אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שתי התכונות שמנכ"ל מיקרוסופט מחפש אצל כל מועמד לעבודה בחברה

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
זה אחת הסיבות למה החלטתי להיות פרילנסר לפני כמה שנים.
כל הזמן אתה נופל על מנהלים שמביאים אג'נדה הזויה מאיזה ספר/סרט שהם ראו.. והכי עצוב זה שבדרך הם הורסים כל חלקה טובה שהייתה.. עבדתי באינטל מקוואלקום וב 3 סטארטאפים הספיק לי להבין שאפשר לעשות יותר כעצמאי וגם להיות עם המשפחה והילדים.
עמוס מהנדס תוכנה | 22.09.19
45.
אי דיוקים משמעותיים בכתבה...
נדלה מאמין ביכולת לפתח תכונות כדבר מרכזי וחשוב יותר מיכולות מולדות. זה חלק משמעותי בתרבות הארגון שהוא הביא (Growth mind set, מבוסס על ספר בנושא). כלומר גישה של ללמוד ולהתפתח היא קריטית. בכתבה כתוב "אילו תכונות מולדות שלא ניתן לפתח" - מה שסותר את הערכים הבסיסיים של החברה... ופרט, מיקרוסופט מלמדת את המובילים הקיימים בחברה לייצר אנרגיה ובהירות. כמובן שמועמד בעל התכונות הנ"ל יתקבל בברכה - אבל הגישה היא ממש לא "זה מולד אין מה לעשות".
עובד מיקרוסופט | 18.09.19
39.
אולי בגלל זה לא התקבלתי...
הראיון היה נחמד חוץ המראיין השלישי שחשב שזו תחרות אגו.. מי משתין יותר רחוק. מהר מאוד הפסקתי ולא נכנסתי לתחרות. לימים אני. מודה ושמח שלא התקבלתי.. מצאתי עבודה בחברה שמפתחת פתרונות לאוטונומיה למוצרי מיקרוסופט והם קנו אותנו ואילו קבלתי מזה בונוס נחמד מאוד.. אבל לא המשכתי אליה למיקרוסופט אחרי המכירה..
אור | 16.09.19
34.
השאלות הנכונות יתנו מענה לשאלה האם המועמד יכול, רוצה, ומתאים לעשות את התפקיד.
השאלות הנכונות אינן רק סביב בהירות ואנרגיה, הגם שהן חשובות. צריכה להיות התאמה בעיקר, מתכנת לא צריך להיות מעיין אנרגיה, מעצב לא חייב להיות הכי ברור בעולם כי על טעם ועל ריח... כן צריך לראות אם האדם שבא באמת יכול לעשות את התפקיד, אם יש לו את הרצון האמיתי לבוא ולהשאר, אם יש לנו את ההתאמה שלו אלינו ושלנו אליו.. אם הוא "זכר אלפא" תחת "זכר אלפא" אחר, זה לא טוב, למשל, כך שהוא צריך להתאים גם למסגרת האנושית הקיימת ככל שתהיה. אין לי ספק שמנכל מיקרוסופט חכם מאד רק שהכתבה קצת מעוותת את המציאות.
צוק | 16.09.19
31.
אין ספק שהיתה הרבה בהירות ואנרגיה מאחורי ההחלטה לקנות את לינקדאין ב-27 מיליארד
הרווחים היו אדירים ולינקדאין היא כיום הרשת החברתית הגדולה בעולם, ומשולבת באופיס באופן שלא ניתן להפריד, עם תכני וידאו בכל פינה.... או שלא. בקיצור, עדיין לא ראיתי דבר אחד שסטאלה עשה שהיה יותר מיחסי ציבור
כג | 16.09.19
21.
אהבתי, יד הרבה אצלנו שאוהבים חוסר בהירות
בחברה שלנו יש מלא שאוהבים לנפח פגישות במסמכים ורעיונות איך דברים לא יעבדו. חסר לנו חברה שפשוט יגידו מה הם רוצים לעשות כדי להתגבר יעל הבעיה. גם בעניין האנרגיה אני מסכים. יש לנו מלא חברה שאחרי פגישה איתם אתה רק רוצה לא לעבוד על הפרוייקט... כמובן שהתקשורת מרדדת את המסר, מעניין לקרוא את כל התורה.
עובד הייטק | 15.09.19
19.
תכונה נוספת שכל עובד צריך:
המוכנות הנפשית לעשות בעיקר עבודות תחזוקה על קוד שנכתב לפני 30 שנה על ידי 30 אלף אנשים שונים. בייחוד אם הוא מגייסים אותו לעבוד על מוצר כלשהו של אופיס (אקסל וכו'). רוב העבודה היא לאתר את הבן אדם (בארץ או בחו"ל) שאולי במקרה יש לו קשר קלוש כלשהו לשורת קוד עלומה שאף אחד לא יכול להסביר (או לחלופין, שאף אחד לא יכול לאתר).
אחד שעבד שם | 15.09.19
9.
כתבות מהסוג הדלוח
כמה פעמים עוד נקרא כתבות עם כל מיני גורואים, שכל אחד מהם זיקק את ניתוח אישיותו של המועמד לשתים וחצי שאלות? השיטה הזו יותר מעידה על רדידותו ויהירותו של ממציאה. ראיון צריך להיות טבעי. לשקף את המעסיק והמועסק כפי שהם. כל התרגילים והנסיונות להעמדת פנים, משני הצדדים, רק יובילו לגילוי חוסר התאמה לאחר שהמועסק כבר חתום, ולהרבה סבל והפסדים. אבל העיקר: כח האדם קיבל כבר את העמלה.
דורון | 15.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת