אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בחירות גורליות? עשרות מעובדי ECI יצאו לנופש בגיאורגיה

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
איזה ניסיון פתטי ללכלך על החברה
לא יודע מה מנסה הכתב להשיג, את אותן עובדות אפשר היה להציג בצורה אחרת לגמרי. שהרי אם החברה נתנה את האופציה לקצר או לקחת את החופשה במועד אחר, כל הכבוד לה. בד ובד עם זה איפשרה החברה לעובדים לבחור כאינדיבדואלים מה ירצו לעשות ולא כפתה על העובדים את ביטול של הנסיעה (רבים מהעובדים והעובדים לשעבר יעידו כי זו נסיעה אייקונית עבור עובדי החברה). זה מסוג הדילמות הנגרמות מהחלטות פוליטיות הנכפות על השוק הפרטי.
פרטי | 14.09.19
9.
כתבה טיפשית לחלוטין
למע5 אם כותב הכתבה חושב שעובדי eci י מצביעים רק ימינן או ורק שמאל אז הכתבה מיותרת. ככל הנראה הם מצביעים כמו ההתפלגות באוכלוסייה וזה שהם בחרו לו לחזור זה לגמרי לגיטימי. מצדיק אותם לגמרי . הבחירות האלה לא גורליות כי במילא בסוף הפוליטיקאים יסחרו ה קולות שלנו לפי ראות עיניהם והחרדים ימשיכו לסחוט את הקואליציה.
דן ארבל | 14.09.19
3.
כתבה רצינית ומעמיקה
מר אורבך היקר. הבחירות גורליות כי הנבחרים שלנו גררו אותנו שוב לבחירות לא צפויות, אחרי שהחברה הזמינה נופש לעובדיה. קל להטיל רפש עם כותרת סנסציונית ואז להסביר בכתבה שהכל הבל הבלים. כיוון שאני לא מקבל מהעובדים שלי תלונות ללא המלצות, כך אני מצפה ממך מר אורבך להציע הצעה עניינית. להבנתך החברה היתה אמורה לבטל או להזיז את הנופש ולספוג את העלויות? או שאתה תישא בעלויות בשם הצדק שבשמו כתבת את הכתבה? לאנשינו שמורה הזכות לקצר או לא לקצר. אל תהא עינך צרה ותנוח דעתך, גורל עמנו לא יוכרע השבוע.
עובד החברה | 14.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת