אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בנק ישראל: ככל שהממשלה תדחה את הטיפול בביטוח הלאומי הוא יכאב יותר

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כל מה שרושמים בכלכליסט זה לא חדשות, זה תעמולה של הטייקונים
וזאת פרסומת להפרטה של הביטוח לאומי והעברת כספי המיסים שלכם לטייקונים. הפרטה + העלאת מיסים = מדינת ישראל. מתי שנוח להם - השוק חופשי (כשמעבירים בעלות על הדואר, ביטוח לאומי, מים לטיקונים) ומתי שלא נוח להם אז סוציאליזם (מגבירים את המיסים, עוד רגולציות על עסקים קטנים וכו).
קרין | 29.09.19
19.
איפה ניתן לחסוך
אפשר יהיה לחסוך סכומים גדולים כאשר יתחילו לבדוק כמה נשים במגזר הערבי / בדואי , מקבלות קצבאות ביטוח לאומי בתור אם חד הורית. כאשר בעצם הן נשואות למוסלמי אשר נשוי למספר נשים מהן רבות פלסטינאיות בלתי חוקיות. הם יוצרים מצג שווא של גירושין כביכול. ממשיכות לחיות בחסות הבעל אך מקבלות קצבאות מביטוח לאומי.
אזרח | 15.09.19
9.
לבטל את הביטוח הלאומי
קודם כל להקים וועדת חקירה שתבדוק מי גנב את כספי הציבור ומי התרשל בשמירת כספי הציבור. אסור לתת כספי ציבור לניהול ציבורי כי תמיד יהיה מי שיגנוב ממנו. להפסיק מיד גביית דמי ביטוח לאומי מאחר וכבר ידוע שהמוסד הזה לא יוכל לשלם כספים למבוטחים בעתיד. אסור להמשיך לגנוב מהציבור. אזרחי ישראל תתעוררו.
חיים | 15.09.19
4.
אפרים הלוי שהיה ראש המוסד אמר כי ההתחרדות הפכה להיות הסכנה הקיומית מס.1 למדינה,
ואני מוסיף לכלכלתה, לכספי ביטוח לאומי אותם הם מרוקנים מבלי לתת מאומה בתמורה, לחסכונות ופנסיות. ומי שאשם בזה זה נתניהו וממשלותיו שמממנים ומפיצים את אסון ההתחרדות שפירושה בערות, טפילות, נחשלות, השתמטות, פיגור, ניוון ועוד הרבה מרעין בישין.
מגיפת ההתחרדות | 15.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת