אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטבות ליבוא רכב מקביל: גיל הרכבים יועלה והרישוי יוקל

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
יבוא מקביל צעד מבורך צודק מוסרי
ביבוא מקביל ניתן להנות מרכבים הרבה יותר איכותיים מאותם כלים שהיבואן הרשמי מוכר בענף המשאיות אם תהיה הקלה דומה.נקבל ציוד הרבה יותר איכותי היות והיבואנים בישראל מזמינים רכבים מקו היצור האפריקאי ציוד פחות מושקע .למעשה קו יצור הכי זול. היבואים ידאגו תיכף להבהיל ולהפחיד את הציבור. לא להתרגש מאוד טבעי.כל מי שמפסיד כסף מצעדים שבאים להטיב עם העם.מתחיל ליילל ולשקר.
יוסי ארגואן | 18.09.19
22.
ישראל
לא עולה על הדעת שאני וכל אזרח מיבא רכב מחול למשל בשובי 50000 דולר ומשלם על זה 120 אחוז כלומר רשות המסים מרביחה יותר מהיצרן של הרכב .יצרן זה שמעצב את המכונית ומשקיע בכל האוזור ובכל הפרסום ו ו ו ו מוכר גיפ ב 50000 דולר ורושות המסים לוקחת 70000 דולר ללא שו התערבות ביצור כאילו מרביחה יותר מהיצרן והמפעל של יצור המכוניות וזה רק במדינת ישרא אני כותב את זה מנסיון שלי נשמח מאוד להקלות ברשות המס
‪Elias | 16.09.19
21.
פצצות מתקתקות על הכביש
אומנם היוזמה תביא הורדה במחירים. אבל היוזמה לא מחייבת את היבוא הקביל בפתיחת מוסכים ובמלאי חלפים. והטיפול הנעשה במוסכי היבואן הרשמי לוקה בחסר עד כדי רשלנות ופשע . והם מוציאים מהמוסכים רכבים עם ליקוים במכווון על מנת ליצור שם רע ליבוא המקביל. וכך עולים לכביש אלפי מכוניות של יבוא מקביל כפצצות מתקתקות.
דוד | 16.09.19
1.
ציוד מכאני הנדסי כבד ביבוא אישי? הפקידים מנותקים!!!
אף אחד לא יקנה כלי צמ"א בייבוא אישי. מדובר בכלי עבודה. כל שעה שהוא לא עובד היא הפסד של אלפי ועשרות אלפי שקלים. בלי כלים חלופיים, חלקי חילוף בזמינות מיידית, טכנאים מנוסים וניידות שירות שמגיעות לאתר - אף אחד לא יגע בכלים האלו. לא סתם יש 3-4 יבואנים חזקים (זוקו, מאיר, קומסקו, מכשירי תנועה) ואף אחד לא סופר את האחרים (כמו חברת קרסו הכושלת)
דוד | 16.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת