אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוצים לשדרג ל-iOS 13 באייפון? המתינו עם זה קצת

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ל-15 אתה מדבר הפוך, לאייפון חיי מדף ארוכים ביותר ועידכונם לשנים
אם יש לך אנדרויד אז אתה מבין שעדכוני מערכת הפעלה זה עניים כמעט נדיר. עם כל השיפורים של גוגל להיות כמו אפל, ותוכנות בסיס שמעודכנות ב-GooglePlay עדיין אין תמיכה ליותר משנה אם בכלל. אייפונים מכילים מעבדים חזקים ביותר שמאפשרים לאפל לדחוף עדכוני מערכת הפעלה לכמה שנים (4 מעלה). ואייפון 6S מלפני כמה שהנים מקבל iOS ויותר מהיר מהרבה אנדרוידים חדשים.
אדי.מ6 | 22.09.19
20.
טסלה תיצור מסוע מכולות כמו מכולת ימית ב5.5 מאך מתחת לקרקע, גם מתחת לערים. זה העתיד. זה העתיד
מכולת יבשתית במחירים נמוכים במקום משאיות, מל״טים שעובדת כמו דואר בתוך ארצות הברית בשוק ענק, ולא יהיו יותר משאיות כמעט בכבישים אולי 15% לנסיעות קצרות. וזה עובד כמו דואר, זה שקול להמצאת המכונית והמכולת הימית ב-1956 והרכבת משא. זה העתיד וזה כל כל זול לביצוע. לא יהיו יותר פקקים. משאית זה פסא.
ממציא The Boring Company | 21.09.19
12.
לא לקנות אייפון כופים על כל משתמשי אייפון לעבור
במידה ולא תעברו ווטסאפ יחסם ווטסאפ ואפל יד אחד עושים הכל שתבזבזו כסף זה לא קורה באנדרואיד אומנם יש לי 2 מכשירים אייפון ואנדרואיד והכי חשוב לא ליפול כל הזמן לפח הזה שנקרא אייפון תוכנה כמו ווטסאפ לא אמורים לשלוח הודעות שאם לא משתדרגים באייפון חדש גירסה מעל ios9 הווטסאפ לא יוכל לשחרר עידכון לא כל אייפון אפשרי להתקין ios גירסה חדשה מפני שזה תופס המון מקום בשביל פיצ'רים קטנים לא כולם מעוניינים בעידכונים כל עניין של העידכונים שידרוגים מרגיז מאוד מעורר סלידה והם בכוח גורמים למשתמשי אייפון ישנים לקנות
למכשירים חדשים... | 21.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת