אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מקום 7: אסתר חיות, נשיאת בית המשפט העליון - שומרת על בית המשפט משר המשפטים

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
שני צדדים
מצד אחד, אני אישית לא תומך בפגיעה בבית המשפט, זאת מהסיבה שלצערנו אכן קיימת האפשרות של התעמרות השלטונות באזרחים. מצד שני, המאמר מלא גם בהתייחסויות חד-צדדיות. למשל, החוק קובע במפורש שנכסים ששייכים לבעל/אישה לפני הנישואים, שייכים לאישה/בעל גם בגירושים. משום מה כולם "מפספסים" את הנקודה הזו בפסק הדין. נושא ההצהרתיות. לצד אקטיביזם סביר בנושאים שבהם הממשלה מקפחת אוכלוסיות מסוימות, אפשר ולדעתי רצוי להתנגד לאקטיביזם מגלומני. אין זה מתפקידו של אף שופט להכריז על מהפכות. ובודאי לא להשליט תפיסת עולם שאינה מגובה בחקיקה או לפחות בקונצנזוס מאוד מאוד רחב.
שלומי | 28.09.19
9.
כל מילה בסלע
בג"ץ דחה פעמיים עתירה של מרצ להשעות את התוכנית של יורם שפטל ב-103 FM. אז מה? זה בית משפט שמאלני? ואלו רק שתי דוגמאות לפסיקות שאינן נעימות לשמאל. העיקר ששוטפים לאנשים את המוח - בקשר לבית המשפט, לפרקליטות, למשטרה, לתקשורת ולאקדמיה - והם אוכלים כל שטות. אז נכון שכל הגופים הנ"ל לא מושלמים, אבל השקרים שהשלטון המרושע בישראל ושלוחיו השפלים עוברים כל גבול
אחד | 28.09.19
5.
אסתר חיות לא שומרת על בית המשפט אלא על שליטת השמאל המדינה. שליטה
שמתאפשרת גם שהשמאל מפסיד בבחירות על ידי המלה האחרונה שיש לבגץ כולל בנושאים פוליטים שמונעת מהממשלה הנבחרת לבצע את מדיניותה. הטענה של שמירת זכויות אדם היא דמגוגיה כי גם זכויות אדם הם פוליטיות ומשחק סכום אפס מה שהוא זכות עבור האחד הוא פגיעה עבור השני כך שלא מדובר בזכויות אדם אלא בפוליטיקה בכסות של זכויות אדם ובסוגיות כאלו לא שופטים שאינם נבחרים צריכים לקבוע.
אנטי שמאל | 28.09.19
4.
מערכת המשפט בישראל היא מקור כל הרוע בחברה הישראלית
1. אסון אוסלו שגרם למותם של 1500 ישראלים ולהרס אלפי משפחות הוא תוצאה ישירה של ביטול גירוש 400 מחבלים ללבנון על ידי רבין. 2. אי יכולת לגרש מהגרי עבודה שמביאים רק פשע ושנאה היא אך ורק בשל בגץ שפסל 2 חוקים של הכנסת 3. עשרות חיילים מתו בשל ביטול נוהל שכן על ידי בגץ עוד ועוד דוגמאות. על זה נאמר - "מקום המשפט שמה הרשע"
ישראלי | 28.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת