אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכל נשאר במשפחה: רמי לוי ממנה את הגיס שלו לסגן מנהל סניף

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
אלה משכורות נמוכות מאוד... 10,900? פקיד בבנק מקבל יותר
על זה צריך את אישור הדירקטוריון? גם 21-18 אל"ש, הן לא משכורות גבוהות במיוחד, אלה סבירות ביותר. הגם שמדובר בחברה ציבורית, יש לחברה בעל שליטה, והגיוני, מתבקש ואף יעיל יותר שישים את אנשי שלומו בעמדות ניהול (אלה שומרים הכי טוב על הקופה). לא רואה בנפוטיזם בחברה ציבורית משהו רע. זה לא שהם קודמו להיות סמנכ"לים, אלה בסה"כ מנהלים זוטרים.
טל | 22.09.19
17.
רמי לוי שיווק השיקמה אינה חברה פרטית, אלא ציבורית
ולכן היא חייבת להיות מפוקחת. רשות שוק ההון במשרד האוצר הייתה חייבת לשנות את החוקים מזמן,כדי שדברים כאלה לא יקרו. למעשה הטייקונים לוקחים מהקופה יותר ממה שצריך, וזה פוגע ברווחיות המנייה,ובצורה ישירה בבעלי המניות. עם ישראל עדיין לא הפנים שהוא מושקע בבורסה,וכל יום "מכייסים"אותו בצורה ערמומית, וזה פוגע בחיסכון לטווח ארוך. אם רוב החברות עובדות בצורה כזאת או אחרת, והרווחיות נפגעת,אז קרן ההשתלמות קופת הגמל,וקרן הפנסיה נפגעות גם. זה אומר ,פנסיה נמוכה, וגילוח של עשרות אחוזים מהתגמול,(ריבית דריבית).,
אורי | 21.09.19
16.
הדשא של השכן ירוק יותר
במו עיניי ראיתי תלוש שכר של סגן מנהל "רגיל", "מן המניין" והוא נמוך ב 40 אחוזים כמעט ממה שמצויין כאן. לו זה היה השכר המקובל למשרת סגן מנהל אנשים היו רצים לעבוד במישרה כאילו מצאו זהב. בפועל המשכורת נמוכה כאמור בכמעט 40 אחוזים ממה שמצויין כאן.
הצד השני של המטבע | 20.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת