אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכירו את המזל"ט החות'י ששיבש את אספקת הנפט העולמית

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
במקום לחסל המפעל לדיוק טילים בבקעת הלבנון, BB רץ לתקשורת לחשוף
ואז חיזבאללה ממהרים לפרק המפעל ולהחביא את חלקיו במקום אחר. BB כבר 10 שנים מאיים על איראן ועל החמאס ועל חיזבאללה...אבל בשטח "מגמגם". נראה שגם טראמפ נדבק ב"גמגום", והאיראנים מתגרים יותר ויותר
BB חתול בלי מכנסיים | 16.09.19
33.
מדובר בטיל שיוט ארוך טווח, לא מזלט
טיל שיוט שטס נמוך יכול לעבור מרחק גדול מתחת למכמים במהירות ובטוואי שקשה לגלות, זה נורה מעיראק וזה תגובה למה שישראל הפציצה בעירק. האיראנים לא יפציצו באותה צורה את ישראל כי דבר כזה במדינה קטנה כמו ישראל יגרום למלחמה כוללת שבו גם איראן תינזק באופן קשה. אז הם שולחים מסר דרך פרוקסי. יהיה מעניין.
יכולים לטוס נמוך | 16.09.19
31.
תגובה ל 8
למערכת המבוססת על תותח וולקן קוראים פלנקס, והיא קיימת בכל גדוד אמריקאי. אצלנו, בלחץ הלא סביר שהפעילה רפאל, על עמיר פרץ, חל איסור לרכוש פלנקס והכל צריך להתבצע עם כיפת ברזל. וכך כדי להוריד רחפן או מזל"ט או קאסם או פצמ"ר, צריך לירות טיל ב 100,000 $, במקום ב 1 $ בפלנקס.
צפוני | 15.09.19
18.
ממש טעות בנושא
אבי הממציאים של המלטים המתאבדים בכלל היו היפנים. לא משנה שגם את המטוסים שלהם ברגע שהם נפגעים מכוונים כדי לעשות נזק, הם המציאו את מטוס האוקה. טיל שיוט מונחה על ידי קמיקזה שעשה שמות לנושאות המטוסים של האמריקאים ובסופו של דבר גזר עליהם את פצצת האטום.
ארז | 15.09.19
12.
הסעודים כבר פנו לישראל לעזרה
אם תהיתם למה העולם הערבי כבר לא מתעניין "בבעיה הפלסטינית" זה ההסבר-הבעיה הפלסטינית נולדה כדי לנגח את ישראל, אבל ישראל היא הכתובת של הסונים נגד איראן, לכן רק האיראנים ובני בריתם עדיין משחקים בסיפורי פלסטין למיניהם (האיראנים והסמול הקיצוני) כל השאר כבר מזמן המשיכו הלאה.
אבי | 15.09.19
3.
ממש גאון של אמא
- זוכר את 11.9 שבאמצעות סכינים הפילו בסופו של דבר גורדי שחקים . ככה זה, כל העולם עובר אסקלציה בחימוש וגם הרעים שעקב הטכנולוגיה הירודה יחסית שיש להם הם מתמחים באמצעים ופטנטים של פצצות לוא -טק . (תזכור גם איזה נזק עשו לנו בלוני יום הולדת בדרום .) DRONE הם מה לעשות -אולי לא לוא-טק אבל בהחלט זולים עם חתימת רדאר נמוכה- כלומר קשים לגילוי - בייחוד בלילה - עפים נמוך ואם שולחים לדוגמא 3000 כאלה למטרה אזרחית או צבאית בלילה בתפזורת מתאימה ועם מסלול מתוכנת מראש הם יכולים להגיע למטרה מבלי שיזהו אותם ולהתפוץ עליה.
רמי | 15.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת