אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

91% מהקולות: כחול לבן מובילה, המשותפת התחזקה

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
לטוענים שביבי צריך לזוז עדיין הוא קיבל 31 מנדטים כראש מפלגה אחת.
לא לשכוח כי לברמן דיקטטור ביסודו וכדי לממש את תאבת ליבו הפיל ממשלה ומנע הקמת ממשלה ו פוליטיקאי נטול מעצורים בעל "הצלחה כלכלית מוזרה" שבמקרה נוח ל"חכמי הרשת" להתעלם. כחול לבן זו קואליציה שכוללת את שינוי - גם שינוי מבוססת על קווי יסוד מזוהה דיקטטורה. משאלת לב - חוסן + הליכוד יקימו ממשלת אחדות נקייה מקיצוניים ודיקטטורים. לגבי נתניהו - שיכנס להקפאה - במידה וינוקה משפטית יקבל את ראשות הממשלה בלי קדנציה ל 8 שנים.
שקד | 22.09.19
14.
11, הציבור הערבי הוא חמישית מאזרחי המדינה
הגיע הזמן שתפנים את זה. נכון, גם באמריקה לקח זמן ללבנים להבין שגם הכושים הם אזרחי שווי זכויות. הגיע הזמן שתבין שאזרח ערבי שווה לך כמעט בכל. נכון. כדי לקבל שיויון מלא צריך שגם הערבים יתנו כתף ויעשו או שירות צבאי או שירות לאומי. מכבי האש, מד"א, בתי חולים ועוד גופים ישמחו לגברים צעירים ובריאים שיבואו ויתנו כתף. אם תהיה פה רעידת אדמה גדולה מי יבוא לחלץ אותך מהבניין המתמוטט? אתה מבין שיהיו פה אלפי בתים הרוסים, יש מעט מאד כ"א למכבי האש ולכן הסיכוי שמישהו יבוא לחלץ אותך הוא נמוך. לכן כדאי גם לך ציון שהערבים יתנו כתף ויעשו לכל הפחות שירות לאומי.
נהגוס | 18.09.19
10.
נשיא המדינה חייב לראות את רוב הציבור
תוצאות הבחירות לא מותירות לנשיא המדינה שום החלטה חייב לתת לביבי להרכיב את הממשלה.במצב שנוצר גנץ חייב את תמיכת הערבים אחמד טיבי.....שונאי ישראל כדי להרכיב ממשלה ומר גנץ ולפיד כדי להיות ראשי ממשלה מוכנים לתת לטיבי שר הבטחון...כ
ציון | 18.09.19
3.
זה הזמן לממשלת אחדות: ליכוד + כחול לבן
גנץ ולפיד יכולים לקחת את הקדנציה הראשונה ולתת לביבי פסק זמן לטפל בענייניו המשפטיים. אם יצא זכאי כמו שהוא מאמין, הרי שאין בעיה. (כמובן שזה לא יקרה, כי לביב אכפת רק מעצמו ולמרות שלמראית עין הוא טוען שלא מעוניין להעביר חוקים פרסונליים שלא יאפשרו את העמדתו לדין, הרי שזה בדיוק מה שהוא מעוניין לעשות - באמצעות עושי דברו).
דודו | 18.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת