אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גרמניה: תוכנית לאנרגיה מתחדשת ב-54 מיליארד יורו

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
"טול קורה מעיניך"
שינוי האקלים לא מעניין את אף אחד. בדרך כלל האדם מטבעו מגיב, רק כשהאסון מתרחש לנגד עיניו ופוגע בו. הכל ימשיך להתנהל כרגיל עד שביום בהיר אחד, האנושות כולה תרגיש את שינוי האקלים על בשרה ביום יום. רק אז יחול השינוי שהיה אמור להיות, לפני התרחשות האסון. זו לא נבואה, האסון הולך ונרקם לנגד עינינו, האדם מעדיף להתעלם מאחר וכל שינוי או הקרבה שהוא יעשה, פוגעים באיכות חייו, לכאורה.
דביר | 21.09.19
3.
בזבוז זמן וכסף
גרמניה אחראית רק ל 2% מסך גזי החממה שמקורם בפעילות בני אדם. אין שום טעם במעבר חד שכזה לאנרגיות מתחדשות בזמן שסין והודו בונות תחנות פחם והם הפולטים העיקריים של גזי חממה וגם זיהום האוקיינוס. סין, הודו, ארה"ב, רוסיה, ברזיל, ויפן מזהמות הרבה יותר מגרמניה. ולא מתייחסים גם לעובדה שחלק נכבד מגזי החממה הוא גז מתאן שמקורו מהחקלאות ובמיוחד בקר. מעבר מבקר לעוף יוריד משמעותית את הזיהום וגם יחסוך המון כסף לתובאה כי עופות יעילות הרבה יותר בהמרת תבואה לחלבון. לצערנו זה לא יקרה במאה הזאת כי אנחנו מכורים למוצרי חלב ובקר.
דיאטלוב | 21.09.19
1.
הכל קישוטים
7 וחצי מיליארד בבית שיכול להכיל אולי 3. הפחתת ילודה דרסטית בכל העולם. רק תחשבו, מרגע שאדם נולד כמה נייר קרי עץ הוא משתמש, פלסטיק, גזי חממה מים, חשמל ומה לא. הפוליטיקאים מתעסקים כהרגלם בנראה לעין ולא בתוכן הגלום בחומר. הרי איזה פוליטיקאי ירצה להגבחל ילודה?
אמת | 21.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת