אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צבא ארה"ב רוצה לפתח רובוטים שיכווינו ארטילריה במקום חיילים

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מלחמות כבר לא קורות בחורף - חלק ב'
מיקום הפגזים-מרגלים בשטח האויב יכול להיקבע לפי כינון התותח שירה אותם. ירי של פגזים-מרגלים ספורים יכול להיות משתלם יותר מכלב-רובוט או מל"ט יקרים וששרידותם נמוכה. בנוסף, אפשר לירות מספר פגזי-תשדורת לאורך התוואי (בין התותח לבין הפגזים-מרגלים) שיקלטו את השדר של הפגזים-מרגלים וישדרו אותו הלאה (שידור כיווני באלומה צרה יאריך את משך חיי הסוללה או את טווח השידור) עד מרכז הבקרה והשליטה (כמובן שצריך לירות אותם לפני ירי של הפגזים-מרגלים).
ארכימדס | 23.09.19
4.
מלחמות כבר לא קורות בחורף - חלק א'
מדינה עם כיסוי לווייני רחב של כל כדוה"א כמו ארה"ב תעדיף לתזמן מלחמה לקיץ (עננות), לעומת מדינה ללא כיסוי כזה, שתעדיף מלחמה בחורף. למזל"טים ורחפנים אין טווח ארוך מספיק או משך שהייה ארוך מספיק באוויר. אלא שכפי שאפשר להנחית רחפן בפינת גג בדאחייה ולהשתמש בו כתצפית נייחת מאותו רגע ואילך, אפשר לעשות את אותו הדבר עם מזל"טים. הפיתוח המתבקש הבא הוא פגזי ארטילריה ללא חומר נפץ אבל כאלה שישאו מצלמות ואנטנות רדיו וישדרו באופן רציף מהשטח הפוטנציאלי להימצאות האויב. מן הסתם האויב ישלח סיירים לאסוף את כל אותם פגזים-מרגלים, אלא שלא בטוח שהם ימצאו את כולם, תמיד אפשר לירות נוספים לאותו איזור אבל בעיקר, ירי של פגזים-מרגלים צריך להיות לשטח שיש סבירות גבוהה להימצאות האויב ומכת האש צריכה לבוא זמן קצר לאחר אישוש נוכחותו.
ארכימדס | 23.09.19
3.
למספר 2
אם היית קורא, וגם לפי קצת היגיון היית מבין ש: 1.מזל"טים דורשים עליונות אווירית, שלא תמיד יש. אפשר להפיל אותם מרחוק 2.מזל"טים חושפים את האויב לעובדה שמתצפטים עליהם, משמע גם הלך יתרון ההפתעה, וגם האויב יכול להבין שכדאי לשנות נתיב, להיות פחות צפוי, כי יודע שרוצים להפגיז אותו
מטה קריאה | 22.09.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת