אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפוך ברקת, הפוך!

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
שהחיינו אבל רק אנשי ביטוח מבינים את זה
סוף סוף יש שכל למחזיק בתפקיד. כפי שחלק פה אמרו שהאדם הסביר לא יכול לדעת. והמון דברים נבחנים מההיבט הזה. ולכן, יש צורך בליווי של סוכן ביטוח שמבין, במודולריות של הפוליסה, כך שתכלול את הה שהמבוטח רוצה לכסות. שבחירת הרופא תהיה חופשית ולא מסורבלת כפי שהיא כיום. כי הסוכן תקוע בין הלקוח לחברה ומבין עד כמה הפוליסה האחידה פלונטר.
שמחה | 23.09.19
8.
ביטוחים פרטיים
הכי טוב כמו במערכת הבריאות האמריקאית לא? היד הנעלמה לא אופטימלית? מערכת הבריאות הישראלית היתה אחת הטובות בעולם.היא מכורסמת לאט לאט. אחת הסיבות לתוחלת החיים הגבוהה בישראל היא מערכת הבריאות הציבורית.לא עוד. אגב גם מערכת החינוך כאן היתה מצוינת.למישהו זה מאד הפריע.
ליחודייב | 22.09.19
5.
הציבור זקוק לרגולטור שמגן עליו, מפני חברות הביטוח שמבלבלות אותו
שמעו סיפור: חבר שלנו חלה בסרטן. לריפוי מחלתו הוא נזקק לתרופה ביולוגית. הוא היה בטוח שהוא מסודר כי במשך 25 שנה הוא שילם הון, עבור פוליסת ביטוח בריאות היקרה והטובה ביותר. לכן, הוא נדהם כשחברת הביטוח סרבה לממן לו את התרופה. התירוץ של חברת הביטוח היה, שהפוליסה אכן מכסה את כל התרופות היקרות והחדשניות ביותר אבל, רק את אלה שהיו קיימות בעת רכישת הפוליסה. דהיינו, לפני 25 שנים. >>>איזה אדם סביר יבין את זה ככה?
משה ברקת, שומע? | 22.09.19
3.
וואו, כמה שאתה טועה!!!
סלינגר יישרה את כל הענף למוצר אחיד, דבר שאין לו אח ורע בשוק חופשי. ברקת צודק בכל מילה שאמר. יש רעות חולות ברפורמה הזו שהופכות אותה לקטסטרופה בפוטנציה עבור ציבור המבוטחים. הפוליסה המתחדשת כל שנתיים עם אפשרות להעלאת פרמיה (מי חי בסרט שהפרמיה תרד?), רשימת הרופאים הסגורה שלא מאפשרת לך באמת לבחור רופא, מגבלת הטיפולים שמאריכה תורים גם ברפואה הפרטית ועוד ועוד. סלינגר, כמו בהרבה מאוד נושאים, באה עם כוונות טובות אבל יהירות והקצנה. יכלה לכפות על חברות הביטוח להציע פוליסה אחידה, וזה מהלך חיובי. לאסור את שיווק כל הפוליסות האחרות - לא ולא. גם החובה להתיישר לפי הפחות טוב לא מיטיבה עם ציבור המבוטחים. ערב הרפורמה היו ביטוחים משלימים שהציעו כיסוי סיעודי מגיל שנתיים. היא כפתה על כולם להציע אותו רק מגיל 3. רק עניין של זמן עד שמישהו ימצא את עצמו חו"ח נופל בפער שבין הפוליסות הישנות לחדשות ועומד מול שוקת שבורה. אני מחזקת את ידיו של ברקת שאם יבטל את האסון הזה יעשה חסד עם המבוטחים. אף אחד לא ימות מפרמיה קצת יותר גבוהה - אבל מהיעדר כיסוי אנשים ימותו, נקודה.
לא קשורה לענף הביטוח | 22.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת