אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ברקת מוחק את הרפורמה בביטוחי הבריאות הפרטיים

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
מחיאות כפיים של הסוכנים, עדות לשרלטנות חב' הביטוח ופגיעה בציבור
מתי תקום ממשלה שתשרת את אזרחי המדינה ותפסיק לעשוק אותנו ולהעצים את הטייקונים שבינהם כמובן גם בעלי חברות הביטוח. חובה להתפכח מהדמגוגיה של פוליטיקאים המוכרים לנו אשליות לפני בחירתם ולאחר מכן משרתים את בעלי האינטרסים.
מתפכח | 02.10.19
64.
בטוחי בריאות מחברת ביטוח שווה הונאת הציבור
מי שעיניו בראשו שיסתכל וישווה בין ביטוחי קופות החולים ובטוח בריאות מחברת ביטוח, ב 99 אחוז ישנו כיסוי זהה בבטוחי הקופות. עלותם זולה להפליא. אדם צריך לשאול את עצמו האם בשביל אותו אחוז עליו להקלע להשקעה כלכלית המשולה להונאה. שהרי ההסתברות למימוש הביטוח הכפול שולית ביותר. במדינת ישראל מערכת רפואית מפוארת כאן זה לא אמריקה מדינה חסרת מערכת בריאות ציבורית ההפך ישראל מהווה אור לגויים. תשליכו לפח את הונאת הבטוחים שסוכני הבטוח דוחפים לכם עדר שוטים ותתעוררו על עצמכם. סוכני הבטוח צוחקים עליכם ....
ישראלי | 19.09.19
62.
התשקורת בשיאה
איזה הוזלה אתם מדברים הרפורמה הכפילה בממוצע את עלות הביטוחים פרטים קולקטיבים והורידה את הזכויות של המבוטחים בבחירת רופאים ובפיצוי. ההוזלה כביכול בביטוח הפרטי היא עכב הורדת כיסוים (רק רופאי הסדר ובלי פיצוי בגין ניתוח שבוצע לא באמצעות הביטוח ) הרפורמה היא כשלון ומטרתה היחידה להגדיל את אחוז התביעות בפרטי ולהקטין את אחוז התביעות בביטוחים המשלימים של קופח בקיצור סןג של מס עקיף על הציבןר במסווה של רפורמה לטובתו. בושה של רפורמה ןכל הכבוד לברקת על האומץ
אחד שיודע | 18.09.19
59.
מי יפקח על המפקחים? סוכנים כפולים של המפוקחים שמשוחדים לאחר מעשה
הרגולציה היא מסננת, חייבים להקים גוף ממלכתי שיורכב משופטים, אקדמאים ונציגי הציבור, כאלו שלעולם לא יעבדו בחברה מפוקחת וישבעו אמונים כשופטים או קצינים לשרת את טובת המדינה ואזרחיה על פני כל אינטרס אחר. ביטוח הבריאות הוא רק חלק, עוד לא דובר פה על הונאת ה״סיעודי״, הסירוב לבטח מגוון של ענפים ואנשים (כגון חקלאות וכל אדם שלא נראה להם כמו השקעת רווח ראוייה, בשבילם כמובן). הגיע הזמן לכלכלת צדק על פני מדינה שעובדת עבור טייקוניה
עוד ״מבוטח״ נגזל | 18.09.19
40.
הרפורמה האמיתית שדרושה בשוק ביטוחי בריאות וחיים
צריך להגביל את ההחרגות של חברות הביטוח לגבי מצב רפואי קיים. צריך לחייב אותן לקבל כל אחד, כולל אנשים שיש להם מחלות עבר בתנאים של תקופת אכשרה של נניח 5 שנים. (ב5 שנים הראשונות לביטוח לא יהיה כיסוי למחלה שהיתה בעבר ואינה פעילה כרגע). אולי לאפשר להם לגבות עבור זה פרמיית סיכון מוגדלת, אבל עדיין לבטח את האיש. זה נכון גם לביטוחי חיים. כיום, מי שהיה חולה במחלה קשה (נניח סרטן) והחלים, וגם אנשים שיש להם נניח סוכרת נעורים (סכרת סוג 1) מילדות לא יכולים לקבל ביטוחי חיים ובריאות, ולא יכולים לקחת משכנתא למשל.
ליאור | 17.09.19
39.
ממילא ברגע האמת המבוטחים לא מקבלים את מה שמגיע להם
המשך ישיר לתוכנית של גואטה בערוץ 11 , עכשיו לא רק שלא ישלמו את שמגיע למבוטחים ברגע האמת, אלא יגבו בשוטף סכום גבוה יותר על מנת להעשיר את קופת חברת הביטוח ולהעשיר גם את הסוכנים שגם הם על פי התוכנית עושים עבודה נהדרת בצרף מבוטחים אבל ברגע האמת הם בצד של חברת הביטוח ולא המבוטח אותו הם מייצגים או אמורים לפחות לתת שרות.
אריק | 17.09.19
38.
זרים במדינה שהקמנו...
כאזרח,אתה מצפה לקבל סל בריאות טוב,טיפולי שיניים סבירים ובחינם ,טיפול סעודי בחינם. ויש בעלי הון שישאלו מהיכן הכסף ?הם בעלי אינטרס מובהק. האיש הפשוט שמבין דבר אחד או שתיים בכלכלה, הורדת 10 מטוסי אדיר מצה"ל,הקפאת כל הפיתוח ביהודה ושומרון,צביעת תקציב הגז שנמצא לטובת הבריאות,(צוללות -חה חה חה גובלים בים הבלטי )והנה לכם ביטוח בריאות בחינם.
מורי | 17.09.19
34.
מציע לכולנו לא להתעלם מהמציאות
ניחשתם נכון- סגרו את רשימות הרופאים. בדקתי. 3) נחלת תקופת צינון של חצי שנה בין שירות ציבורי לפרטי. בתחום שלי, זמן ההמתנה לניתוח הוא שנה וחודשיים. המצב הזה יצא אי יכולת של המטופלים לממש את הפוליסות שלהם בדיוק מתי שהם צריכים. ויש המונים כאלו. עובדה- מאז הרפורמה של סלינג'ר וכחלון ()- עלו רווחי חברות הביטוח בתחום הבריאות במילארדי שקלים. הנתונים גלויים וידועים. אז אם הרפורמה של סלינג'ר וכחלון העשירה את חברות הביטוח במיליארדים, על חשבון הציבור- למה אתם קוראים למי שבא לשנות את זה "מושחת"?
רופא במערכת הציבורית והפרטית | 17.09.19
33.
לפני שמגיבים, תעשו שיעורי בית...
הרפורמה של סלינגר פגעה במבוטחים ברובה, צמצמה אפשרויות בחירת רופא, איפשרה שינוי פרמיה ויצרה מצבים שמבוטחים לא יוכלן לקבל את מה שצריכים. זו רפורמה פופוליסטית ורק אחרי שאנשים יבינו כמה נפגעו, אולי יבינו שביטול שלה רק מתבקש. כולם ישר מחפשים איפה עושים קופה על גבם... זה הפוך מכך. תלמדו קודם!!!
ויסלו | 17.09.19
16.
רוצים לדעת מה רע לכם?
הצביעו ביבי ותקבלו אנדביבלמוסיה. שר שכון שלא יודנע לנהל מכולת והמילה כלכלה מוכרת לו כשם של פקולטה שמעולם לא דרך בה, כי לא קיבלו אותו כנראה, וראש ממשלה שהיה סוכן רהיטים, מדינאי הוא טוב. אז שיהיה שר החוץ וישאיר את הניהול לחכמים שאת נשותיהם מדירים מניהול מדינה
אזרח מודאג | 17.09.19
9.
מחסלים את הרפואה הציבורית ומדינת הרווחה. מי שיש לו יחיה. מי שאין לו, שימות
אחד מאבני הכתר של המדינה היתה הערבות ההדדית, ומחויבות של המדינה לבריאות אזרחיה. האזרחים נקראים לדגל ביום סגריר, או איום קיומי על המדינה. המדינה מחוייבת לרווחת ובריאות אזרחיה. הרפורמה המוצעת היא בגידת המדינה מחובותיה כלפי האזרחים.
ABU | 17.09.19
6.
הציבור לא קנה ביטוח נגד מחלות אלה נגד משרד הבריאות
אין לציבור אמון במערכת הבריאות. כל רופא מומחה מסיים בבית החולים בצהריים והולך לקליניקה פרטית. זוכר אני ביקור אצל רופא אא"ג בוולפסון עקב מצב חירום, בשעה 12:30 כבר היה לחוץ לצאת לקליניקה הפרטית וקיבל אותי עם פרצוץ סמיילי עצוב. שלא נדבר על תאגידי בריאות שהם בכלל קופה סודית ואחורית של הרופאים עם קרנות אישיות מוסתרות שרק יודעי דבר ורואי חשבון בקיאים מסוגלים להגיע לזה.
מישקפופר | 17.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת