אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מקום 2: אביחי מנדלבליט - בסוף, אפילו מלך הכן־ולא יגיע לקו הסיום

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
היועץ ההססן שמחק את תיק הצוללות מיסמס עוד 2 תיקים
רק לצאת לידי חובה השאיר רק תיק אחד בתקוה שלא ימצאו בו די ראיות. נאמנות מוחלטת לאדונו נתניהו. אביחי ומתניהו מחפשים בעיקר בקורת חיובית של אדונם. מקוה שזה סוף הקרירה של שניהם שנתניהו סוף סוף יצא לגמלאות יחד עם שני המשרתים שלו.
שוקי | 26.10.19
32.
מריחים מרחוק רדיפה פוליטית
תחילה זאת כתבה של אמיר אורן ועכשיו משה גורלי , ניסיון של השמאל לאלץ את יועץ המשפטי להתיישר להחלטה על פי ציפיות השמאל . השמאל אינו נותן למערכת המשפטית להתנהל בצורה מקצועית אלה מנסה להכתיב החלטה מקצועית למערכת המשפטית , רוב הציבור היהודי מבין שיש כאן רדיפה פוליטית , האם ההחלטות שיתקבלו יהיו נגועות ברדיפה פוליטית ? רוב הציבור היהודי כבר בחר פעמיים בביבי , כך שהבחירה מבטאת תחושה של הציבור שיש כאן רדיפה פוליטית בלתי נסבלת מצד השמאלי של המפה הפוליטית .
eli123 | 29.09.19
30.
מדוע ישנם כאלו פה
אשר טוענים נחרצות,כאילו הם יודעים דבר סוד,שהתקיים נגד נתניהו תפורים.איך הם יודעים??האם הם אומרים כך רק משום שביבי אמר??נו ברור שאתו אחד חשוד בדברי מרמה והפרת אמונים יגיד דברים כאלו.ואילו אתם מזמינים לעצמכם צרות,על סמך בורות והדיוטות( שזה חוסר מקצועיות). עם כל הכבוד לרצון העם,יש דברים שצריך להשאיר לבעלי המקצוע.
אני | 29.09.19
23.
ואולי... נקודה למחשבה..
ואולי הוא מהסס כי הוא מבין את ההשלכות של הרשעה לא רק על ביבי, אולי הוא מבין וחושש יותר מהשלכות של זיכוי, אפילו חלקי. מלבד דעת הקהל (המסוים), כול המומחים והפרשנים משני הצדדים אומרים כי תיקי נתניהו הם מורכבים לכול הפחות.משמע מתקשים להגיע לרמת ההוכחה הפלילית. למעשה הטיעון המרכזי הוא שבית המשפט יהיה חייב להרשיע במשהו כי זיכוי יהיה אסון למערכת המשפט, למעשה גם הרשעה חלקית תהיה אסון למערכת המשפט. כאשר מסתכלים על זה כך ההיסוסים של מנדלבליט הרבה יותר מובנים, הוא מקווה שמשהו יקרה ..
גד | 27.09.19
22.
מנדלבליט
משה גורלי הכל יודעים שהיועץ מסובך בתיק פלילי ושאשכנזי מחזיק קלטות שבו הוא נשמע מדליף בחקירת אשכנזי . היועמש נמצא תחת סחיאה ואיומים ולא אתםלא שהוא יהיה מוכן לקחת סיכון גם אם נתניהו יצא זכאי בבימש. כך קרה עם שרה נתניהו וכשלחיצו אותה להגיע לפשרה ובסופו של דבר השופט מתח ביקורת על הפרקליטות שלא הוכיחה שמנות השף בושלו עבור משפחת נתניהו. אתם מתעסקים בזוטות.
מאיר | 27.09.19
14.
איזה מגיבים הזויים
לא הבנתי, מגנים על הדמוקרטיה כאשר היא טובה לכם?שמים את שלטון המשפט המושחת של מדינת ישראל מעל הכול? מה הולך פה? רחרי 60 שנה ששדדתם את המדינה רוצים לשנות את החוקים? מי שחושב שנתניהו מושחת משמעותית מאיזה ראש ממשלה שהיה פה חי בסרט הזוי.ואם בשבילך כך יוצרים שנרת חינם בעם , גזענות ומובילים את כולנו למלחמת אזרחים (מעדיפים ערבים מאשר מזרחים) אז אל תבכו על התוצאות.השמדת מדינת ישראל ובריחה חזרה לגרמניה ְְְְְְְְשבה יש היום המון מוסלמים ונאצים ששונאים יהודונים
בני | 25.09.19
12.
שומר שורש השחיתות
כל מה ומי שנתניהו מינה ובנה במשך כהונתו נגוע בשחיתות . הכספים שלנו הולכים לקומץ מקורבים ... מהגז ועד המשפחה שאנחנו מממנים ... לאנשים אין כסף לתרופות , לאוכל , החינוך והבריאות בזבל ... אבל שם , הכל שופע . מיטה במטוס , חמגשיות , תקציב נסיעות בעולם ..... . גועל נפש
פנטושית | 25.09.19
10.
היועמ"ש המשפחתי מנדלבליט
1) דחיית השימוע לנאשם נתניהו מיולי ל-2.10, יוצרת עכשיו את המצב שהנ"ל יכול כח"כ להיות מועמד להרכבת הממשלה, כי זו עדיין טיוטת כתב אישום. אם עד הבחירות ב-17.9 מנדלבליט היה מבצע את השימוע ומגיע להחלטה להגיש כתב אישום לבית המשפט, הנאשם נתניהו היה מנוע מלהיות ח"כ שמועמד להקמת ממשלה. 2) מרוב "החלקות בגרון" יש פגיעה אנושה בעליונות "שלטון החוק" הדמוקרטי, בשוויון בפני החוק ובאמון הציבור המערכת המשפטית וב"שומרי הסף", שאמורים לדאוג לאינטרס הציבורי.
חרדה למדינה | 25.09.19
2.
מנדבליט חרד מביבי
ומשום שחרד מידו העריצה של ביבי מנסה לרצות אותו כל הזמן אבל נמצא בין הפטיש (ביבי) לסדן( הציבור ויועצים אחרים) ומנסה לצאת בשלום והעיקר שביבי לא יכעס. אין ספק שביבי יינה איש אמון שמציל אותו מדין צדק ומאםשר לו ןלשרה לחמוק פעם אחר פעם מהדין. לפעמים נראה שכל פעולה שעושה נגד ביבי נעשית לאחר אישור מביבי ולא זז בלי אישור מהבוס. אחלנו אותה מדינת ישראל. יועץ משפטי אישי של המושחת הגדול במדינה.
חששני | 24.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת