,עורכי דין, ועוד כל מיני תוצרי לוואי . בעוד שאנשי הביצוע היצרניים נדחקים הצידה ונעלמים בתופת הכלכלית של ביבי . ישראל עוד 10 שנים תהיה מדינה בלי תעשיה .
אזרח | 12.09.19
10.
תגידו אתם מסתלבטים?
חייב 20 מליון לבנקים? הבן אדם עשה עסקים עם כל הגופים הציבוריים בארץ ואנחנו יודעים כמה משלמים גופים ציבוריים (מכספינו) חייב כסף? שימכור את הבתים שלו. לא יתכן שאנשים מרוויחים מליונים רבים ואז לא מחזירים את ההלוואות אבל ממשיכים לנסוע במרצדס שלהם. לא פגעת? סע בטרנטה ותגור בדירת חדר חבר.
אני | 12.09.19
4.
המשק על הפנים...
לא בגלל בחירות ולא משום מטעם מישהו. אני מנהל עסק מזה 20 שנה בארץ. קשה מאוד !!!!!!!!! ושוב... ממש קשה ליהיות פה בעל עסק. המון עיסוקים שונים ומשונים שלא ניגמרים אף פעם רובם קשורים למדינה ולהכבדה שלה על העסקים בארץ. העובדים והעלויות הנוספות עליהם. ניהול מנגנון העברת הכספים למדינה. ביטוחים מע״מ ביטוח לאומי מס הכנסה ספקים לקוחות תזרימים ועוד ועוד. דוגמא אחת קטנה ... המדינה לא מפנימה שתשלום מע״מ לא יכול להגיע אליה כשבעל עסק מקבל אותו 4 חודשים אחרי החשבונית.על כל 100 אלף ש״ח בגלגל יש 85% רובם בתשלום עד ה 10 לחודש ... חומרי גלם, שכר עבודה, קבועות, ספקים ועוד רשימה אינסופית מטורפת ....והרווח הזעום משולם מראש למדינה רק כי הוצאתי חן ואני מחכה עכשיו לתשלום 4 חודשים . הסיכויים לשרוד פה הם על גבול הטירוף. אני חי פה דור 7 של אנשי עסקים והעשור האחרון יקר בעלויות ולא שווה את ההכנסות. בהצלחה לכולם.
אורן | 12.09.19
2.
אני לא מכיר אותו, אבל הוא נראה אחלה בנאדם, וממש כואב הלב שעל 20 מיליון
הבנאדם מאבד עכשיו את התחתונים... משכורת אחת של בכיר מפונפן אוכל חינם שאינו יוצר דבר במערכת ההלוואות בריבית ד-ריבית... למיליארדרים מחקו חובות וכאן, בטח עורכי הדין עטים על החגיגה... איפה הערבות ההדדית ? אתם מבינים למה כבר בתורה נאסר על הלואה בריבית ? כי זה יוצר כלום משום דבר והורס לאנשים את החיים. איפה המדינה שהשתמשה בשירותיו ? למה לא לעזור לו לעמוד על הרגליים ? אוףףףףף עולם מעצבן ומגעיל. אני מאחל למר טייכמן שישוב ויחזור לעבוד ולהתפרנס בכבוד והעיקר, שיהיה בריא.
אחד שמבין למה ריבית ד-ריבית הורסת את העולם | 12.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת